0

@barcelonaLM Dziwie sie ze nikt wyzej postawiony nie temperuje tego szkodnika.

Np rzad mógłby sie zainteresowac poczynaniami łysola i dac mu ultimatum.

5

Polacy to jednak sa turbo głupi. 6 sklepów obszedłem i nie kupiłem cukru bo idioci kupuja po 10 20 kg i potem cena za kg to 7 zł.

Boze w tym kraju przydałaby sie obowiazkowa lekcja ekonomi juz od podstawówki...

3 biedronki 2 lidle o potem jeszcze stokrotka i nigdzie cukru nie ma...

9

@ini_barca Czy ty rozumiesz ze nawet dobrze zarzadzane kluby jak Sevilla czy betis i Villareal maja problemy przez chore przepisy Tebasa? Jest to wrzód na dupie piłki hiszpanskiej

0

@kubafcb102 Dopiero teraz było dostepne u mnie w zabkach. Wczesniej nie było opcji kupic bo kupowali hurtem

1

@Mario96w Warto chociaz spróbowac :)

0

@Cvzx Żabka ale tez mało zostało. Bije rekordy popularmosci ten browarek

5

Kurde dobre te piwo Makłowicza. Nie za gorzkie i fajnie orzezwia i czuc cytrusowa nutke. Za 6 zł warto kuoic wiecej niz 1 butelke

1

@ShawnC Ciezko wyczuc czy mówisz serio czy nie.

5

@ShawnC Skoncz pieprzyc bo az sie niedobrze robi.

7

Piękne piwo polaka rodaka @macio_944 @TheNekro94 @arasz1819 @Jakchcesz https://zapodaj.net/2756dea94a6aa.jpg.html

Do tego pizza i mozna umierac :)

0

@DaPidejpi Tak sa. Pod wodza Xaviego daja rade.

0

@DaPidejpi Pewnych rzeczy nie warto oduczac. Z wiekiem bedzie tak samo zadziorny ale przez doswiadczenie nie bedzie łapał tyle kartek.

9

3 i 4 dzwignia to w zasadzie dzwignia nr 2 rozbita na 2 czesci.

Jesli i to niewystarczy to Busi i Pique obniza wynagrodzenia na tyle by wszystko sie spieło i przyokazji dostana dodatkowe 2 lata kontraktu co akurat tez jest plusem.

Ale patrzac na ten pojazd po Laporcie i zarzadzie mam wrazenie ze tłumaczenie tego jest bezsensu bo ludzie i tak swoje wiedza

0

@sebasek99 Nie to nie jest przypadek jesli to prawda. To tzw As z rekawa :)

Jesli kontrakty sa nielegalne to FDJ tak czy siak bedzie pod sciana a przyokazji jeszcze Lenglet i Ter Stegen

0

@JordiAlbion Ta juz lece odstawiac La Bambe.

1

@Kgorecki2500 No one moga miec gigantyczne rozmiary jesli maja wcsobie odpowiednie geny xd

1

@Kidd Zaorac to gówno instytucje...

1

@Kgorecki2500 Szanuje. Sfinksy sa bardzo łagodne ale nie jestem fanem tej rasy.

Sam kota nie posiadam bo warunki na to nie pozwalaja ale czasem opiekuje sie nimi w schronisku.

Z Rasowych podobaja mi sie Main Coon,Syjamski i Norweski lesny lub Brytyjski krótkowłosy

0

@FC1899Barca Ale z ciebie krejzol. A potem zdziwiony czemu urlop masz.

3

Ciekawostka Cr7 ma kota za 13k polskich złociszy. Jest to sfinks(w moim odczuciu brzydka jest ta rasa)

1

@Bartas7VeB I dobrze. Potrzebny jest ktos taki jak Busi

1

Za kazdy wał Bartomeu powinnismy piwo dostawac.

0

@Bartas7VeB Grubo sie robi xD

0

@FC1899Barca Nie ma nadzieji. Showrunerzy sie skompromitowali podczas wywiadów.

Rzekomo oni naprawiaja balans czyli musi byc porówno mniejszosci etc. Podważyli oni dzieła Tolkiena i Jacksona

0

@jedrek7000 To najmniejszy z problemów Ring of power. Fabuła to jedna wielka żenada o wygladzie postaci nie wspomne

0

@Rust_Cohle Bo nie jaram :)

7

@FC1899Barca Juz to zrobił. To bedzie kompromitacja. Obejrzyj materiały Drwala Rębajło. Dobrze wypunktował ten gniot

0

@Rust_Cohle @arasz1819 nie jara z byle kim :)

1

@PatrykBarca Klub ma obowiazek dbac o swoje interesy. Jesli traci pieniadze na nielegalnych kontraktach to nie ma tu miejsca na sentymenty

0

@Kondziubarca To na pewno tylko ciekawy jestem ile lat grozi za takie wały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?