Tomo1989
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Modrić był klasowym graczem w Premier League. Tego samego nie mogę powiedzieć o zeszłorocznych nabytkach Barcy.
Problem w tym, że Alba obniżył poziom gry, a mimo to nie ma nacisku ze strony rywala.
Jak grał Gomes w kadrze czy Valencii? Wydaje mi się, że dokładnie tak samo jak w Barcelonie. 10 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej za cały sezon to wszystko co mógł osiągnąć.
0
Czas pokaże czy to były strzały w dziesiątkę czy tym razem będą oglądać plecy Barcy. Jakby nie patrzeć pozbycie się Pepe i Jamesa, a zatrudnienie w ich miejsce Vallejo i Ceballosa to na ten moment krok wstecz.
Różnica między Samperem a Paulinho jest tak wielka jak między D. Saurezem a Iniestą. Pewnie, że klub może stawiać na słabszą opcje, ale tutaj chodzi o poprawianie kadry, a nie osłabianie się. Poprzedni sezon pokazał, że Barca ma kłopoty na prawej stronie i w środku pomocy. Najpierw trzeba załatać dziury w podstawowym składzie, następnie wzmocnić się odpowiednimi zawodnikami na ławce i na sam koniec szukać zawodników, którzy w perspektywie czasu będą wchodzić do kadry. Kupiła Barca Suareza, Digne'a, Gomesa i jak na tym wyszła?
0
Takie jest podejście zarządu. Paulinho byłby doskonałym zmiennikiem dla Busquetsa, a nie zawodnikiem do podstawowego składu. Zieliński to kolejny piłkarz kreatywny, ale nie gwarantujący najwyższego poziomu (patrz daleko mu do Verattiego czy Coutinho). Skoro zarząd nie chce sprzedać ani Gomesa ani D. Suareza, to wydawanie majątku na Polaka mija się z celem.
W Barcelonie liczy się tu i teraz, a nie to co będzie za pięć lat.
0
Wydatki w obu klubach są nieporównywalne.
0
Ameryki nie odkrył stwierdzając kto jest faworytem ZP.
0
Cena za Zielińskiego kilkukrotnie przekroczyłaby tą za Brazylijczyka.
0
Rozumiem, że liczysz, że Napoli sprzeda swojego podstawowego gracza za 15 mln euro? Wyceniany jest na 20 mln euro, a Napoli nie słynie ze sprzedaży swoich grajków.
3
Barca już upadła, skoro Zielińskiego chcecie do Barcelony.
0
W tym jest pies pogrzebany i nawet najlepsze transfery niczego nie zmienią ;)
0
Przede wszystkim to Messi powinien latać po prawej stronie, bo jak dalej będzie grał wyłącznie w środku, to nawet z najlepszą wersją Alvesa byłby dziura na prawej stronie.
0
Umiejętność czytania ze zrozumieniem kłania się. Parę lat tyczy się od ery Guardiolii.
0
Kogo ma kupować? Jak nie kibicujesz Barcelonie od paru lat, to powinieneś wiedzieć, że Katalończycy to nie Real i nie skupują największych gwiazd.
12
Wniosek jest prosty. Okienko dla Barcelony jest zamknięte, bo nikt nikogo nie chce sprzedać ani kupić :)
0
To wiesz za ile okienek liczyć na następce Iniesty. Xavi już w Barcelonie nie gra, więc szybciej przyjdzie gracz pokroju Verattiego xD
1
Wtedy Barcelona myślała o zastąpieniu Puyola. Po pięciu latach w końcu znaleźli godnego następce.
2
Jest jedna różnica. Kiedyś Brazylijczyków Barca sprowadzała z klubów europejskich. Tak było z Ronaldo, Romario, Rivaldo czy Ronaldinho. Zakupy Duglasa czy Keirrsona powinny dać niektórym osobom sporo do myślenia. Neymar jest odstępem od reguły, ale to był etatowy gracz kadry.
0
Dalej mają dziury w składzie. Na pewno przystąpią do sezonu z lepszym składem, ale jakoś nie wróżę im sukcesu.
19
Niech się męczy, skoro chciał takiej a nie innej pensji :)
0
Zostawić. Skoro ani Arsenal, PSG czy nawet Chińczycy nie chcą sprzedać swoich grajków, to nie ma co się ich pozbywać.
0
Tak czytam kolejne komentarze i zastanawiam się czy widzieliście Paulinho w akcji? Nie jest to Veratti czy Thiago, ale byłby wzmocnieniem kadry Barcelony. Jest po prostu piłkarzem lepszym od Gomesa, D.Suareza czy nawet Rakticia, gdy ten prezentuje formę z ostatnich miesięcy.
0
28, to nie 30 lat. Piłkarz dobry, o klasę lepszy od Gomesa czy D. Suareza.
0
Nie, powinien dwa lata czy rok temu sprowadzić odpowiedniego grajka :)
0
Tak się składa, że w zeszłym sezonie Barca nie grała z Leverkusen, a dwa sezony temu Turan nie był jeszcze zarejestrowany.
Suarez i Neymar to gracze podstawowego składu, więc ich obowiązkiem jest wzięcie odpowiedzialności za wynik spotkania. Turan pokazał, że jest godnym zastępcą Brazylijczyka, gdy ten nie mógł grać na początku sezonu. Później dostał tylko kilka szans na przełomie roku. Do tego sporo gier na nienaturalnych pozycjach, gdzie sobie nie radził.
Wynik asyst Messiego i tak jest świetny, bo w końcowym zestawieniu pod tym względem zajął trzecie miejsce. Lepszy był tylko Suarez i Neymar.
0
Do Ciebie to jak do słupa mówić. Na jakiej pozycji grał z Alaves? Na prawym skrzydle, co było błędem Enrique. Nominalnym zastępcą dla Messiego był Rafinha.
Na lewym skrzydle zagrał 14 razy, z czego Barca wygrała 11, 2 spotkania zakończyły się remisem i raz przegrała.
Nie chcesz oceniać spotkań, gdzie przez dłuższy czas grał regularnie na swojej pozycji? To może oceń okres przełomu roku, gdzie fajnie grał w CdR czy w spotkaniu ligowym z Las Palmas?
0
Grał na prawej obronie.
Nie, nie odzwierciedlają wszystkiego i w skrajnych przypadkach są mylne, ale statystyki w przypadku Turana są obiektywne. Na prawym skrzydle bądź w linii pomocy jest zawodnikiem o klasę, albo dwie słabszym. Tak było w Atletico i jest w Barcelonie. Grając na lewym skrzydle nikt nie pamiętał, że na początku poprzedniego sezonu brakowało Neymara. Turan to zastępca Neymara. Na innych pozycjach gra słabo.
Obejrzyj sobie spotkania z Sevillą w SPH czy dwie pierwsze kolejki ligowe. Masz cztery spotkania z rzędu.
0
Na jakiej pozycji grał w GD? Na swojej nominalnej pozycji zagrał 14 razy (w sumie niecałe 1000 minut) zdobywając 11 bramek i 6 asyst. Jak na rezerwowego to bilans świetny.
0
Tym bardziej należy rozsądnie wydawać pieniądze i nie bić rekordów płacowych.
0
W którym ważnym meczu grał na lewym skrzydle?
0
Powiedzmy sobie szczerze, zarządzanie w aspekcie kadry i finansów jest fatalne. Real Madryt, który obecnie posiada lepszą kadrę, przeznacza na płacę poniżej 50% przychodów. Barcelona przed przedłużeniem umowy z Messim 64% przychodów (rekomendacja UEFA to 70%). Oczywiście wartości przychodu obu klubów są (jeszcze) na podobnym poziomie.
2
Turan jak grał na swojej optymalnej pozycji, to prezentował się świetnie. Wiek wiekiem, ale jakoś nie wierzę, że Deulofeu zagra na podobnym poziomie.