@IbrahimAfellay No, to "prawie" robi różnicę. Jeśli chodzi o jakość, to nikt w Ameryce do Brazoli nie ma podjazdu obecnie. Ale to piłka i wiadomo jak nieraz bywa :D
Adam i Ewa de facto nie istnieli, w Ks. Rodzaju zawarty jest pewien mit o stworzeniu świata, którego nie można interpretować dosłownie; a dinozaury wyginęły miliony lat przed tym, jak na Ziemi pojawili się ludzie.
0
@IbrahimAfellay
No, to "prawie" robi różnicę. Jeśli chodzi o jakość, to nikt w Ameryce do Brazoli nie ma podjazdu obecnie. Ale to piłka i wiadomo jak nieraz bywa :D
0
@abram3k
Brajtłajt>Ymbappe - fakt, nie opinia
0
@IbrahimAfellay
Brazylia TOP na tym CA, ale czy z Chile, czy z Urugwajem, to nie będzie łatwy mecz
1
@magic10
Po co, Messi ma wolne
0
Szwajcaria? Czechy? Austria?
Nieee, to Polska jest najlepsza - w nie wychodzeniu z grupy.
0
@Gomess
Dobra, usuwam, bo to żenada
0
@Gomess
Aj, wstyd.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@socha
Ano w sumie xD
3
Ten Szaka to trochę jak nasz Szakalaka - dużo dymu, mało ognia
0
Szwajcaria? TOP. Francja? Afryka.
11
Kylian Sryljan, to już wolę Dembele - przynajmniej wiadomo, że pozna nowe pielęgniarki
1
Ten sędzia wygląda jakby występował w teledysku do "Thriller" Michaela Jacksona xD
0
@barcelonaLM
Mi już Włosi kupon spalili, więc wszystko mi jedno
0
@4drian0
Tu trzeba telefonować XD
1
ŻIRU!!! RATUJ KUPONY!!!
2
Mój Boże, jak ktoś się martwił o piłkę nożną po pandemii, to niepotrzebnie.
10
To jest najlepsze Euro w historii. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym
30
Boże, to Euro to jak naga modelka w łóżku po powrocie z roboty - nikt nawet o tym nie marzył, a każdy potrzebował
7
Benzema dla mnie absolutny TOP napastników w ostatnich latach - szkoda, że tyle lat musiał żyć w cieniu Ronaldo
1
"A słowo stało się ciałem" xDDD
Coś kiepska ta katecheza xD
17
@VegetaPolska
No i co, wysyłała? Nie cierpię niedokończonych opowieści...
4
@7black4
Adam i Ewa de facto nie istnieli, w Ks. Rodzaju zawarty jest pewien mit o stworzeniu świata, którego nie można interpretować dosłownie; a dinozaury wyginęły miliony lat przed tym, jak na Ziemi pojawili się ludzie.
15
Ech, gdyby nie kontuzje, to Verma od 10 lat byłby w absolutnej topce stoperów...
4
Niby to nieładnie cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia, ale... Cristiano - dobrze Ci tak!
0
@kulek22 @Barca1922
Przykro mi, to jest nieprzetłumaczalne - albo łapiesz flow, albo idziesz low
15
Piłka nożna jest jednak sprawiedliwa - co Portugalia przyfarciła 5 lat temu, dzisiaj straciła.
12
Coś mi się wydaje, że Portugalia już się z tego nie wyCarrasco. Haha, rozumiecie xD Że Carrasco xD
0
@avexavi
Florentino to jednak ma łeb do interesów
6
Abramowicz to chyba odwiedzał syberyjskie wiedźmy, żeby się zemścić na Hazardzie za opuszczenie Chelsea