Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano ale to i tak go nie ominie kontrola przez sztab medyczny
0
@FDJ a Arthur gdzie ?
0
@LuisSalvano aha. I myslisz ze sztab nawet go nie zbada tylko wystawia mu na miesiac L4 ? No ludzie zlitujcie sie. Jezeli faktycznie cos ma to zaraz go klub bedzie badac i wogole... a kontuzji nie da sie ukryc tym bardziej jak znowu chodzi o stope
0
@Maciek069 no i dodaj jeszcze ze przekupil gazety zeby pisali o zmyslonej kontuzji.... zenada..
0
W sumie to tylko towarzyskie mecze mozna powiedziec
0
@Kubox daj spokoj. Bez ambicji chlopak. Zenit ? Prosze cie co to za liga.... mogl isc do Angli grac gdzie jest o niebo lepsza liga
0
@Borneo jak mowa o pomocy to mam nadzieje ze na ŚPD zagra Rakieta a nie Busi oczywiscie o ile zostanie w Barsie... bo Busi to wielka niewiadoma... no chyba ze FdJ na ŚPD wspolczuje Valdkowi troche bo ja bym chyba osiwial xd
0
@David00 @Borneo @VanBest
Panowie mnie zle zrozumieli ja wiem ze to sa plotki ale skoro Cou mowil w wywiadzie ze do UTD nie dolaczy z sentymentu do Live to po co te pismaki dalej to draza...
0
Japitole... sam Cou mowil ze do United nie dolaczy.....
1
@kamzar tylko ze Rafa to niewadomabo 3/4 sezonu odwiedza kolegow w gabinetach lekarskich
0
@danio1899 bez ambicji
0
@D10SLEO dzien przed Pucharem Gampera lub w dniu Pucharu Gampera jakos tak. Znaczy tego dnia konczy im sie urlop.
2
@Naturopata no a ma grac odrazu w 1 skladzie Barcy ?
0
@Gaucho obawiac odejscia Semedo ? Mogli go opchnac...
5
@barcafan8804 predzej Busi bedzie kula u nogi niz sam Rakieta. Ogolnie jesli chodzi o ŚPD to powinien grac Rakieta na zmiane z Busim a przed nimi FdJ i Arthur
5
@cordoba oj tu moze byc ciezko. On jest za pewny swojego miensca w skladzie. I klub powinien mu to uswiadomic ze nie moze byc pewny
0
@Messisinio no i vo ze gra w LM jak pewnie z grupy nie wyjda
0
@Conthino1993 i myslisz ze przechodzac do Zenitu pokaze klase ? Skoro tak chce grac czemu nie ma ambicji zeby isc do mocniejszego klubu typu Everton skoro go chcial ? A nie jakis smieszny Zenit... chlopak bez ambicji z wizja dobrej rocznej pensji. Niech idzie plakac nie bede za nim. W lidze ogorkowej w ktorej jest Zenit to praktycznie jakis puchar co roku wygra
0
@Naturopata 3 miejsce na mundialu tez pewnie wchodzi w gre.
4
@zaba107 tylko miej na uwadze to ze u nich praktycznie caly 1 sklad bierze udzial w presezonie a u nas ? Ani Messiego ani Suareza Vidala czy Coutinho. W ataku mamy Grizza ktory stara sie adaptowac w nowym klubie. Dembusia po kontuzji i Malcoma ktory wedlug mnie nie jest dobry takze no wiesz...
0
@magic303 wlasnie tu jest ten problem ze druzyna jak i cala Barcelona za duzo polega na Messim musza sobie zdac wczesniej pewne sprawy ze go zaraz zabraknie a pozniej co ? kryzys jak w Realu po odejsciu CRa Ktory tez byl gwarancja 40bramek w sezonie. Takze im szybciej sobie zdadza z tego sprawe tym lepiej bedzie dla wszystkich. Wolalbym zeby kazdy staral sie grac swoje a nie wszystko pod Messiego... bo on na nasze nieszczescie wiecznie grac nie bedzie...
0
@Matix90 napewno...
0
@NoVaK tylko oni graja przez kwote wydana na nich
0
@PFK_Sewastopolll chlopak nie ma wiekszych aspiracji chyba
2
@Avatarr nie ten poziom. Na lawke do topowego klubu moze byc ale na 1 sklad to do sredniaka
0
@masq a jakby tobie pracodawca nie wyplacil tego co masz w umowie/kontrakcie bo odszedles do innej firmy mimo podpisanej wczesniej z ta firma w ktorej bykes umowy/kontraktu ? Tez bys sie ubiegal o to
0
@Patry10 kurde.... to nie mialo byc do Ciebie.... sorki... do innego uzytkownika mial byc ten komentarz....
0
@magic303 czyli mam rozumiec ze jak Argentyna w glownej mierze w 2014 doszla do finalu dzieki Messiemu to za final nie mozna nic na niego powiedziec ? Final tez Messi mogl sam wygrac. Pilka to gra zespolowa a nie spektakl jednego aktora. Druzyne ze Reprezentacje rozlicza sie za wygrane trofea a nie za to jak dany pilkarz zagral w danej rundzie. Fakt strzelil w LM 12 bramek to jest duzo ale te bramki nie maja nic do rezultatu koncowego.
0
@Patry10 wobraz sobie ze Ney wraca. I kogo sadzasz na lawie ? Grizza za 120baniek ? Dembusia za 105 baniek ? Moze Suareza ktory mimo zawahan formy i tak jest gwarancja 20+ bramek w sezonie ? Czy moze Messiego ?... jak Ney wroci to trzeba Cou Dembele i Malcoma pozegnac. Bo watpie zeby Dembus Cou no i Malcom chcieli ciagle siedziec na ławie. A nie zapominaj ze trener i tak bedzie mial ciezko ich wszystkich wsadzic do 11 nie majac Neya. Bo juz ich jest 5 oprocz Malcoma ktory powinien odejsc bo nie bedzie dla niego minut.
0
@magic303 Nie zebym cos mial do Ciebie ale kolega swiergol ma racje.. masz pretensje do Dembele jak 80% tutejszych uzytkoenikow o nie strzelenie bramki na 4-0 a Messi mogl sam rewanz tez wygrac i spartaczyl jak kazdy nasz zawodnik (to ze wykreowal 3 akcje tmto nikt zaraz o tym nie bedzie pamietac bo licza sie strzelone gole a nie wykreowane akcje po ktorych nir ma bramek) do tego jako kapitan dal du** po calosci bo nawet nie potrafil przeprosic kibicow po meczu za taki mecz. Takze no kolego drogi jak wieszasz psy na Dembusiu to miej jaja i powies tez te psy na Messim Albie Suarezie i calej tej sielance.