0

Brait w formie nie ma co. Teraz z 3m

0

Skisłem
Powaznie. Xd. Messi przed TV musi miec beke xd

0

@Kwiatek67 ty wiesz ze on jeszcze grywa mecze w Barcy B ? Dobrze sie pokazal wystarczy. Teraz liczyc zeby dostal jeszcze szanse

0

@Coutinho007 brakuje jeszcze Rakiticia lub Vidala zeby uzupelnic komplet tartaczny

0

@Pogba jak Pjanic zejdzie a Busi wejdzie to jest to bronienie wyniku ?
Edit. Moriba i Jednonogi xd

0

@maleta009 no spuscizna po Bartku co zrobisz. Obiecal trenerowi zakup 9 a zostawil go z Braitem

0

@Gaz Bartek zrobil deal. Obiecal Koemanowi zakup 9 a zostawil go z Braitem xd

0

@avanes ale ty wiesz ze oni wygrali to po uderzeniu z rzutu wolnego ? Xd

1

@maleta009 a kogo ma wpuszczac jak nie ma kim straszyc xd

0

@budzichmichal schodzi bo cienko zagral i tyle

1

@neeed za ryszarda cienkiego

1

Plus straty. Niech sobie odpocznie

0

@DanielOOL takie ze zagral kiepski mecz. Podanie do najblizszego i tyle

0

@Pogba fryzure chcial poprawic przed strzalem

0

@aleksandrowielki zobacz mecz, juz na trybunach

5

Xd. Zllte dziecko tik toka juz na trybunach

0

@barteggg08 przy okazji zobacz czy pilki od Fortnite tam nie ma, albo od Trincao z tego meczu, chociaz ona moze jeszcze leciec

0

@MysticCat ahh szkoda "szczempic" ryja xd

1

@aleksandrowielki jak przyspiesza gre ? Skoro na 20m odbijamy sie od sciany i klepiemy po obwodzie. Poki co to w ofensywie lepszy jest ten Moriba niz zlote dziecko Tik toka czy czego tam

1

@Gaz nie. To puig niewiem jak zagrac pilke. Mial w tym meczu kilka mozliwosci

2

@MysticCat no. Fanboye wiedza najlepiej

2

@aleksandrowielki no chyba na tle 3ligowca powinien dopiero pokazac klase takze serio XDDDD

1

@xVENUMx tylko ze w A klasie 3/4 zawodnikow na meczu biega nawalonych xd to co ty sie dziwisz xd

2

@aleksandrowielki no ma racje wiec wybacz, ale XD

0

My nie mamy ludzi do karnych xd

2

@Fenelon no i te niecelne podania xd

3

@kiper09 od Trincao pilka jeszcze leci

6

Szkoda ze nie Konrad zamiast Jednonogiego. Mkze druga polowa

0

@kryhaa tylko ktory klub bedzie tak glupi zeby facetowi zaplacic ze 20baniek za sezon xd. Chyba by musieli miec Bartka za prezydenta

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?