4

Okropna koszulka! Bardzo mi się nie podobają zarówno te, jak i koszulki domowe.

0

@PatrychoO Okropne są te stroje! :/

1

@zeko0 + Złota Piłka :D

0

Pięknie to zrobił Zieliński, asysta Szymańskiego i gol Lewego!!! Brawo!!!

0

Trochę ten klub to taki Espanyol z wyglądu.

1

@MesQueUnClub96 "Są na tym świecie rzeczy, których się nawet fizjologom nie śniły".

0

@kuz Kolega po tytule wszystkiego się "dowiedział".

0

@Libertad Kilka czynników może mieć na to wpływ.

4

Jeszcze okaże się, że Lewy z własnej kieszeni ufunduje sobie transfer do Barcy.

1

@juliacicha Z Panem Andrzejem Strejlauem.

1

Link do rozmowy Wojewódzkiego i Kędzierskiego z Robertem Lewandowskim.

https://podcastyonet.net.libsyn.com/show/wojewodzkikedzierski/koniec-skromnoci-robert-lewandowski

1

@Firestone Wszystkie 3 strony? FDJ raczej nie chciałby grać w klubie, który nie zagra w LM. Wątpię, że chciałby przejść do ManUTD, pomimo obecności Ten Haga.

0

@jabber21 To poczytaj sobie o algorytmach więcej. A parametry dla przypomnienia też są opisane w tekście.

3

@jabber21 Nie "oni", tylko algorytm. Jakbyś czytał, to byś wiedział.

1

@don'T.R.I.P.e Albo "Piraci" Rafała Rykowskiego - fajny klimat teleturnieju.

0

@Survier Xavi mówił, że potrzebuje wzmocnień, i że musi potrzebuje mieć dwóch piłkarzy na każdą pozycję. Sezon jest długi, i w efekcie zwycięstwa, które wspomniałeś finalnie nie dały tytułów. Barca potem gasła, bo brakowało świeżości.

1

@P33ck Debiut z Lechią Gdańsk, to było wydarzenie i niezapomniane przeżycie być na stadionie.

0

@FC1899Barca Jeszcze bym dodał:
- nie idź do lasu, parku itp.

0

@DamianBarcaCule I wynikami!

0

@Clue Pokazałem ten wpis mojej Żonie (nie znającej się na piłce) i odparła:
No i co w tym śmiesznego? Widać, który jest lepszy.

:D:D:D:D:D

0

@izzy_10 Gnojownik Kurzeszyn

1

@Messibestplayerintheworld Była ta informacja podana już w porannym przeglądzie prasy, i w osobnym artykule.

2

@DaPidejpi To są tylko plotki od AS, i nie wiadomo, czy tak rzeczywiście jest.

1

@escarabajo Niezbyt szanował

6

@DaPidejpi A skąd wiesz, że się dogadać nie mogą? To, że zostało przełożone, nie znaczy, że jest jak piszesz.

0

@escarabajo Niezbyt, lecz swoje w klubie zrobił, pomagając w zdobyciu trofeów. Postać, którą się kocha lub nienawidzi.

1

@escarabajo Za to AS ma inną narrację:
"Bale elegancko żegna się z Realem. Walijczyk zostawia klub i dziękuje, dodając, że to był zaszczyt."

0

@Tomix_83 Raczej jako alternatywa, gdyby nie udało się sprowadzić Polaka.

6

Jakoś gol Alby bardziej mi się podobał.

0

@barcelonaLM A "energy drink" to nie cukier?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?