2

@SeeleyBooth somsiad do lichenia pojedzie, somsiad nie pożałuje

0

O żesz kurłła



0

@Rewolucja123 who cares

0

@Kvothe07 wytyczne wbiegaj za plecy obrońców

1

@skyy10fan jaki bug

0

@robsesh sprytne, wtedy zwiesz na innych za zepsute akcje

1

@ciupaw wormsy xD

2

10

@Kidd aż się chce zgłosić, tak po złości żeby moderatorowi dzień urozmaicić.. xD

4

@osa91 jeśli jest autobotem to w co transformuje? w multiple?

0

@NeroTFP coś z Giroud?

0

@NeroTFP to trzeba usiąść na spokojnie

15

@NeroTFP tak tak, kółko wzajemnej adoracji, wiemy

0

@Persyfl gdyby nie fakt że niemal co 2 komentarz zawiera po 30 linijek to może i bym się przemęczył żeby to przeczytać ale chyba spasuje ;f

2

patrzę w gorące a tam 302 odpowiedzi, nie chce mi się tego czytać ale zakładam że szambo wybiło?

0

@kamilo0066 zrób zdjęcie bo nie mogę sobie zwizualizować

8

2

@Krisgum ten nadęty podżegacz onar ściągnie na nas wszystkich kłopoty.

5

@Krisgum a po czyjej ty właściwie jesteś stronie? Za zbuntowanymi farmerami czy za królem?!

0

@Fabik87 zaraz ruskie wejdą i zaaneksują

2

@cracker on na tej 1 gali zgarnął wiecej niż kiedykolwiek wcześniej

1

@kamilos1214 przecież to się skończy gorzej niż wtedy z koksem, no chyba że ugadają się na boks

0

@cules100pro przeczytałem wormsach

2

@Skaramuczi to ja do 25 nie dobiłem a już nie wiem xD

1

@Arnold1234 2x strzał to fake shot

1

@piotr_styk 19 nie 20

1

@DanielOOL że myślał że zoo do 18

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?