10

@Faro Skoncz bronic Ansu. Jest tragiczny i kropka. Z nim gramy w 10.

Nie dosc ze psuje setki to i przeszkadza w grze.

0

@Isso89 Ale celnie.

0

Madrycioki w ryk :]

3

@Firestone Lol. Tego akurat bym sie nie spodziewał xD

2

8-2 boli ale nie tak jak 7-0 xDDD

2

Oo ale w pipe dostaja.

Bruno Vini Alba. Piekne trio pajacy xd

0

To jak z tym Araujo pauzuje tylko z Bilbao? Bo widziałem sprzeczne komunikaty

2

Po trupach do celu ale nie w takiej Barcelonie sie zakochałem.

Troche smutne ze nawet Generał nie potrafi sprawic by zespół grał regularnie ładna i skuteczna piłke.

1

Odczuwam wyjatkowo mocne zażenowanie po tym meczu mimo 3 pkt.

Skandal ze Valenci nie dano karnego


Wstyd ze my zagralismy takie guwno w 2 połowie

0

@Zoker Bo nie przystoi Barcelonie tak grac.

0

@Encore Casus Simeone o ironio xD

32

Wstyd mi za ten mecz jako kibic Barcelony.

Żenujaca 2 połowa i dziecinne zachowanie Ansu i Ferrana.

2

Ale bedzie łogin w mediach xD

1

@kuz Sezon nastepny to weryfikacja Xaviego bedzie. Albo poprawi styl i wyniki albo trzeba zatrudnic kogos z topu

0

@Kluivert_P Ciesz sie ze tylko to :)

0

Xavi to mógłby nauczyc sie w zmiany bo lekko mowiac robi je z dupy

1

@Bartula Zagra jprdl

11

@Qba2312 Skad wy sie bierzecie?

0

@arasz1819 Tak to wyglada ostatnio niestety. Zamiast zabic mecz...

0

@Jano1708 Vini nie gra?

0

@Kessie Niby z jakiej paki?

0

Kompletnie nie ogarniam tych "taktycznych" zmian Denzela

Ja wiem ze to stosunkowo młody trener ale litosci...

2

Uwaga

Araujo pazuje tylko z Bilbao

Dziekuje za uwage.

0

Change my mind naszym brakuje inteligencji boiskowek zwłaszcza tym tuzom w ataku. Strzelic na 2-0 i klepac a tak 1-0 i gra w 10.

0

@darkmarco11 Nie siej fermentu

0

Barca sama sobie wszystko komplikuje bo w ataku 2 pokraki i Rafinha który robił wszystko by dac 2 gola nam..

0

@debu1989 1 mecz pauzy tylko bodajze

0

Nie no Ferran jeszcze gorszy niz Fati w tym meczu...

0

Ferran kur mac jedna głupota moze zniweczyc wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?