@Litman Myśleć to se możesz, dopóki sam Raphinha nie myśli o odejściu to nic sie nie wydarzy. A on sie nigdzie nie zamierza wybierać więc cała ta dyskusja jest z miejsca bez sensu
@Cochise Przescrollowałem troche w dół i jest jeden komentarz o tym, że Vini jest bardziej irytujący. I ja jestem w stanie sie z tym zgodzić. Irytujący to nie to samo co gorszy czy lepszy. Seryjny morderca z Kazachstanu mnie nie irytuje jak stara baba mlaskająca mi do ucha w kolejce w Biedronce. Perspektywa :)
@michaleu Super, ktoś popełnił błąd w pracy (o ile w ogóle), ja cie nie moge XD A ile meczów poprowadził perfekcyjnie od początku do końca to już nieważne.
@michal26 No ja niby wiem, że ten but w tym oświetleniu może wyglądać na 'miętowy', ale mój mózg nie potrafi zignorować tego jak ciulowe jest oświetlenie na tym zdjęciu i sam sobie chyba to koryguje bo ja widze różowego buta XD
A i nie zapominajcie że duże znaczenie może mieć to jaki kto ma wyświetlacz w telefonie/jaki monitor :) Mam dwa monitory i w zależności na którym odpale to zdjęcie to wygląda inaczej, a na telefonie jeszcze inaczej.
@kubix05 Swego czasu jeździłem dość sporo, średnio co 2 tygodnie przez 3-4 lata. O ile większość to już faktycznie nowocześniejsze wagony, to zdarzały się i takie jak powyżej :P
„Czy widzieliście Państwo kiedyś głupszego złodzieja? Zapraszamy do obejrzenia materiału, który naprawdę ciężko jest zobaczyć tylko raz” https://t.co/IkTMTatQxL">pic.twitter.com/IkTMTatQxL
Mam już serdecznie dość bagna finansowego jakie sie odbywa w tym klubie. Tyle fikołków, dźwigni, a my nie tylko nie możemy nadal ściągać nowych zawodników. My nawet nie możemy na kolejny sezon zgłosić tych co już są u nas i trzeba sie ich pozbyć XD Kompletna tragedia.
@Foton Tak tak, tak samo jak nikt nie kupi mieszkania gdy będzie za drogie. Tymczasem ceny szybują z miesiąca na miesiąc a popyt wcale nie spada. Gdzieś trzeba mieszkać :)
@michal26 Ja wiem że Excel jest do wszystkiego. Tylko ja nie potrzebuje miliona wykresów i statystyk. Chcę sobie wpisywać wydatki z podziałem na kategorie i widzieć proste podsumowanie czego ile było na koniec np. miesiąca. Poza tym interfejs w aplikacji zdecydowanie lepiej mi siedzi niż Excelowe tabelki. Aplikacji do tego jest masa a mi jedyne na czym zależy to możliwość customizacji kategorii i żeby nie było nasrane reklam przy każdej zmianie okienka. Dlatego pytam czy ktoś już korzystał :P A i korzystanie z Excela na telefonie z pewnością nie należy do zajęć które są najbardziej przyjemne
@mrboom Są kobiece modele, ale tylko wśród tych płatnych. Ja na miejscu producenta gry odpisałbym, że to dlatego że ich zdaniem kobiety są bardziej wartościowe. Ego połechtane i kretynki z głowy.
1
@Gaz Od 2 lat kręcony ciągle ten sam temat, a jeszcze się niektórzy nie nauczyli że nie sprzedasz piłkarza, który nie chce odchodzić.
1
@ranger3120
3
@Lordzi w odwodzie
1
@Litman Myśleć to se możesz, dopóki sam Raphinha nie myśli o odejściu to nic sie nie wydarzy. A on sie nigdzie nie zamierza wybierać więc cała ta dyskusja jest z miejsca bez sensu
0
Zawodowy piłkarz uderzył celnie w bramke z 7 metrów gorszą nogą. No niebywałe, warto o tym wspominać co 3 minuty. Ja pierdziele XD
2
@Drozdu7 biały vinicius
2
@MesQueUnClub96 To samo co ty na boisku, nic XD
5
@adi7adi8 Że kluby/agenci płacą mu pieniądze za podawanie o nich newsów na jego profilu.
0
@Cochise Przescrollowałem troche w dół i jest jeden komentarz o tym, że Vini jest bardziej irytujący. I ja jestem w stanie sie z tym zgodzić. Irytujący to nie to samo co gorszy czy lepszy. Seryjny morderca z Kazachstanu mnie nie irytuje jak stara baba mlaskająca mi do ucha w kolejce w Biedronce. Perspektywa :)
2
@Cochise Gdzie tak czytasz bo siedze tu codziennie i jeszcze podobnego tekstu nie widziałem XD
2
@Mroziu No tak bo niemożliwym jest zmieścić dwa mecze aby jeden startował o 19 a drugi o 21 xd
0
@FcPortoFan1999 Noo te melepety z polsatu to faktycznie charyzmatyczne jak nie wiem xd
2
@tbas skoro to blacknews udostępnił to już wiadomo że na 100% fake XD
0
@michaleu Super, ktoś popełnił błąd w pracy (o ile w ogóle), ja cie nie moge XD A ile meczów poprowadził perfekcyjnie od początku do końca to już nieważne.
0
@TR3YWAY To jest wiedza na poziomie biologii w szkole podstawowej, także no :P
0
@TR3YWAY To pokazuje poziom polskiej edukacji, że ktoś nie mając takiej podstawowej wiedzy kończy szkołę z pozytywnym wynikiem :)
2
@michal26 No ja niby wiem, że ten but w tym oświetleniu może wyglądać na 'miętowy', ale mój mózg nie potrafi zignorować tego jak ciulowe jest oświetlenie na tym zdjęciu i sam sobie chyba to koryguje bo ja widze różowego buta XD
A i nie zapominajcie że duże znaczenie może mieć to jaki kto ma wyświetlacz w telefonie/jaki monitor :) Mam dwa monitory i w zależności na którym odpale to zdjęcie to wygląda inaczej, a na telefonie jeszcze inaczej.
1
@Rust_Cohle Brat dziś wstał i wybrał przemoc
0
@kubix05 Swego czasu jeździłem dość sporo, średnio co 2 tygodnie przez 3-4 lata. O ile większość to już faktycznie nowocześniejsze wagony, to zdarzały się i takie jak powyżej :P
1
@kubix05 "Kiedyś" XD Z 3 lata temu jechałem intercity który miał identyczne przedziały.
5
Złodzieje naszych czasów
4
@Albatros Ide z namiotem pod Camp Nou i bede zbierać do kapelusza drobniaki na odbudowe klubu. Proste chyba
6
Mam już serdecznie dość bagna finansowego jakie sie odbywa w tym klubie. Tyle fikołków, dźwigni, a my nie tylko nie możemy nadal ściągać nowych zawodników. My nawet nie możemy na kolejny sezon zgłosić tych co już są u nas i trzeba sie ich pozbyć XD Kompletna tragedia.
32
@Foton Tak tak, tak samo jak nikt nie kupi mieszkania gdy będzie za drogie. Tymczasem ceny szybują z miesiąca na miesiąc a popyt wcale nie spada. Gdzieś trzeba mieszkać :)
0
@michal26 Ja wiem że Excel jest do wszystkiego. Tylko ja nie potrzebuje miliona wykresów i statystyk. Chcę sobie wpisywać wydatki z podziałem na kategorie i widzieć proste podsumowanie czego ile było na koniec np. miesiąca. Poza tym interfejs w aplikacji zdecydowanie lepiej mi siedzi niż Excelowe tabelki. Aplikacji do tego jest masa a mi jedyne na czym zależy to możliwość customizacji kategorii i żeby nie było nasrane reklam przy każdej zmianie okienka. Dlatego pytam czy ktoś już korzystał :P A i korzystanie z Excela na telefonie z pewnością nie należy do zajęć które są najbardziej przyjemne
0
@Kidd To jakbyś mi do rozliczenia pitu polecił kalkulator :v
0
Używacie jakichś aplikacji do śledzenia wydatków? Ktoś coś poleci? :)
4
@draxidox Każdy kto z pełnym wózkiem idzie do samoobsługowej w moich oczach jest troche przytępawy.
2
@Popitek12 Słaby skoczek narciarski, nigdy nawet sie do żadnego konkursu nie dostał.
2
@mrboom Są kobiece modele, ale tylko wśród tych płatnych. Ja na miejscu producenta gry odpisałbym, że to dlatego że ich zdaniem kobiety są bardziej wartościowe. Ego połechtane i kretynki z głowy.