Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Cyzix Nie wykonała tylko musi wykonać w sezonie zimowym. Trwają dyskusje. I nie puste tylko nieopłacalne.
2
@Yoshi94 Generalnie, że jest hipokrytą i dzbanem :) ostatnia jego akcja to promoanie gali mma za pomocą gangstera
0
@kaamil1910 Tzn, nie za takie słowa ludziom się kiedyś coś działo. Ale raczej adresaci tych słow sami tak o sobie myślą ;)
1
Hej, najnowszy Bond jest już do wypożyczenia w canal +, upc i tym podobnych. Orientuje się ktoś ile czasu póxniej może być dostępny np. na HBO GO ?
1
@Odcinkowy Oooo... czyli Polska przykładem dla Świata :) i to mi się podoba :)
0
Djokovic dopuszczony do Australijskiego turnieju :) Ciekawe jaki medyczny wyjątek dla niego znaleźli :)
0
@Kusco15 O lemingach nie było do Ciebie jakby co :) tylko o ludzi co wierzą we wszystko co ta gazeta nabazgra :)
0
@david89 Pierwsza za faul a druga z dyskusje ?
1
@TheNekro94 Czuje ból całego ciała :)
5
@Kusco15 Pal licho że zajęli 4 miejsce. Że założyli konsorcjum z innymi podmiotami i z nimi robią ten projekt. ( dofinansowanie ma wynosić ok. 37 mln ) Że odnoszą sukces w Europie, pozytywnymi badaniami nad swoimi cząsteczkami. Leminigi z wybiórczej zanotują tylko nazwisko :)
2
@ranger3120 Jak na moje to celują lekką ręką w 120% :)
0
@Zoker Oczywiście, ale ja mam takie wrażenie, że teraz tych informacji jest dużo więcej. Chyba, że to autosugestia.
0
@BART97 Ok, to na dwóch portal jak czytałem to dwa zdania i koniec bez przyczyny. Ale to zapalenie mięśnia wpisuje się w inne zgony jakich ostatnich dużo.
0
No kurde, ale sorki o co chodzi. Codziennie o kimś informują. Wczoraj zmarł polski pływak - przyczn nie podano. Dziś tancerz Żora - przyczyn nie podano. Sorka, ale nie pamiętam by kiedykolwiek było tak dużo śmierci podawanych publicznie, ale bez podawania przyczyn. Czy ja poprostu na to zwracam uwagę czy wy też widzicie na około pełno takich informacji, codziennie po pare ?
4
@Rust_Cohle Czekamy na raport po 24h :)
0
@Kgorecki2500 To odrazu czwartą weź, a jak znajdziesz czas to trzecią :)
0
@Djzordon W gruncie do tego wszystkie dążą. Tylko najważniejsza jest kasa
0
@kampe Wg. mnie bolid to jakieś 70% sukcesu. Russel mi to udowdonił. Wsiadł sobie do Mercedesa i by nawet wygrał wyścig tylko zepsuli mu pitstop. A w Williams to grzał tyły. Tylko Haas go ratował przedostatnimi miejscami. Chociaż pod koniec sezonu zrobili postępy w bolidzie.
5
@Janas11224 Myślę tak samo jak ty. Mam u siebie w rodzinie także podziały. Jakby nieoglądali tych opiniotwórczych stacji byłoby wszystko oki. Ale zostali wessani w jeden jak i drugi wir :(
2
@bartekvisca Ale powiedzmy szczerze, że opozycja doskonale im pomaga. Sami nawołują do protestów w imię jakiejś tam stacji. I to jest o nic. A czemu nie zwołują protestów w sprawie prądu, gazu. Ogłupiają społeczność jedni jak i drudzy. Jak nie ta licencja to będą na innej nadawać.
0
@Persyfl To jak mam nazwać tą grupę ? Obywatele, osoby, człowieki ? Szukasz na siłę widzę słów do których można się przyczepić
0
@kazbychu Wystarczająco by wiedzieć, że to wszystko o kant tyłka. Kolejny sposób by zrobić podziały w społeczenstwie
1
A od czego te media są wolne ?
4
@against_modern_football Napewno nie. Bo jak w imię dobra i walki z pisem to robisz, to żadne obostrzenia Ciebie nie dotyczą. Poza tym wirus wie, że jesteś przeciwko pis :)
3
@Kredon Ale, że tym ludziom chce się wychodzić na dwór za byly jaką telewizję. Jak nie discovery to na innym wałku będą nadawać. Afera o nic.
6
Ładnie ludziom wyprali mózg ten tvn. Inflacja, choroby, wypadki, podatki, ale nie tam najwazniejsze jest lextvn hahaha
0
@tobiasson92 Ten lockdown niema sensu jeśli, że tak napiszę wszędzie równocześnie go nie wprowadzą :) przecież po 9 stycznia ten wirus znowu sobie wleci do kraju. To kompletnie się kupy nie trzyma
1
@Nhyz Ogólnie tak, ale ten wg. mnie wyszedł rewelacyjnie. Troszkę śmiech, że nazwali Definitive Edition, a zrobili DLC. Ale za to w jednym z DLC jest Polska. Więc im wybaczyłem hehe
1
@Nhyz Age of Empires 2. Wprawdzie zrobili grę z lepszą grafiką niedawno, ale podstawowa wersja powstała w 1997 r. Miałem wtedy 10 lat :) i gram w nią regularnie
0
@puyol_presidend5 To są mega konsekwencje. Pal licho jak taka osoba uszkodzi auto, ale jak coś zrobi innej osobie. Jak dla mnie taki Kraśko jest osobą publiczną więc wymiar kary powinien być z tych wyższych. Jako przykład.