Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Byle do 15, hue hue.
32
Buenos Aires senior Siarra.
2
Zanim zaczniesz wylewać żale zapoznaj się z regulaminem
9.4 Użytkownika z odpowiedzialności względem Regulaminu nie zwalnia żadna forma cenzury słów uznawanych za wulgarne, obraźliwe czy też w jakikolwiek inny sposób łamiących zasady umieszczone w punkcie 9.3. Zastąpienie części słowa gwiazdkami, kropkami, spacjami czy też innymi znakami nie zmienia faktu, iż może ono podlegać moderacji.
Ledwo jeden ci się skończył a tu już następny nadchodzi.
1
I jak, dźwigło czy nie dźwigło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
On już na rowerze nie jeździ
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6148614.html#comment-6148614
0
https://pl.fctables.com/pilkarze/cristiano_ronaldo-222119/
11
Jak Messi skończy karierę to Neymar będzie po 30.
0
Dobry towar.
0
Nie może tylko nie wyjdzie.
0
Mogę Interowi nawet drzwi pokazać.
0
Sympatyzuje z MU, jest to klub któremu życzę jak najlepiej zaraz po Barcy, ale gdyby MU prowadził przydrożny kamień to może by wyszli a tak jak teraz to co zrobisz.
6
A Monaco Atletico
B Barcelona Tottenham
C PSG Live
D Porto Galata
E Bayern Ajax
F City Lyon
G Real Roma
H Juve Valencia
Pewniaczki, możecie stawiać domy.
1
Panie chyba mnie nie widziałeś jak na Gromo rybaków biłem i rzucałem rozpro z 3 postaci na ustawkach.
1
Znaczy białka ci nie braknie.
8
Denis z 6 siedzi, haha.
2
Nie no weź internet, bo nie przeżyjesz bez tutoriali przetrwania na bezludnej wyspie.
0
Wow, Griezmann idzie do Sevilli?
3
Ubrań nie miał to mu było zimno i instynkt przetrwania kazał mu rozpalić ognisko, co w tym dziwnego? Zwykły odruch.
2
Był taki filmik co psy szczekały na siebie przez bramę, gość odsunął bramę i chillout.
27
Bez kamienia, nie ma budulca..
a bez budulca, nie ma pałacu..
a bez pałacu.. nie ma pałacu.
1
Wczoraj usunęli mema ze złym kotem co przebiegł budowlańcom po świeżej wylewce, a taki fajny był, amerykański.
0
"Wogole".
8
Nowy rok, nowy ja.
1
Ja tam chce mocną grupę, jak dostaną placków to znowu okpią sprawę.
0
Byłeś na otwarciu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Biologicznie jeszcze dzieciak.
0
20 paczek.. szkoda że 1 tygodniowo. Wypożyczeni piłkarze? Ja swoich do dzisiaj mam. Specjalne stroje? Będzie ich cała masa. 3 dni przed premierą? Web App masz tydzień przed.
0
Zwykła.
0
4 tyg? Czyli dalej będzie terroryzował fifaczy.
0
Deulofeu?