2

@mr Barca Masz do tego prawo

1

@mr Barca Nie, bo 1 to talent generacyjny 2. jest młody, Raphinha to żadna z tych dwóch opcji, zwykły wyrobnik który osiągnął już swój sufit a teraz konsekwentnie obniża swój poziom i ma rocznikowo 30 lat

0

@19xavi93 Spoko wspomnisz te słowa, jak w przyszłym sezonie po zagraniu jakichś 40% minut z powodu regularnych kontuzji będziesz się modlił żeby ktoś go choć za 40 milionów wykupił, teraz można by liczyć na dwukrotność tej kwoty ale spoko róbmy jak zawsze sympatie ponad realną ocenę, z Balde już się to dzieje bo przegapiliśmy najlepszy moment na spieniężenie

0

Jeszcze jest szansa go spieniężyć, oby udało się z tej szansy skorzystać

0

@Kamiloza91 Wykupić Abde

0

@clyde bon appetit

0

No proszę Vinicius na konferencji nosi czapkę tył do przodu, ciekawe czy media typu El Chiriguito i Guti legenda Realu napiszą o braku szacunku

0

@lukasoon15 w pressingu to nawet byle Abde pracuje, liczby daje świetne jak na grę w Betisie a i drybling ma lepszy od Raphinhi, to już wolę jego

0

@prodigy Coś w tym jest, jedyny na świecie techniczny impotent z Brazylii

1

@B2rcel5na Za chwilę sami będziecie go wypychać, jak nie widzicie, że zrobił się szklanką, wiek też nie działa na jego korzyść a po każdej kontuzji potrzebuje po kilka meczów żeby się odkręcić

2

Ostatni moment na dobrą sprzedaż

2

@robsesh "piłka zrobiła się nudna" Raphinha jak strzeli tap ina to król a Yamal jak co mecz wkręci każdego obrońcę w glebę, da magiczne podania itp to meh nuda, widzisz tu niekonsekwencję?

0

@Marusek To nie Raphinha żeby płakać o plebiscyty

0

@Coveta a Faberski na zmiennika Yamala? Nie, najlepiej na startera

0

@Pablozeusz pubalgia to nie presja medialna

1

@Sulimo A w co grasz

6

Meh nic specjalnego, przez ten jego wzrost jego równowaga jest na tak słabym poziomie i ta piłka mu się plącze pod nogami

0

@kacperFCB_ u amatora trenera się nie sprawdził to znaczy że nie mógł zrobić progresu i przy okazji nie sprawdzi się u dobrego trenera, przypomnę że Martin był wypierdalany teraz jest jednym z bardziej uznanych w klubie, Raphinha wypierdalany dopiero walnął 60 g/a sezon,

2

@Metalowy14 poważnie widzisz tu jakieś "mienie Flicka w dupie"?

4

@Coveta no corvetta ładnie poucinany filmik świetnym dowodem właśnie po to takie manipulacje robią bo tacy jak ty się na to łapią

2

@ACRAB95 Mamy pierwszego, a artykuł się przeczytało?

9

No to po tytule już wiadomo, że elita hejterów Yamala będzie napierdzielać bez czytania artykułu

0

@Darek_Maruszczak Olmo, sytuacyjnie Raphinha, Yamal który na tej pozycji może nawet wygląda lepiej niż na skrzydle przez to że ma więcej miejsca, do rotacji awansować powoli Tunkarę, którego sufit nie oszukujmy się jest wyżej niż Fermina i jak teraz go nie spieniężymy to za jakieś 2 lata jego wartość spadnie

0

@kacperFCB_ Mając wokół Fermina, Pedriego czy przede wszystkim Yamala ściągającego na siebie 3 obrońców? Jeszcze lepsze ;) dodatkowo ma lepszy drybling niż Raphinha i Rashford, świetnie pracuje w obronie, jest piekielnie szybki więc bez problemu wykorzysta miejsce

0

Abde jednoosobowa armia w meczu Betisu, marnuje się tam

0

@Kubsoleon Dużo bardziej bo to Wojtek co mecz był rozgrzeszany że zrobił co się dało a obrona to o kant tyłka rozbić, Pena po każdym meczu był jechany przez Szczęśniaków a to zdecydowana większość użytkowników na stronie

1

@Luciano99 Do Wojtka pasuje to dużo bardziej ale to Polak więc zakaz mówienia o tym

0

Pedri z dodatnią oceną, Raphinha ze stinkerem dekady z oceną wyższą od Yamala no i spoko jak zawsze sympatie> ocena meczu

0

a impostor dalej na boisku

1

@kiper09 Jeśli to jest najgorszy mecz Yamala to jaki jest mecz Raphinhi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?