Tomo1989
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądasz go regularnie, bo ja tak? Facet nie potrafi udźwignąć presji w United, a wy go chcecie do Barcy ...
0
Jak Valverde odejdzie.
0
Chyba do Legii. Jeden z najsłabszych na boisku. Nie ma podjazdu do Rakiticia w tym momencie.
0
Wypadałoby wiedzieć ile cali potrzebujesz....
0
Jak to nie widzisz taktyki? Ile sytuacji wykreowało Alaves?
1
Ktoś tutaj pisał o fatalnej współpracy Alby z Dembele? Brakuje skuteczności, bo już powinno być po spotkaniu.
0
Mecz o pietruszkę. Było spotkanie o stawkę i ani Suareza ani Rafinhi nie było :)
2
Z deszczu pod rynnę. Wchodzi Suarez xD
0
Valdes w pierwszym zespole był 12 lat. Na początku grał fatalnie, później średnio i dopiero pod koniec swojej kadencji był wartością dodaną i przerósł nawet poziom prezentowany wówczas przez Casillasa.
0
Chyba taki jest plan Valverde. Tyrana zniszczył Enrique, a Valverde niszczy Denisa.
0
Bez przesady. MATS - Semedo Pique Umtiti Alba - Rakitić Busquets Arthur - Dembele Messi Coutinho.
0
Szkoda, że w defensywie takim nie jest....
0
Szewińska ma 7 medali olimpijskich i 10 mistrzostw Europy, które odbywały się co 4 lata. Włodarczyk ma 2 IO i 5 ME. Rekordy świata także na korzyść Szewińskiej.
0
6,14. 6,16 jest w hali i absolutny.
2
Co oni odpierdzielają! Kosmos. Lisek z 5,90 m będzie bez medalu...
0
Jeszcze Lisek skacze.
1
Lisek to jest fighter. Od kilku lat nie zawodzi na wielkich imprezach. Tym razem też 5,80 m zaliczył.
0
Mamy. Już po konkursie.
0
Na razie Anita nie ma startu do Szewińskiej. Trochę medali jednak Szewińska zdobyła.
0
Guzik prawda. Dochody Barcy i Realu są na podobnym poziomie.
0
Żeby walczyć z Kenijczykami czy Etiopczykami trzeba mieć finisz Faraha lub fenomenalne czasy. Norwegowi na razie obu rzeczy brakuje.
16
Sprzedać podstawowego i fundamentalnego zawodnika za 80 mln euro? No nie wiem czy to byłoby rozsądne.
0
Inna polityka płacowa. W Barcelonie dostosowują do wynagrodzenia Messiego, a w Realu jednak woleli pożegnać CR7 zamiast sypnąć mu 40 mln euro netto.
0
Dembele też musi odejść?
2
Ze sporym zapasem. Tak na prawdę na dwie dniówki.
0
Lekki, długi ruch na rowerze bądź marszobiegi + dieta.
0
Pomyśl, że za parę miesięcy będą mrozy i śniegi :)
0
Poprzedni sezon w jego wykonaniu był bardzo fajny, ale ma jeden problem, a mianowicie brak zaufania szkoleniowca. Niestety wówczas są dwie opcje, albo zawodnik odchodzi, albo trener.
0
Różnie z tym jest, bo Włodarczyk także zrezygnowała z Cybulskiego i wyszło jej to na dobre, ale faktycznie Kawęcki na tym dużo stracił. Szkoda.
1
Medal powinien cieszyć, ale jeszcze niedawno walczył z Ryłowem, a teraz prawie 3 sekundy z tyłu...