1

@Luciano99 Ale podobno pielgrzym nigdzie sie nie rusza xd

0

@ikar34 Znalazł się Kochanowski ze swoim dworem

0

Beznadziejny weekend. Taka pogoda, że na pole wychodziłem tylko z domu do auta, żeby dojechać na siłkę czy do sklepu. Chłodno i ciągle leje praktycznie. Dawać już słoneczko i te 20 stopni.

0

@MirusAmisz gadałem z nim

3

@MirusAmisz bo się cieszy, że odchodzi, wiec nie bedzie kłamał

2

@agaFCB Odinstalowałem fb, polecam

1

@marcin62 Jeszcze ręce łamią na orlikach

4

@Arden To teraz czas na LE z Realem

0

@Arden @Sulimo opinia

0

@kanver_ No ok, a teraz porównaj sobie wynagrodzenie otrzymywane za te dwie roboty.

1

@marcin62 @MessiForeverTheBest Też czasami jestem zmęczony po robocie, a nie pracuję fizycznie. Głupio byłoby mi wygadywać, jaką to mam ciężką pracę siedząc za biurkiem, jak inni zadupcają na budowach, kopalniach czy odwiertach. Co oni mają powiedzieć?

0

Nie wiecie, co to ciężka praca, jeśli nie byliście jurorem w Mam Talent. Julia Wieniawa nawet jak jest zmęczona fizycznie oraz psychicznie, to musi dalej siedzieć przy stoliku i oceniać kto przechodzi dalej:



"Bycie jurorem jest oczywiście czymś absolutnie wyjątkowym. Nie ukrywam, że jest to taka najtrudniejsza dla mnie fizycznie i umysłowo praca, jaką mam. Szczególnie castingi, one trwają po 12-13 godzin, czasem nawet dłużej. I trzeba być bardzo skupionym tu i teraz na każdym uczestniku. A nawet jak już jesteśmy zmęczeni, trzeba po prostu to przejść i tak jak mówię, dać każdemu tyle samo uwagi." - powiedziała w DDTVN.


Ciężka robota, nie to co robota na produkcji na 3 zmiany w systemie 4-brygadowym za minimalną krajową.

0

@Sulimo Nie ma takiej potrzeby

0

@July_6_BcN Beluso leci z Anką

3

Alex ma dziś taki mood:


0

@eckov Jeśli nazwiesz Lewego legendą Barcy, to jak nazwiesz Messiego, Inieste czy Xaviego? Przy jednym stoliku w Barcy nie siedzieli

0

@VamoSBarca88 Oglądałem

0

@VegetaPolska Stary oglądałem wszystkie części, ale coś podobnego mogłoby być w tym klimacie

0

Dawno nie miałem takiej spokojnej, luźnej soboty jak dziś, jakaś śmieszna komedia do obejrzenia w Internecie?

0

Nienawidzę, nie chcę, nie lubię ale trzeba. Sesja rozciągania.
A później zakupy - to już bardziej lubię.

0

Oficjalnie: Anna Lewandowska z domu Stachurska zostaje w Barcelonie!

3

Popitek na siłce, gdy wychleje półlitrowego dzika i weźmie przedtreningówke:


1

@Luciano99 coś czasem się zdarzy

1

Ryż, pieczeń w sosie i kapusta kiszona wleciała na obiad, teraz świeżutka jeszcze cieplutka szarlotka od babci, a potem jeszcze wlecą chrupeczki monstery munch o smaku pizzowym, życie jest piękne

trzeba troche dowalić kalorii, bo jutro wracamy do ciężkich serii siadów i nóg widzowie

0

@BojanKriKicz Przygoda zaczęła się 11 lat temu i trwać będzie nadal.

0

Pacho za Fermina i deal done

1

@Filipem @Luciano99 Za darmo zmiennik dla Yamala czy do pomocy, doświadczenie i umiejętności ogromne, taki zawodnik to skarb.

1

Nie czaję, czemu cisza o Bernardo jest. Jeśli przynajmniej nie postaramy się o jego przyjście, to bedzie kryminał.

1

@szewjar Tak wypada to go nazywają.

0

@Sulimo Nie, grał zbyt krótko i nie wygrał LM, gdyby każdego takiego Lewego nazywać legendą to co drugi zawodnik Barcy byłby legendą. Kierujecie się sympatią przez jego narodowość, nie obiektywizmem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?