0

Oglądasz go regularnie, bo ja tak? Facet nie potrafi udźwignąć presji w United, a wy go chcecie do Barcy ...

0

Jak Valverde odejdzie.

0

Chyba do Legii. Jeden z najsłabszych na boisku. Nie ma podjazdu do Rakiticia w tym momencie.

0

Wypadałoby wiedzieć ile cali potrzebujesz....

0

Jak to nie widzisz taktyki? Ile sytuacji wykreowało Alaves?

1

Ktoś tutaj pisał o fatalnej współpracy Alby z Dembele? Brakuje skuteczności, bo już powinno być po spotkaniu.

0

Mecz o pietruszkę. Było spotkanie o stawkę i ani Suareza ani Rafinhi nie było :)

2

Z deszczu pod rynnę. Wchodzi Suarez xD

0

Valdes w pierwszym zespole był 12 lat. Na początku grał fatalnie, później średnio i dopiero pod koniec swojej kadencji był wartością dodaną i przerósł nawet poziom prezentowany wówczas przez Casillasa.

0

Chyba taki jest plan Valverde. Tyrana zniszczył Enrique, a Valverde niszczy Denisa.

0

Bez przesady. MATS - Semedo Pique Umtiti Alba - Rakitić Busquets Arthur - Dembele Messi Coutinho.

0

Szkoda, że w defensywie takim nie jest....

0

Szewińska ma 7 medali olimpijskich i 10 mistrzostw Europy, które odbywały się co 4 lata. Włodarczyk ma 2 IO i 5 ME. Rekordy świata także na korzyść Szewińskiej.

0

6,14. 6,16 jest w hali i absolutny.

2

Co oni odpierdzielają! Kosmos. Lisek z 5,90 m będzie bez medalu...

0

Jeszcze Lisek skacze.

1

Lisek to jest fighter. Od kilku lat nie zawodzi na wielkich imprezach. Tym razem też 5,80 m zaliczył.

0

Mamy. Już po konkursie.

0

Na razie Anita nie ma startu do Szewińskiej. Trochę medali jednak Szewińska zdobyła.

0

Guzik prawda. Dochody Barcy i Realu są na podobnym poziomie.

0

Żeby walczyć z Kenijczykami czy Etiopczykami trzeba mieć finisz Faraha lub fenomenalne czasy. Norwegowi na razie obu rzeczy brakuje.

16

Sprzedać podstawowego i fundamentalnego zawodnika za 80 mln euro? No nie wiem czy to byłoby rozsądne.

0

Inna polityka płacowa. W Barcelonie dostosowują do wynagrodzenia Messiego, a w Realu jednak woleli pożegnać CR7 zamiast sypnąć mu 40 mln euro netto.

0

Dembele też musi odejść?

2

Ze sporym zapasem. Tak na prawdę na dwie dniówki.

0

Lekki, długi ruch na rowerze bądź marszobiegi + dieta.

0

Pomyśl, że za parę miesięcy będą mrozy i śniegi :)

0

Poprzedni sezon w jego wykonaniu był bardzo fajny, ale ma jeden problem, a mianowicie brak zaufania szkoleniowca. Niestety wówczas są dwie opcje, albo zawodnik odchodzi, albo trener.

0

Różnie z tym jest, bo Włodarczyk także zrezygnowała z Cybulskiego i wyszło jej to na dobre, ale faktycznie Kawęcki na tym dużo stracił. Szkoda.

1

Medal powinien cieszyć, ale jeszcze niedawno walczył z Ryłowem, a teraz prawie 3 sekundy z tyłu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?