9

@waletpl Czytaj artykuł, bo tam jest zawarty kontekst.

0

Nawet gospodarze lubią w ładnym stylu patrzeć na lanie :)

1

@Piotr,1985 Mi się ten hymn mile kojarzył, do czasu 0:4 :/

4

Kepa niczym Ramos w austronautę.


1

@AllBundy Jednak były wyjątki!
Jawnym odstąpieniem od reguł było pozyskanie w 2018 roku 25-letniego Cristiana Ganei. Urodził się i wychował w Rumunii, a jego jedyny kontakt z Krajem Basków polegał na tym, że w czasie lat nastoletnich żył w mieścinie Basauri na przedmieściach Bilbao. Występował tam m.in. z Basconii, półprofesjonalnym klubie współpracującym z Athletikiem. To wystarczyło działaczom, by podpisali z nim umowę.

2

@FCB_dimiC Raczej z 12 zawodnikiem, czyli kibicami na Camp Nou :)

10

Może Xavi szuka takiego Keitę za Guardioli?

1

@scotti Nie tylko AVE Xavi, ale także piłkarze wnoszą dużo do dobrowolnych treningów w wolnych dniach.

0

@MarioVeB! Rayo jest w takiej dyspozycji, że nie będzie to konieczne, bo patrząc teraz na wyniki zespołu z Vallecas, to Real ich "połknie". W ostatnich pięciu meczach "Piraci" zdobyli tylko jeden punkt.

6

Athletic jest w formie po pokonaniu w derbach Kraju Basków Real Sociedad aż 4:0. Oby chłopcy Xaviego dali lekcję futbolu.

0

@Rewolucja123 To Twoja interpretacja.

0

@Rewolucja123 Nie tylko mijają, co widać w filmiku :)

4

Relacja kibica Barcy w Neapolu (od 9:40 zaczynają się niesamowite emocje) :)


2

Piłka Xaviego :)


1

@Borneo Już nie mĘczy :)

0

@Elvisek Jeszcze w lidze mogą się zrewanżować na Villamarin!

0

@truqsi Umtiti też, choć już zdążył zagrać przeciwko byłej drużynie.

0

Ousmane Dembélé zostawił koszulkę w szatni, dlatego jego zmiana została opóźniona.

0

@sendesara Barcainfo wprowadził w błąd! Ale brawo za czujność!

16

Po raz pierwszy od ponad 20 lat Barcelona zdobyła 4 bramki w wyjazdowym meczu w rozgrywkach europejskich. Ostatni raz w 2001 roku z Wisłą Kraków.

0

@PatriBarca Go go Power Rangers!

0

Gollllazzzo de Jong...pięknie!!!

0

"Największa słabość polega prawdopodobnie na tym, że pod względem fizycznym zawodnicy nie są tak wysocy i dobrze zbudowani jak średnia włoska ekipa."
Traore i Luuk mogą to wykorzystać :)

0

@blazeq W takim razie koledzy z redakcji wprowadzają w błąd, bo na stronie wielokrotnie jest wspomniane, że jest to 1/16 LE.

0

@blazeq No nie masz racji w tym przypadku, lecz artykuł bardzo ciekawy i w sumie brzmi jak zapowiedź.
Zasada jest taka:
W 1/16 finału zespoły, które zajęły 2 miejsca w swoich grupach w Lidze Europy zostały rozlosowane przeciwko zespołom, które zajęły 3 miejsca w swoich grupach w Lidze Mistrzów (m.in. Barcelona). Zwycięzcy grup z Ligi Europy nie uczestniczą w 1/16 finału i mają automatyczny awans do 1/8 finału.

1

"Jeszcze kilka lat temu remis w 1/8 Ligi Europy na Camp Nou byłby traktowany jako nieśmieszny żart z gatunku tych absurdalnych."
Ja bym się tylko przyczepił do tego, że dwumecz z Napoli jest w ramach 1/16 Ligi Europy.

0

@Antimadridista_WR Łeee to lipa :/ Ale dzięki za info! :)

1

Pytanie, czy jak założę konto na viaplay, pierwszy miesiąc na prawdę będzie za darmo?

0

@KokoVIB Kolejny...

3

@Kondziubarca Czytaj tekst, tam jest powód, dla którego tak twierdzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?