2

@arasz1819 Znam normalnych kibicow Realu a taki typ robi im straszny obciach.

15

Ja rozumiem kibiców Reaku wygrali i spoko. Doswiadczenie wygrało. Ale moze byscie zbanowali takie kwiati jak ...bo celowo prowokuje tutejszych kibicow.

1

@zaiks Dobra idz sobie na kafejke malutki człowieczku. twój poziom dorównuje tym ludziom z zoo zwanym kafejka.

0

@vlbmadridista W teorii tak w praktyce mecz sie skonczył remisem w 90 min.

1

Przegralismy po dogrywce ale jakby nie patrzec to mecz sie skonczył remisem wiec nie zaliczyłbym tego jako 5 porazka z rzedu

0

@Kacper1432 Równie bystry co Dembele

0

@AlexDark00 To sie nie liczy. Mowa o regulaminowym czasie gry

0

Przynajmniej nie przegralismy kolejnego klasyku z rzedu

0

Fati to ma instynkt killera

0

Jak gramy panowie?

0

@zaiks Mówie o wszystkich meczach.

2

Komentarz usunięty

0

@tomek8756 7 ale jest strasznie ruchliwa

4

Ale lipa nie obejrze meczu bo musze zajac sie siostra bo mama sie zle poczuła...

No nic moze chopaki dadza rade.

6

Biały monster? Top.

Tak tak wiem,że energole sa niezdrowe ale w zdrowej ilosci nie zaszkodza.

1

Oficjalnie książka Isaaca Mariona pt Wiecznie Żywy zamówiona.

Film na jej podstawie był mega dobry. Zobaczymy jak książka

11

Nad rzeką, opodal krzaczka,
Mieszkała kaczka Pijaczka,
Lecz zamiast trzymać się rzeczki,
Pędziła bimber z porzeczki.

Piekny wiersz xD

8

@amanter Galacticos tez miało byc potworem.

26

@Peszko07 Brawo Hiszpanie.

18

@Rewolucja123 Ale to ty dzwonisz.

0

https://nonsa.pl/wiki/Robert_Mak%C5%82owicz

Piekne podsumowanie wybitnej postaci jaka jest Makłowicz xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Nonsensopedia piekna strona

1

@Hubsao Jo tyż xd

0

Btw kiedy "twoja stara" zostało wymyslone? Zawsze mnie ciekawiła geneza tej obrazy xd

1

@eXi Póki co cisza. Spodziewa sie raczej łagodnej erupcji efuzywnej. Aczkolwiek nie wykluczam,że moze dupnac jak w czasach swojej chwały.

2

Wybuch wulkanu z 2010 roku na Islandii spowodował straty bliskie 2 mld dolarów. A była to zaledwie erupcja VEI 4. Skutki erupcji VEI 8 dla swiata byłyby istnym powrotem do sredniowiecza. Wybuch VEI 8 byłby 10000x silniejszy. Strach pomyslec jakie człowiek poniôsłby koszty po erupcji takich celebrytôw jak Yellowstone czy Toba.

1

@Pawel13sz Czyli w praktyce to samo niemal. Tam sie nowy wulkan tarczowy formuje

0

@Pawel13sz Geldingadalir?

2

@ElKamil Jego czas minął. Niech płynie do niesmiertelnych krain

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?