SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wielka szkoda :( Spartak, Levante, Athletic Club, Benfica, Betis i Atlético Madryt... to jedne z najważniejszych meczy :(
0
New_man
Tak, tylko jak Barca się nim interesowała to powiedział, że nigdzie się nie rusza z Amsterdamu i że nigdzie indziej nie będzie mu tak dobrze. Po czym chyba niecały rok później przeszedł do Liverpoolu. Co prawda nieźle uderza z dystansu i ma świetną technikę ale furory w tej Anglii nie robi :D
0
Kurcze szkoda Alexisa :( Ale może wróci zmotywowany i z formą.
A tak poza tematem. Widzieliście bramkę Zlatana ? Trochę w tym umiejętności, trochę szczęścia ale chyba bramka roku ...
A no i Afellay też złapał kontuzję.
0
Jaki spalony ja się pytam ?? Alexis wychodził z czystej pozycji, dostał piłkę i zgrał ją do klatką piersiową do Messiego, który przyjął piłkę i zszedł trochę w lewą stronę (Alexis został tam gdzie był a obrońcy doskoczyli do Leo) po czym huknął jak z armaty i padł gol. A przy strzale Sanchez właśnie nie chciał by trafiła w niego piłka. Mieliśmy już taką sytuację chyba w tamtym sezonie, że ktoś strzelał a na linii bramkowej Alves oberwał piłką, ta wpadła do bramki rywala ale sędzia nie uznał gola i po sprawie. Nie było żadnego spalonego i gol prawidłowy. A poza tym jak Sanchez który ma 167 cm wzrostu (jest niższy od Leo) i stoi pewną odległość od dużo wyższego bramkarza ma mu zasłonić widok ?? To problem Alexisa czy bramkarza źle się ustawił do strzału ?? No ludzie prasa madrycka coraz bardziej mnie zaskakuje kosmicznymi informacjami...
A za ten faul na CR to Ronaldo powinien od razu dostać Złotą Piłkę...
0
Najlepiej jakby strzelił ze 2-3 bramki bo musi gonić rekord Mullera :D
0
0
Remontada proszę !!! Remontada !!! Dawajcie !!
0
Valdes bramkarzem ?? Niech weźmie przykład z forstera.
Macie Messiego i macie swojego Ville .... Pedro kompletnie nic nie robi a to Alexis zszedł. Brawa.
0
Kur** pozamiatane !!!!
0
Najgorszy mecz w tym sezonie. Zamiast przyśpieszyć i szybko zagrać jak Celtic łamie obrone to oni na siłę zatrzymują i cofają do przodu.
0
Masakra... dodatkowo Ronaldo ma w LM 5 goli a Leo tylko 2 :(
0
No kurde ileż może Alexis z Pedro wychodzić i nie dostaną prostopadłej piłki tylko klepią na skrzydło i bezsensowne wrzutki ??
0
Celtic niby taki fizyczny i silny futbol, wysoka i mocna drużyna a wykładają się po każdym dotknięciu i odbiorze piłki przez karzełków z Barcelony no śmiech mnie bierze.
0
pingus_216
Jak mają spuchnąć skoro wgl się nie ruszają. Nawet nie biegają za piłką tylko ustawiają całą 11 pod polem karnym i stoją.
0
Wiadomo jakie mamy posiadanie piłki ??
0
Bartra coraz bardziej mi się podoba :)
0
Kur** Bayern 5:0 ! I Pizarro x3 gole :( Lille strasznie silne w tym sezonie.
0
Ciekawe czy dziś w końcu nabijemy te 1000 podań w jednym meczu czy nie ?? :D
0
Alba & Valdes goooood job !!! Brak reakcji Valdesa.....
0
No kur** teraz wszyscy będą prowokować Songa żeby dostał drugą zółtą.
0
Ajax 2:1 z City na wyjeździe.... no kurde ale z Realem musieli dać dup* u siebie :((
0
Gratulacje Leo ! Oby był tylko zdrowy i rósł szybko :) A jeżeli będzie chciał zostać piłkarzem to możemy trzymać za niego kciuki bo trenera będzie miał najlepszego na świecie :) Visca El Thiago !!!
barcaforever4
Info całkiem serio ??
0
Ja się najbardziej obawiam tego, że Thiago jednak nie zostanie piłkarzem lub po prostu nie odziedziczy talentu (nie daj Boże !). A patrząc jak gra Barca i jeśli zabraknie Messiego to jest po drużynie :D
0
adan23
Tak ale uchodził za wielki talent, który jak się później okazało przyniósł nam wspaniałe lata. A patrząc na kasę i transfery z tamtego okresu do teraźniejszości to jest zupełnie pojeba**. Skoro za Lucasa Mourę PSG dało jakieś 25 mln (nie wiem dokładnie!) który był średniakiem w brazyli i mieszał ogóry czy za Neymara za którego chcą 50
0
adan23
Czy myślenie aż 'tyle "kosztuje" ?? Roonie został ściągnięty jako talent dopiero w Barcelonie stał się mega gwiazdą. W dodatku w tamtych latach pieniądze na transfery i transfery to były dwie różne sprawy. Włącz myślenie a dopiero później pisz.
0
Następny Tello. Tyle czasu na strzał i zrąbał totalnie...
0
VillaMaravilla7
Nie dziwne skoro akcja toczy się na środku i pod naszym polem karnym ...
0
hoeniker
A Pedro niby kur** nie cofa przed pole karne ?? Albo wrzuca jak Alves czyli uda się albo się nie uda. Villa też nie cofa akcji. No zastanów się zanim coś napiszesz i zobacz jak gra Barca cały czas przed 16'
0
DyZeQ
Bo jak jemu nie szło to Alexis i koledzy też go szukali i mu wystawiali piłki
0
Jaki kurwa spalony ?? ja nie widziałem a wy ?