Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Faro Skoncz bronic Ansu. Jest tragiczny i kropka. Z nim gramy w 10.
Nie dosc ze psuje setki to i przeszkadza w grze.
1
https://www.meczyki.pl/newsy/media-gigantyczny-skandal-w-polskim-klubie-trener-uderzyl-prezesa-dzialacz-wyladowal-w-szpitalu/207338-n
Pa @Encore jakie jaja w Motorze xD
0
@Isso89 Ale celnie.
0
Madrycioki w ryk :]
3
@Firestone Lol. Tego akurat bym sie nie spodziewał xD
2
8-2 boli ale nie tak jak 7-0 xDDD
2
Oo ale w pipe dostaja.
Bruno Vini Alba. Piekne trio pajacy xd
0
To jak z tym Araujo pauzuje tylko z Bilbao? Bo widziałem sprzeczne komunikaty
2
Po trupach do celu ale nie w takiej Barcelonie sie zakochałem.
Troche smutne ze nawet Generał nie potrafi sprawic by zespół grał regularnie ładna i skuteczna piłke.
1
Odczuwam wyjatkowo mocne zażenowanie po tym meczu mimo 3 pkt.
Skandal ze Valenci nie dano karnego
Wstyd ze my zagralismy takie guwno w 2 połowie
0
@Zoker Bo nie przystoi Barcelonie tak grac.
0
@Encore Casus Simeone o ironio xD
32
Wstyd mi za ten mecz jako kibic Barcelony.
Żenujaca 2 połowa i dziecinne zachowanie Ansu i Ferrana.
2
Ale bedzie łogin w mediach xD
1
@kuz Sezon nastepny to weryfikacja Xaviego bedzie. Albo poprawi styl i wyniki albo trzeba zatrudnic kogos z topu
0
@Kluivert_P Ciesz sie ze tylko to :)
0
Xavi to mógłby nauczyc sie w zmiany bo lekko mowiac robi je z dupy
1
@Bartula Zagra jprdl
11
@Qba2312 Skad wy sie bierzecie?
0
@arasz1819 Tak to wyglada ostatnio niestety. Zamiast zabic mecz...
0
@Jano1708 Vini nie gra?
0
@Kessie Niby z jakiej paki?
0
Kompletnie nie ogarniam tych "taktycznych" zmian Denzela
Ja wiem ze to stosunkowo młody trener ale litosci...
2
Uwaga
Araujo pazuje tylko z Bilbao
Dziekuje za uwage.
0
Change my mind naszym brakuje inteligencji boiskowek zwłaszcza tym tuzom w ataku. Strzelic na 2-0 i klepac a tak 1-0 i gra w 10.
0
@darkmarco11 Nie siej fermentu
0
Barca sama sobie wszystko komplikuje bo w ataku 2 pokraki i Rafinha który robił wszystko by dac 2 gola nam..
0
@debu1989 1 mecz pauzy tylko bodajze
0
Nie no Ferran jeszcze gorszy niz Fati w tym meczu...
0
Ferran kur mac jedna głupota moze zniweczyc wszystko