Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@catalanian09 odrazu tak daleko szukasz i wybrales Higuaina, wystarczylo patrzec na swoje podworko gdzie byl super snajper Griezmann
0
@FCB24 a jak Courtois ratowal w tamtym roku Realowi dupe a caly Real krwawil w meczach to jakos bylo cicho.... Dobrze ze MaTS ratuje nam dupe wkoncu od tego na bramce stoi
0
@RosjaninBut zwlaszcza ze Inter moze zadowolic sie remisem
1
@Gruszeg te kalkulacje zaczynaja mi przypominac gdy nasi jastrzebie od pilki noznej wyliczaja co repka Polski musi zrobic zeby wyjsc z grupy i jaka inna reprezentacja musi dac ciala zeby to sie udalo xd
1
@Survier przeciez to jest normalne ze nie z kazdym bedziemy grac jak z nut... Z Celta nie zawsze nam sie gralo wygodnie.. i takie mecze sie beda zdarzaly, narazie tragedi nie ma, ale optymistycznie po tej przerwie na repki tez to nie wyglada, miejmy nadzieje ze druzyna sie obudzi na czas i wejdzie na wyzszy poziom
1
@Vip30 no i co w tej wypowiedzi widzisz zlego ? To ze druzyna zagrala kupe to jest jedno, ale karny to karny, byl ewidentny i z tym trzeba sie pogodzic, ten karny mogl nam dac punkcik w meczu z Interem
0
@FCB24 na obecna lepszy ten Raphinia niz kopiacy sie po czole Ferran... Gosc mogl w 1 polowie zamknac mecz 2 szybkimi golami, a bawil sie w Griezmanna....
0
@GeraltzKatalonii klasyk rzadzi sie swoimi prawami, na takie mecze druzyny maja inne motywacje. Grunt zeby na ten Inter wyszli z checia rewanzu, a wracajac do klasyku to mam nadzieje na dobre meczycho
13
@SIWY SIX kiedy ty zrozumiesz ze to Bartek zniszczyl ten klub ? A Laporta chwyta sie brzytwy zeby jak najszybciej go z tej ruiny wyciagnac ?
2
Haalandzik juz dublet .. ehhh
0
@tomek8756 zapytaj sie jej czy ta 4 dzieci jest po jednym facie czy wielu xd
0
@Lionel_Messi10 jak Barca wyladuje w LE (czego oczywiscie jej nie zycze).. to moze zostac bankrutem za nim tu Leo mialby powrocic
1
@Jarecki23 tylko ze ten karny mogl dac remis taka drobna roznica, gorsi od Interu nie bylismy i na conajmniej remis Barca zasluzyla, gdyby byl karny i gdyby Barca gola zdobyla to mecz do konca moglby calkiem inaczej wygladac
1
@PJ777 jest napisane, ten sam sedzia ktory nie podyktowal nam karnego z Bayernem, dziwne ze chlop byl jednym z sedziow na drugim z rzedu meczu Barcy
0
@Muevertigo cooo ty dupisz chlopie. Fati dostal w łape z bliskiej odleglosci i nawet nie zdazyl ja schowac, sedzia poszedl do monitorka sprawdzac... Dumfries przy tej wrzutce mial czas zeby sobie te reke w dupe wsadzic i powachac czy umyta za nim pilka doleciala do niego.... I sedzia nawet nie poszedl zobaczyc ..
0
@FanBarcy22 i co z tego kuzwa ze zagralismy zle ? Karny to karny.... Nie patrz na Real, bo oni tez mieli mecze gdzie męczyli bułe, po czym dostali karnego, wykorzystali go i weszlo w nich drugie zycie zeby odrobic wynik
0
@Khajio uwazam ze Perez za to tez sie wezmie, bo jak pamietam to in tez mowil ze to wszystko kuleje
0
@Kgorecki2500 no teoretycznie musimy wygrac tylko 3/3 mecze w grupie, a w praktyce trzeba patrzec na Inter zeby sie gdzies wylał
1
@Pedri16Future no ja u siebie tez, ale my to takimi jednostkami jestesmy, wlasnie posrod moich znajomych tez zauwazylem spadek zainteresowania
7
@Pedri16Future ogladalem Footrolla a pozniej czytalem wywiad Pereza. Ogolnie jestem w szoku ze NFL ma wieksza kase niz top 5lig plus LE plus LM, takze daje to do myslenia, uwazam Pereza za najlepszego prezesa i wierze ze wie robi, mam nadzieje ze z Laporta troche ukróca nosa Ceferinkowi i Szejkowi z PSG. Ten ranking w ktorym przedstawil ze Real jest na 13miejscu a byl koedys 1 to tez daje do myslenia, NBA czy NFL pokazuje ze jednak ludzie lubia ogladac starcia gigantow, dlatego Floro chce stworzyc Super Lige na wzorze NBA zeby sami najlepsi w tym grali
3
@Emhyr Jak dla mnie zadne porownania Messiego i Mentala z innymi topowymi pilkarzami np jak Haaland czy Lewy sa tak czy siak nie na miejscu, tak jak sam napisales ze Messi umial wszystko sobie sam na boisku zrobic i Mental swego czasu rowniez, tak Haaland czy Lewy to jednak typowi zawodnicy od wykonczeniowki i w tym fachu akurat nie maja sobie rownych na chwile obecna i ich jedynym najwazniejszym zadaniem jest ustawic sie tak aby pomocnik czy skrzydlowy tak dogral piłke ze ten poprostu robi z tego bramke. Czasy Messiego i Mentala sie koncza, ale jak dla mnie oni byli jedyni w swoim rodzaju ze nawet na moment nie powinno zestawiac sie ich obu z innymi pilkarzami
2
@Emhyr no i co ? Mial sezon konia w tamtym roku wiec zasluzyl proste. W przyszlym roku bedzie inny zwyciezca bo sie mundial bedzie wliczal, a watpie ze Francja to wygra bo jakos mnie nie przekonuja, jakos w tym roku mysle ze Brazylia i Argentyna namieszaja i moze przerwia serie wygranych mundiali przez europejczyko
14
@SenoX przeciez to jest w formie ciekawostki, niewiem dlaczego ty tu jakiegos drugiego dna szukasz hehe
1
@Dr_Cabasisi te wymagania chyba wyssane z palca nie byly, w kazdym newsie zawsze jest jakies ziarenko prawdy
2
@FCMichalo podobno zyjemy w wolnym kraju, takze sprobuj, a sie dowiesz heheh
2
@dziaraka ty to teraz wymysliles ? Bo nie dowierzam ze ludzie maja maja takie teorie spiskowe hahaha
0
@Jackazz o tym nie wspominam bo to wtedy byl wstyd
0
@FC1899Barca oj, zaryzykuje stwierzeniem ze nawet z z pierwszego powolania by sie posmiali
1
@Oskar00 nasi sie ciesza ze wpakuja manite Azerbejdzanowi i jest wielkie hura przez miesiac
0
@Zip moze zapytaj Google ? To nic trudnego, uwierz mi