Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Dziwie sie ze nikt wyzej postawiony nie temperuje tego szkodnika.
Np rzad mógłby sie zainteresowac poczynaniami łysola i dac mu ultimatum.
5
Polacy to jednak sa turbo głupi. 6 sklepów obszedłem i nie kupiłem cukru bo idioci kupuja po 10 20 kg i potem cena za kg to 7 zł.
Boze w tym kraju przydałaby sie obowiazkowa lekcja ekonomi juz od podstawówki...
3 biedronki 2 lidle o potem jeszcze stokrotka i nigdzie cukru nie ma...
9
@ini_barca Czy ty rozumiesz ze nawet dobrze zarzadzane kluby jak Sevilla czy betis i Villareal maja problemy przez chore przepisy Tebasa? Jest to wrzód na dupie piłki hiszpanskiej
0
@kubafcb102 Dopiero teraz było dostepne u mnie w zabkach. Wczesniej nie było opcji kupic bo kupowali hurtem
1
@Mario96w Warto chociaz spróbowac :)
0
@Cvzx Żabka ale tez mało zostało. Bije rekordy popularmosci ten browarek
5
Kurde dobre te piwo Makłowicza. Nie za gorzkie i fajnie orzezwia i czuc cytrusowa nutke. Za 6 zł warto kuoic wiecej niz 1 butelke
1
@ShawnC Ciezko wyczuc czy mówisz serio czy nie.
5
@ShawnC Skoncz pieprzyc bo az sie niedobrze robi.
7
Piękne piwo polaka rodaka @macio_944 @TheNekro94 @arasz1819 @Jakchcesz https://zapodaj.net/2756dea94a6aa.jpg.html
Do tego pizza i mozna umierac :)
0
@DaPidejpi Tak sa. Pod wodza Xaviego daja rade.
0
@DaPidejpi Pewnych rzeczy nie warto oduczac. Z wiekiem bedzie tak samo zadziorny ale przez doswiadczenie nie bedzie łapał tyle kartek.
9
3 i 4 dzwignia to w zasadzie dzwignia nr 2 rozbita na 2 czesci.
Jesli i to niewystarczy to Busi i Pique obniza wynagrodzenia na tyle by wszystko sie spieło i przyokazji dostana dodatkowe 2 lata kontraktu co akurat tez jest plusem.
Ale patrzac na ten pojazd po Laporcie i zarzadzie mam wrazenie ze tłumaczenie tego jest bezsensu bo ludzie i tak swoje wiedza
0
@sebasek99 Nie to nie jest przypadek jesli to prawda. To tzw As z rekawa :)
Jesli kontrakty sa nielegalne to FDJ tak czy siak bedzie pod sciana a przyokazji jeszcze Lenglet i Ter Stegen
0
@JordiAlbion Ta juz lece odstawiac La Bambe.
1
@Kgorecki2500 No one moga miec gigantyczne rozmiary jesli maja wcsobie odpowiednie geny xd
1
@Kidd Zaorac to gówno instytucje...
1
@Kgorecki2500 Szanuje. Sfinksy sa bardzo łagodne ale nie jestem fanem tej rasy.
Sam kota nie posiadam bo warunki na to nie pozwalaja ale czasem opiekuje sie nimi w schronisku.
Z Rasowych podobaja mi sie Main Coon,Syjamski i Norweski lesny lub Brytyjski krótkowłosy
0
@FC1899Barca Ale z ciebie krejzol. A potem zdziwiony czemu urlop masz.
3
Ciekawostka Cr7 ma kota za 13k polskich złociszy. Jest to sfinks(w moim odczuciu brzydka jest ta rasa)
1
@Bartas7VeB I dobrze. Potrzebny jest ktos taki jak Busi
1
Za kazdy wał Bartomeu powinnismy piwo dostawac.
0
@Bartas7VeB Grubo sie robi xD
0
@FC1899Barca Nie ma nadzieji. Showrunerzy sie skompromitowali podczas wywiadów.
Rzekomo oni naprawiaja balans czyli musi byc porówno mniejszosci etc. Podważyli oni dzieła Tolkiena i Jacksona
0
@jedrek7000 To najmniejszy z problemów Ring of power. Fabuła to jedna wielka żenada o wygladzie postaci nie wspomne
0
@Rust_Cohle Bo nie jaram :)
7
@FC1899Barca Juz to zrobił. To bedzie kompromitacja. Obejrzyj materiały Drwala Rębajło. Dobrze wypunktował ten gniot
0
@Rust_Cohle @arasz1819 nie jara z byle kim :)
1
@PatrykBarca Klub ma obowiazek dbac o swoje interesy. Jesli traci pieniadze na nielegalnych kontraktach to nie ma tu miejsca na sentymenty
0
@Kondziubarca To na pewno tylko ciekawy jestem ile lat grozi za takie wały.