Tomo1989
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blaugrana1980 Trzeba leczyć rozum, póki do reszty się nie zepsuł xD
0
@Repcak22 Jeśli nie ma możliwości podłączenia światłowodu, to można skorzystać z usług Netii lub Orange lub lokalnego dostawy internetu bezprzewodowego. Trzeba tylko pamiętać, że poziom będzie gorszy niż w kablówce.
0
@feiticeira Wszystko zależy na które dane popatrzymy. 84% było na początku poprzedniego sezonu. 80% o których mówisz, to stan nie ostrzegawczy a alarmowy, który zagraża finansom klubu. 55% to optimum i włodarze Barcy sami zakładali, że chcą zejść poniżej 60%.
3
Zwariował Bartek. Przedłużyć ok, lepszy skład ok, ale bez podwyżki. Budżet jest wyżyłowany do granic możliwości.
0
@KSSniper Przypominam, że od odejścia Neymara z Barcelony, LM wygrywał tylko Real i Liverpool xD
0
@Barcaa12 jego niech lepiej nie słucha. Dobrze na tym wyjdzie xD
0
@KSSniper W PSG też masz szansę na LM i na ZP.
1
@MesQueUnClub96 Bez szans. Tracimy wielki atut w postaci Alby. Myślę, że 4-3-3 lub 4-4-2 będą tylko rozważane.
0
@BarcaInfo Pół składu to Francuzi, więc po co mu hiszpański? :D
0
@Kamiloza91 Z Griezmannem jest problem i bez Neymara. To jest zawodnik o charakterystyce Messiego. Średnio widzę na niego pomysł. Niby zastępca Suareza, ale on młody nie jest. Prawoskrzydłowym za Dembele też nie bardzo. Zobaczymy jak to złożą. Najlepszą opcją wydaje się 1442 z Neymarem na lewej pomocy, Dembele na prawej oraz z Griezmannem i Messim w ataku.
3
@patrykzmc2000 Nawet jeśli Real jest skłonny sprzedać Asensio to za 20-krotność kwoty transferu, której Barcelona nie chciała zaoferować. Z Kubo będzie podobnie.
1
@Venom_Negro
Talent wielki, a czy wiele straciła to czas pokaże. Droga od talentu do wielkiej gwiazdy jest długa i kręta.
4
@Ghotti Tak, bo inni grają za frytki w Barcelonie. Zaoferuj Messiemu 10 mln euro i ciekawe czy nie podwinie kiecy i nie odejdzie do Realu, jak ten zaoferuje mi 3x lepsze warunki xD Sympatia klubowa to jedno, a rozwój i finanse to drugi.
0
Fenomenalny grajek. Chyba tylko Kimmich byłby lepszą opcją.
0
@DejMian111 To tak nie działa. Co prawda, jak sprzedasz zawodnika za 40 mln euro to budżet zwiększy się, ale trzeba opłacić agenta, piłkarza, podatek, więc zostaje dużo mniej na samą kwotę dla klubu.
4
@pluszek Warto dodać, że nie idzie do parobków, lecz do topowej drużyny mającej porównywalne szansę i możliwości na triumf w europejskich pucharach.
0
@MartiNJ11 wiek nie gra.
0
@maniekbak Miał prawo. Ktoś mu zaoferował kontrakt z niską klauzulą. Miał prawo również egzekwować wpływy z tego kontraktu i miał prawo wypiąć się na klub, który mu ten kontrakt zaoferował. Sportowo to jest top. Pewnie obok Hazarda, tuż za plecami Messiego.
0
@maniekbak Mbappe to ten, który zrobił pośmiewisko z PSG w dwumeczu z United?
0
@Miroo W XXI wieku nie można grać zawodnikami, którzy nie wracają i nie bronią. To jest przeżytek. Teraz wszyscy bronią i wszyscy atakują.
0
@turek99 Coutinho rywalizacja nie wyszła na dobre. Paru młodszym grajkom także średnio idzie pod wodzą Valverde. Dość racjonalny, acz bolesny, wybór Holendra.
0
@Yoshi94 Neymar jest piłkarzem genialnym, więc i bez Messiego swoje strzeli. W PSG też ma liczby, ale ciut słabsze bo mniej gra. Hazard to jednak półka niżej.
0
@Robert_12_96 Niczym nie musi, bo to Real musi odpowiedzieć na sukcesy Barcelony.
1
@Piotr777 z fajną dziewczyną w hotelowym pokoju? Chyba nie tak źle :)
1
@Pawlak1992 Tutaj trener wiele nie musi przeszkodzić. Barcelona ma wielu klasowych grajków i obaj Holendrzy mogą mieć problem z regularną grą w pierwszym składzie.
0
@daniel32778 Grają świetnie, ale nie rozwijają się, a tego tyczył się mój post.
0
@Encore Wygra to wygra. Życie.
0
@kordyl1010 Uchronić nie mógł, ale budować po powrocie już mógł.
0
@Coutinho007 jeden tuż po transferze osiągnął apogeum, a drugi zjechał do roli rezerwowego. Pozytywów szkoleniowca nie widzę.
1
@Coutinho007 który obrońca zrobił postęp u Valverde? xD