Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Włochy sezon 22/23
Brak kadry na mundialu
Porażka w półfinale LN z Hiszpania
Inter-przegrany finał LM
Roma-przegrany finał ligi europy
Fiorentina-Porażka w finale LKE
Piękny sezon dla Makaroniarzy
Koniec koncow słaba LaLiga konczy z 1 trofeum a Włosi z 3 porazkami w finałach.
5
Lascar
Jest to stromy aktywny stratowulkan położony w Chile. Jest czescia centralnej wulkanicznej strefy Andów. Poza stromizna wulkan charakteryzuje sie duza wysokoscia 5592m n.p.m
Jest to jeden z najaktywniejszych wulkanów w tym rejonie.
Obecnie jego aktywnosc jest zwiazana z zachodnim kraterem wschodniego stożka. Wulkan jest aktywny od conajmniej 50 tys lat chociaz zakres moze byc znacznie wiekszy do nawet 250 tys lat. Nieopodal Lascar lezy jedna z kalder superwulkanicznego kompleksu altiplano puna.
Wulkan miaļ conajmniej 3 duze erupcje w tym o sile VEI 6 o nazwie Soncor z przed ok 26 tys lat. Ostatnia duza erupcja nastapiła w 1993 o sile VEI 4 a bardziej współczesna pochodzi z 2022 roku o stopniu 3.
Lascar jest zbudowany głównie z andezytu i dacytu
Komora magmowa wulkanu znajduje sie na głebokosci od 10 do nawet 40 km a druga jest nieco wyżej. 2 komory oznaczaja ze wulkan ma magme mieszana co oznacza ze erupcje moga sie znaczaco różnic m.in siła.
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kidd @Kessie @Lucerfi @Kim Kallstrom
1
https://i.iplsc.com/000CH3OKISELVLC0-C113.jpeg
Dostałem w prezencie. Sa turbo smaczne i jak ktos lubi to polecam kupic w biedrze
1
@Mario96w Oj tak +1. Zapomniałem o kinder ;)
0
Wasza ulubiona czekolada?
U mnie milka karmelowa i wedel mleczna.
0
@Pawlak1992 Jak trzech? Dodi to @MesQueUnClub96 a pseudonim wział sie z tego ze swego czasu spamował o Lukebakio na dzielni i tak zostało.
2
@Pawlak1992 Dodi? Mowa o tym @MesQueUnClub96 jegomosciu który za cel sobie obrał zostanie najgłupszym uzytkownikiem serwisu
0
@Nieznajomy Tych tu akurat nie brakuje ;)
2
@Gaz On nie wróciłby tu tak czy inaczej. Podjał decyzje a klubowi nie dał czasu by ten powrót był realny.
1
@Bobo25 Taki Fan ze nie raz wrzucał fejury na nasz temat bez sprawdzenia zródła a potem prostowac musiał. Nie znosze typa
0
Komentarz usunięty
0
@Cygan BRC Zapominasz drogi cyganie ze wielu kibiców Argentyny miało takze opłacane bilety i pobyt w katarze.
3
@Cygan BRC Nie sadze. Myslisz ze Argentynczycy mieszkaja tylko w swoim kraju? Wielu pojechało do Kataru z innego kraju niz ich ojczyzna. Gdzie inflacja nie wynosi 100% i gdzie na taki wyjazd mozna spokojnie odłożyc.
14
@Cygan BRC Ty to za bystry nie jestes kolego
0
Szczerze tak mi media obrzydziły te pozegnanie Kuby ze nawet nie chce mi sie tego odpalac.
2
@zodiak_10 @sidzej o tobie mowa
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-6875545#comment-6875545
0
@DonMatteo901 A po cholere? Pedri jest dla mnie lepszy od Barelli.
8
@Essos Kibice Liverpoolu sa z reguły nienormalni xD
1
@TheNekro94 Haha bo wiecie SEGZ
2
No prosze całkiem niedaleko mnie :)
@BorzyKrzys
2
@SenseiFCB @VegetaPolska dałby sie za to pokroic xD
2
@WiernyKatalonii To żart?
2
@MesQueUnClub96 Miałes nie wracac
2
https://www.meczyki.pl/newsy/mali-ludzie-bez-honoru-i-ambicji-nie-zrobilem-nic-zlego-marciniak-przerwal-milczenie-ws-glosnej-afery/213930-n
Rzucanie bezpodstawnych oskarżeń powinno sie konczyc w ciupie.
5
@Kapiczek Do kobiet nic nie mam ale ich piłka wyglada jak kabaret. Niech swiadczy o ich poziomie to ze Zawodniczki USA przegrały z oldboyami z Wrexham druzyny Reynoldsa
https://ekstraklasatrolls.pl/reprezentantki-usa-byly-pewne-wygranej-z-czwartoligowcem-wasza-druzyna-dzis-upadnie-przegraly-012-wideo/
18
@Kapiczek Gdybym chciał ogladac kabaret to właczyłbym transmisje z sejmu.
2
@HighestInTheRoom Warszawa Lublin lub Płock.
Nie dziwie im sie. Dymani sa okrutnie a Jaga ma problemy finansowe
0
https://www.sport.pl/pilka/7,65039,29861750,kolejny-bezdomny-klub-w-ekstraklasie-zarty-sie-skonczyly.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
Nie lubie Jagi ale dawac do Lublina!
Niesamowite jak operator stadionu dyma Jagielonie...
3
@tristan87 I dobrze. Przeliczył sie mocno
1
@BorzyKrzys Backup ;)