Smixu
Dołączył/a: luty 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Może weźmiemy tego bramkarza na skrzydło? Drybling lepszy niz Raphinia
10
Być najgorszym zawodnikiem na boisku, gdy są na nim jeszcze Alonso i Romeu to się trzeba postarać ( ͡ ͜ʖ ͡ )
2
@bari_94 bo lepiej klepać bo obwodzie i dać na koniec wrzutkę na nikogo bo lewy na skrzydle
0
Ale bym pooglądał takiego Gundo, Pedriego i FDJ w środku ...
0
@szkudi7 nikt...
2
@Popitek12 nie, wtedy też by nie wyszło
0
Mbipi kontuzja? coś poważnego?
0
Świetna atmosfera na Wanda
1
@Jonyx ehh a ja na jakimś wymęczonym 1-0 z Sevillą, fajnie trafiłeś xD
1
@Lama20 środkowy prawy wahadłowy obrońca środkowy pomocnik
0
Okonia dzisiaj wylosowało
0
@bodzio10 za plecami lewego
1
Czy ktoś też dostaje erekcji od oglądania De Jonga w tym sezonie?
0
Xavi do grudnia
0
Jeszcze więcej tych reklam... żeby na hymn nie zdążyć. Żałosne canal plus
0
@AdiKingu96 xavi do grudnia
0
Jak tam Eric w pierwszej połowie?
0
Mam nadzieję, że odmawiacie codziennie paciorek żeby Cancelo był bez kontuzji cały sezon i żebyśmy nie zostali z Kapitanem. Odmawiacie, prawda?
0
Dobra odpalam jak coś to na mnie
1
@dejwor crack to po prostu zajebisty piłkarz, taki który przeważa wygraną w meczach. A źle ci się kojarzy bo to też określenie na narkotyk
0
W drugiej Chris Frankie Gabi out, Inigo Oriol Fermin in
2
Ancara Frankie ancara Frankie
0
Klepią nas, xavi do grudnia
1
Z nudów i w oczekiwaniu na mecz, zapraszam do gry w wymówkowe bingo. Możecie dawać swoje typy ;) Pokażcie co zaznaczyliście. Wszystko oczywiscie z przymróżeniem oka :D
https://zapodaj.net/plik-K9UTBkEIsJ
1
Będzie dzisiaj chodzić piłeczka, zobaczycie, ja tam w nich wierze i jestem pewien że wygrają. Stawiam na łatwe 3:0 i jazda dalej.
No a te patałachy od nożnej to nie wiem, pewnie przegrają...
2
Ciekaw czy dowieziemy ten remis
0
Czekam na nową wersję tiktoka KRYCHOWIAK z muzyczką z gangsta paradise jak sobie chłop sam łapę nabija
0
Ale ich niszczymy tymi wrzutkami
0
@ElTomas w 85 może i tak
2
Machaj łapami machaj