TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gomess U mnie wczoraj był
0
@Transu96 28 marca
0
Prawdopodobna rozpiska walk na Fame MMA 6:
Marcin „El Testosteron” Najman vs. Piotr „Bestia” Piechowiak
Marcin „Rafonix” Krasucki vs. Wojtek Gola
Michał „Sobota” Sobolewski vs. TBA
Patryk „Kizo” Woziński vs. TBA
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs. Kamila „Zusjeee” Smogulecka
Jakub „Kubańczyk” Flas vs. TBA
8
@Orlik00 A biłeś go za karę?
Jak to mówią bez bicia nie ma wychowania xD
0
@Encore Priv sprawdź :)
1
@MesQueUnClub_87 Jestem
21
@jedrek7000 Pooglądaj sobie katastrofy w przestworzach przed lotem, emocje gwarantowane
1
@IronSanHybrid A no brat kupował, też bym wybrał tego pisanego cyrylicą :P
1
@Danny Gaucho A to nic, zaczekam
0
@kulek22 Wystarczy helikopterek
1
@IronSanHybrid A rocznikowo wystarczy czy musi być skonczone?
9
Popijam teraz jakiegoś biednego szampana MICHEL z biedry 750ml za 5 zł, jak za tą cenę to nawet nawet xD
1
@michal26 Niezłe piwko, byleby zimne :)
3
@ronni37 Kibice Barcy to po prostu nerdy bez życia, nic nowego, wiadomo że nigdzie nie wychodzą skoro nikt ich nawet nie zaprosił
Mnie też
:D
1
Co tam popijacie panowie? U mnie jagerek z energolem dziś leci
0
@Krzychu1010 Skończyłem Narcosa dwa sezony wczoraj, mega warto
5
@SuperPatsonFCB Tyle to chyba ma Twoj nos Ty nosaczu sundajski
0
@Pablopicasso27 182
1
@Odesseiron Skrzydłowych z Borussi mamy już nadmiar, nawet o jednego za dużo
0
@Colon Właśnie też na razie przynajmniej sobie daruje, a teraz myślałem żeby jakiś film sobie oglądnąć bo jeszcze nie zdecydowałem jaki serial następny :D
0
@Colon Dobree, tylko własnie się zastanawiam nad tym trzecim i tym Meksyk
0
@Colon Narcos dwa sezony oglądnąlem i wlasnie nie wiem czy oglądac ten trzeci i Meksyk czy juz nie bo rozne opinie slyszalem
0
Poleci ktoś jakiś dobry film akcji na netfilixie? Może też być śmieszna komedia jakaś.
41
@Odesseiron @Avada Kedavra ale żeście zostali docenieni chłopaki :P
21
Dajcie zielonego bo nie wiem o co chodzi
1
@Kengo Ciekawe, czy ta pannica w prawym dolnym rogu ma prawo jazdy i wozi tego obok co nie ma
0
@IronSanHybrid No uwierzę na słowo, oglądnę później, wg mnie też coś z tym gazem zmienili, mam wrażenie że postoi chwilę po otwarciu i zaraz wygazowana.
1
@IronSanHybrid Bardzo lubię ten napój dlatego wolę nie oglądać jak się go produkuje :)
2
Świnta, Świnta i po świntach...
1
Myślę, że aktualnie za wysokie progi dla niego