TedeFCB
Dołączył/a: wrzesień 2012
G-dz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Moim zdaniem Tata Martino odszedł za szybko jednak on sam chciał odejsc. Sezon Martino pomimo że Barca nie wygrała żadnego pucharu (nie licze Superpucharu Hiszpanii) była to lepsza Barca niż 2 lata temu potrafiliśmy rozgrac genialne spotkania z Manchesterem City czy Realem Madryt detale odebrały nam jakikolwiek puchar wprowadzał nowe rzeczy może nie były az tak widoczne ale Barcelona jakos radziła sobie z silniejszymi rywalami a tracili głupio punkty z gorszymi drużynami. Martino zabrakło transferów. Pinto na bramce dziury w obronie bezużyteczny Fabregas w drugiej czesci sezonu itd.Luis Enrique jest w lepszej sytuacji i pomimo krytyki od kibicow ktora czytałem pod artykułem o ocenie LE przez kibicow Romy uważam że wpasował sie do klubu. Nie w każdym klubie da sie grac tiki taka nawet Pep w Bayernie az tak nie wprowadzil tego stylu. W Barcelonie Pep chciał nowych zawodników młodych a teraz w okienku chciał zakontraktowac geniusza tiki taki Xaviego...Obecne wyniki dają nadzieje na dobry sezon ekipy LE nie tracimy bramek nowe twarze w szatni odnowiony pressing jednak u Taty tez to tak funkcjonowało na początku w 1 kolejce wygrał 7:0 o ile pamiętam z Levante. Poczekajmy do cięższych spotkan mam nadzieje ze LE okaze sie strzałem w 10 :D VeB
2
pokazuje palcami 2 i 2 czyli drugi luty tego dnia urodziła sie Shakira i on sam:)
1
Miki Messi 2001 wróciłes ?
0
niech Montoya zagra ostatnio szło mu nieźle . Zresztą Alves lepiej gra po przerwach więc i Montoya dostanie minuty i Dani bd prawdopodobnie lepiej grał po powrocie wiec idealna sytuacja :D
0
hah mowilem niektorzy to chorągiewy... Kilka dni temu artykuł co sadza kibice AS Romy i LE i było ze sie nie nadaje ze to ze tamto że nie z tej pułki trener bla bla i teraz genialny LE dotarł do Messiego ktory biega jak szalony ... Luis Enrique od początku na plus z trudnymi rywalami dajemy rade zobaczymy dalej po meczu z RM ATM czy PSG . VeB
0
Pamiętacie bramkę z Chelsea ? Gdzie obrońca stał i nie wiedział co ma zrobic :D Takich bramek ten magik piłki nożnej mnóstwo :D Ale fakt na Santiago tamte bramki i oklaski kibiców Realu to było coś :D
0
hahaha ziomki to niedaleko XDD Romek do Cb przyjedzie na czołgu z vladimirem dobra juz nic nie pisze bo coś dziwnego tworze XD
0
Niech juz zostanie przynajmniej do konca tego sezonu i tak prawdopodobnie Barca nie bedzie mogła kupic nowego PO a teraz są zmiennicy powiedzmy jeśli Douglas sie sprawdzi to i tak Alves na rezerwe. Bo w minionym sezonie po meczu przerwy to Dani naprawde dobrze grał . I tak pewnie spadnie na mnie krytyka bo to nr1 hejcony zawodnik. Zauważyłem że niektórzy na tej stronie to straszne chorągiewy moda na hejtowanie Daniego to hejtujemy artykuł o pozytywnych aspektach pracy LE to jaki to geniusz itd niedawno co sądzą o nim kibice AS Romy i wtedy dla mnie to on za słaby na Barce bla bla . Ludzie musicie mieć własne zdanie a nie... (oczywiscie mowa o niektórych użytkownikach)
0
zobaczymy w meczach o punkty ale pewne osoby ze "starej " kadry powinny miec miejsce Iniesta , Busi i Pique (w formie) Alba itp. Ciekawe czy po powrocie i jesli dalej bedzie reprezentowac wielki poziom nr 1 nie zostanie Valdes bo szczerze ostatnie 2 lata De Gei (nie wiem czy tak sie to odmienia) pozostawiaja sporo do życzenia :D
1
odejscie Xaviego i Xabiego to żadna rewolucja poniewaz oni sami chcieli przejsc na emeryture reprezentacyjną.
0
Mourinho na ławce Barcy? nie.
0
Chyba nie chodzi o to gdzie będzie grał tylko czy czuje większe przywiązanie do Hiszpanii czy do Maroka .
4
jesli dla cb Xavi to nizsza polka niz Messi Iniesta czy Puyi oznacza ze ogladasz Barce od niedawna albo IQ temperatury pokojowej .
1
Chyba w kazdej rundzie wiosennej mial przepukline... Przez wszystkie sezony w FCB wiosenna runda wygladala u niego slabo
0
Tak tylko poweidziałem mądralo. Jakbys nie zrozumial chodziło o to że niektore dosrodkowania mijały sie sporo z miejscem gdzie chciał dosrodkowac...
0
Ostatni mecz Alvesa nie był zły na początku jakieś wrzutki daleko może celował w jakis sektor do kibiców ale potem 2 idealne dogrania. Jedno górą które ktoś spartoczył i drugie po ziemii. Po 2 meczach Alves pokazał że może nie byc najgorzym ogniwem tego zespołu. Wiem że jest ogolnie moda na hejting Alvesa i ostatnio Busquetsa ale te 2 mecze są dobre w wykonaniu Brazylijczyka oby tak dalej :)
1
OFFICIAL : Alex Song w West Hamie.
2
O ile pamietam w poprzednim sezonie miał w jednym meczu 100% podań i zapadła mi w pamięci jedna jego asysta a mianowicie jego długie podanie do Messiego , moim zdaniem piękna asysta. Myśle ze w momencie gdy Mascherano wroci na swoją pozycje i Barcelona nie bedzie grała 2 defensywnymi pomocnikami to Song nie ma co zostawac. Na dzis moglby zostac LE cały czas zostawia MAscherano w obronie... Można spróbowac w nastepnym meczu wystawic Songa. Mascherano nie zagra na CDM bo dostał czerwona kartkę a Busquetsowi jednak przyda sie przerwa bo nie błyszczał ostatnio :)
0
Trzeba dac mu szanse wykazania się. Mathiu też dla wielu był od początku skreślony. Ja liczyłem że wykaże się i tak się stało jednak z oceną Mathiu trzeba poczekac do konca sezonu przynajmniej do jego połowy. 4miliony to nie aż tak dużo jak dla tego klubu a może okazac sie swietnym zawodnikiem. Nie ogladalem jego wystepow ale skoro Barcelona zwrocila na niego uwage i go zakontraktują to nie jest byle kto poczekajmy przynajmniej do pierwszego wystepu nowego obroncy :D Visca el Barca .
0
Mith prawda jest co powiedzial Bravo wszyscy pamietaja tylko ten blad to byl tylko sparing. On napewno bedzie pamietal ten blad i mysle ze zrobi wszystko by nie powtorzyc go w grze o stawke. Napewno bedzie lepszym zmiennikiem niz w minionym sezonie byl Pinto (z calym szacunkiem do niego) .W sumie nie wiadomo kto w tym sezonie bd nr 1 na bramce. Jestem ciekawy czy Barca kupi kogos jeszcze w tym okienku.
0
Nie żebym coś sugerował ale zachowanie LE chodzi o jego ruchy jego gestykulacje podczas np ostatniego meczu są podobne do Guardioli :D Nie żebym coś sugerował ale tak mi sie wydaje. I wkońcu trener jest ruchliwy wida że zyje meczem cały czas daje instrukcje. Niestety u Tito i Taty tego nie było z całym szacunkiem do tych szkoleniowców :)
0
Oby nie łapał :D Jednak angielska to by było największe prawdopodobinestwo kontuzji
0
co jak co ale pomocnik taki jakim jest Di Maria przydałby im się. Chyba nie do koca orientujesz się w sytuacji Manchesteru :)
1
kurde przez was czuje sie źle jak spartole nieraz to też tak robię ; X XDDDDD I Pedro ma poziom gdyby inaczej uderzyłby poleciałoby prosto na bramkarza albo w nogi obrońcy i tak wyszło dobrze.
1
Rocznik 1998 czyli gimbaze teoretycznie kończy. Widzę że Twoja szkoła nauczyła argumentować wypowiedzi. Poziom tych wypocin jest naprawdę wysoki... A teraz po twojemu ja pie$%^&* ty masz IQ średniej temperatury pokojowej ; x
0
Nastasic jest realny jesli chodzi o zakup tylko czy ktoś wpadnie na ten pomysł :D
0
jak taka słaba to wyginaj na strone "Realku"
0
o włąsnie ciekawy jestem jakby sie sprawował na prawej obronie Pedrito on zawsze dużo biega jest szybki i defensywnie jest całkiem całkiem :D
0
prawda jest że Bojan stracił zapał bo naprawde kiedys sie prezentował wybitnie... Może wróci mu ten głód gry życze mu wszystkiego najlepszego w nowym klubie. Jeśli miałby wrócić to jako już rezerwa ale i tak wątpie w to :D
0
Ktoś mu każe te wrzutki robić chyba co ? :) jak Messi czy Xavi strzelali piękne bramki z wrzutek które naprawde były do dupy to nikt nic nie gadał ...