Sinirsey
Dołączył/a: wrzesień 2022
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO do 14 albo 15 to by było coś :D
1
@Malkey95 ahh, nostalgia :)
1
Jakiego bukmachera polecacie?
2
@Kamilos84 tu akurat ma racje
2
@mateusz1989VeB Hehe, dobre :D
1
Dzisiaj o 21:35 w Sprawie dla reportera będzie o Krzysztofie Kononowiczu.
1
@Emhyr kiedyś Guardiola w obronie musiał stawiać na Busquetsa, Toure albo Gabriela Milito na lewej i też popełniali wielbłądy. Taki jest futbol, brutalny, ale
5
@Batys myślę, że gdyby nie kontuzje, to byśmy to wygrali.
0
@danio1899 szkoda, ale ostatnio takie emocje przeżyłem w rewanżu z Liverpoolem w 2019
1
Jesteśmy w stanie to zrobić
0
Emocje jak w finale. Inter się broni jak w 2010 w półfinale
0
@VbamboeB 1:0 dla Barcelony, czerwona kartka dla Thiago Motty, niestety odpadamy.
0
@Kessie te wuwuzele niemiłosiernie wkurzały
2
@Kessie Dudek kiedyś komentował Barca - Real i mówił, że Mascherano ma 150cm wzrostu. Także tylko na jego temat.
2
@Kos111 Gundo kozak
0
@Jakchcesz od dawna wiadomo, że on jest "biały" ;P
0
@q1 W sensie, że chcesz na nim zrobić kondycję? Swego czasu udało mi się schudnąć ponad 10kg na stacjonarnym rowerze z lat 90.
1
Od Marciniaka byłby gorszy tylko Cüneyt Çakır
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oficjalnie: Antoine Griezmann fichado! A nie...To już było.
0
@P33ck Tedusz Norek mógłby napsuć krwi naszym bocznym obrońcom
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FioletoweOczy getafe to ich dostarczyciel punktów
0
@BartqRKO wiadomo co poszło?
0
@BorzyKrzys podeślij link jeśli możesz z tą odzywką do Roko
1
Mam nadzieję, że nasi zawodnicy wyciągną wnioski i następne mecze grupowe potraktują jako finały. Vamos!
4
@Comfortable_ to leciało tak: dziś
zmarł jerzy urban
pokój jego duszy
niedomknięta trumna
bo wystają uszy
0
@Bykunn nie każdy ogląda F1, więc takie posty są totalnie bez sensu
0
Jak gramy? Bo dopiero robotę sloncyzlem
4
@MadryckiTroll Myślę, że albo wygrają ligę bez porażki albo nie.