0

Nie pisze. Tylko mowie jak moze byc a nie musi

1

Bramka z karnego ( dziwne ze dzis sie nikt z tego nie smieje bo wczoraj tu byl kabaret jak CR strzelal 11stke) druga bramke ok 80min i asysty tez. Takie Juve czy City na to nie pozwoli zebybsobie wbic 3 bfamy w 10 czy 15min

9

Szkoda ze redakcja nie dodala ze Messi obudzil sie w 80min...... bo juz pisalem na LR ze gdhby to bylo Juve czy City to byloby juz troszeczke za pozno . A oczekiwania sa duze wobec kapitana ktory mowi na poczafku sezonu z LM to priorytet..

1

Mimo ze szanuje twoje wiadomosci to powiem tak jeszcze raz ze jak Messi sie obudzi z Juve czy ze City w 80min to bedziemy w czarnej dupie

2

Tak. Ze jak na City czy Juve obudzi sie w 80min to bedziemy w dupie juz dawno

0

Tak. Ze 3/4 meczu irytowal. Teraz zaczal grav. Na takie Juve czy City to jak Messi sie obudzi w 80min to bedziemy w dupie

1

Tylko ze oprcz gola slabo... nie tego sie oczekuje od kapitana ktory mowi na poczatku sezonu ze LM to priorytet

0

Dla ciebie fifty fifty. Dla mnie oczywisty. Na pelnym biegu Suarez gdzie mial nadepnac ? Skoro wslizgiem gosciu juz jechal ?

0

Hahahah no mialem okazje ogladac tez sie ciesze :D

0

Daja rade. Graja fajny mecz juz 2-0

0

No ja w Cyfrowym Polsacie z Eleven i Polsat Sport premium jakos 75zl takze jesg spoko mysle. Tylko jak mecze w Canal + leca to musze na necie ogladac...

3

A gdzie mial Suarez nadepnac zeby ominac jego noge ? No przeciez gosc szedl wslizgiem a ze Suarez nadepnal go noga w biegu to go ten typ wytracil z ruchu. Dla mnie karny a'la ten z wczoraj pomiedzh Atleti Juve

0

Jak mozna wiedziec ile placisz ?

1

Lepiej sobie kupic dokupic pakiet z LM na fv i masz świety spokoj

2

A myslalem ze ja tylko to odczuwam.. takie napiecie xd

0

A dziwisz im sie ? Te gazety wola pisac o CR niz o wystepach Realu...

0

Sory jakos tak jak czytalem twoj komentarz to za brzmialo mi to jakbys chcial powiedziec ze znowu im dali prezent

0

Real czeka juz we finale

1

Przeciez popchnal go. Na pelnym.biegu to nie ma szans zeby sie utrzymal

0

Nie zasluzony karny ? Bo ci smieszno widze. Zobaczymy jak Barca dostanie jutro karny czy tez tak bedziesz smieszkowal

0

Pogodz sie z tym ze nie tylko Messi je sam przy tym najlepszym stole. CR tez tam jest. Nie ma ich co porownywac bo LM jest od CR. Messi sie bedzie musial niezle napocic zeby go dogonic w klasyfikacji wszechczasow.

0

No a czemu maja z niego nie robic tego najlepszego skoro ma instynkt killera wie co gdzie i jak sie ustawic i ładuje za brame za brama proste.

0

No a jak jutro Messi bedzie strzelal to ty juz bedziesz od orgazmow wykonczony. Dziwisz im sie ? Stan dwumeczu wyrownal

0

No i co z tego ze dobitki ? Ze Glowki ? Ze karne ? Wazne ze jest gol od tego on jest

0

Rok czy 2 lata temu tez w fazie grupowej nie byly jego rozgrywki a w fazie pucharowej to pozniej nawet jeszcze Messiego przegonil w zdobytych bramkach ktory wtedy bodajze po fazie grupowej mial 10 a Ronaldo chyba 2 albo 3

0

Tylko niewiadomo jak z Chelsea bo podobno maja bana lub beda miec bana na transfery takze watpie

0

Aha super. Zaraz mi wypomnisz zdobyte puchary Barcy w Hiszpani. Ja tylko mowie o LM. I jakby sie patrzylo na zdobycze tych zespolow w europejskich pucharach to Barca jest za Milanem i za Realem proste. Dlatego napisalem ze trudno sie z nim nie zgodzic

0

A czy ja pisalem cos o krajowych pucharach ? Ja pisalem o pucharach europejskich ze jakby sie na to patrzylo tylko (bo to jest jakby najwazniejsze klubowe trofeum) to trudno sie nie zgodzic z Ramosem. Ja nic kolego nie pisalem o pucharach krajowych ktore tez sa wazne ale nie az tak wazne jezeli zespol walczy o LM ktore ma wiekszy prestiz. Nie popieram go w 100% (Ramosa) ale poprostu trudno sie z nim nie zgodzic. Bo jak patrzysz na cala historie tych klubow ktorzy wygrali wiecej LM niz Barca no to masz Real Milan a Barca za nimi. Proste. Teraz Barca jest inna druzyna niz kilkadziesiat lat temu i ma dobra okazje przegonic Milan w zdobytych LM

0

Ja napisalem wyraznie przynajmniej dla mnie. ZA CALOKSZTALT I PRZEZ ZDOBYTE NAJWAZNIEJSZE TROFEA W EUROPIE. Ja nigdzie nie pisalem o oficjalnych czy nie oficjalnych trofeach tylko o tych NAJ. I nie poparlem go w 100% tylko napisalem ze jak patrzyloby sie tylko na LM to trudno sie z nim nie zgodzic....

6

Bo oni patrza na zdobyte LM. To zobacz sobie ile ma Real LM ile Milan i ile Barca. Za caloksztalt oraz zdobyte NAJWAZNIEJSZE trofea no to troszke trudno mu nie przyznac racji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?