Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 yy co? One nie mają jakiś nadajników czy innych gpsów zainstalowanych? xD
6
@IronSanHybrid kiedy naściemniałeś w CV, a oni cię przyjęli i trzeba robić
0
@takisobiektos to napisz?..
1
@DamianBarcaCule czemu? Nie wystarczy że jest w żałobie!?
13
@Emhyr jak miał zareagować jak dentke zrobił
2
@Medium no to jest moment, odpala ci grę jak biegniesz z piłką i masz 2 min, zalicza gdy trafisz, można powtarzać do usranej
3
@Medium zadania sobie zobacz, w ciul paczek za 100k, najprostsze to masz momenty na wszystkich poziomach trudności po 4x, dosłownie odpalasz i strzelasz bramkę i koniec, 10 minut i zrobione
0
Otworzyłem se paczkę za rivalsy xD
https://zapodaj.net/images/e7d8b6493aac5.jpg
Nie mogę przestać
3
@ranger3120 jakie kurłła dzień dobry
1
@MesQueUnClub_87 tego co sobie szedł i nagle upadł, a ona już tam leżała?
2
@Ls0811 donosiła zagryche podczas rozmów z probierzem?
0
@_barti 4 mecz z ławki
0
@MesQueUnClub_87 tamtych od tego tegesa?
0
@MesQueUnClub_87 z tych kuleszów?
0
@don'T.R.I.P.e jaki mieczyk?
1
Komentarz usunięty
2
@BorzyKrzys ta armas to jak Riley reid wygląda
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Comentateiro zesrają a nie zajadą, 7 meczy dopiero zagrali a yamal od 3 meczy nie grał w pierwszym, dzisiaj 4
0
kolejny mecz yamal ława.. meh
0
@mordini123 spokojnie, jeszcze pożegnalny mecz ^^
1
@JimMorrisonFCB przecież to nic złego, same dobre rzeczy
1
@agaFCB zimno, wieje, pada.. jest pikobelo
0
@MarcepanowyKsiaze Gothic returning new balance se ograj
7
@Jonyx owszem, jest oficjalnie kontuzjowany
6
@MarcepanowyKsiaze po 10 latach sobie jakaś rura przypomniała, żadnych dowodów, i wymienia tylko stuu mimo że niby było ich więcej xD
Fejur dla atencji
0
@FCB_dimiC nie uda się, musiałby nie móc przestać trafiać
1
@FCB_dimiC może jak rąsią wskaże
15
@Faro "3 piłkarzy realu którzy realu nie są w realu"
Du ju spik inglisz?
1
@MesQueUnClub96 lewy też
6
@MesQueUnClub96 ty przy każdym wpisie powinieneś ten hasztag wstawiać