Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@escarabajo jeśli miałbym strzelać to Neymar wgl nie brał Manu pod uwagę ;x
2
@IronSanHybrid nie
0
@Bykunn to pewnie mukowiscydoza
0
@ElPonczato jak zwykle
0
@MESSIah16 najpierw obronią a potem przyłączą, jak Krym ^^
0
@Bartek46 dorzucą im zaśmiecanie do rozbojów xD
0
@kenneth99 to nie są przelewki, jak nie posmarujesz to nie pojedziesz
0
@KamQiX #zabierzciekoszulkęrobisowi
2
@Esteban_ i w dodatku nie zamówił nuggetsów
1
@KamQiX #oddajciekoszulkękamqixowi, ledwo PiS wygrał a tu już układy układziki
1
@geass bez względu na totw nie ma po co paczek otwierać, tylko te z nagród
0
@Kamilos84 przecież mecz jest u nas, jak odmówią przyjścia to oni poddadzą mecz
0
@Chwytliwy ta edukacja co jest teraz to tak jakby jej nie było, więc whatever
2
@kubix05 kurłła, ja to jednak jestem zwyrolem
3
@msmsms Johnny sins w filmie hydraulik
15
@codemat całe 7 lat ćwiczyłem technikę rzucania padem o ścianę mając z tyłu głowy świadomość że pewnego dnia nadejdzie dzień w którym będę mógł się pokazać szerszemu gronu, i oto jest, wrota do patostreamingu stoją przede mną otworem, już czuję te zielone.
2
@codemat czy będzie można oglądać spotkania live? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ForcaMilosz to że gra większość meczów nie znaczy że jest kluczowy
3
@RobsonPL jak kasujesz historię to się nie dziw że cię wylogowuje ;P
0
@BigShaq Ozil i Di Maria gdy odchodzili byli absolutnie kluczowymi piłkarzami, kiedy Bale nim był?
0
@Danny Gaucho ja nie ;x
0
Nawiązując do tych 11 dekady.. Jak byście widzieli 11 Realu?
Casillas
Ramos-pepe-varane-marcelo
Modric-alonso
Di maria-ozil-cr
benzema
5
@Danny Gaucho Neymar za Ville i w sumie by się zgadzało
0
@SHIBA panie, jakie dobry, czecia w nocy jest
3
Gomez nic nie wiedział
1
@Sabrina_spellman y'beriona
2
Jak to naprawdę było ze starym obozem
0
@Striker na kurniku to w piłkę albo chińczyka
3
@Janiama głos na leonidasa, należy mu się za to co wyprawiał pod termopilami
0
@kenneth99 kto to kumba e