Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja twierdzę, że od 4 lat. Pierwsze ruchy transferowe i zarządzanie klubem Bartka były bardzo udane. Sprowadzenie Ter Stegena, Claudio Bravo, Rakiticia, Suareza były bardzo trafione! Zdobyty tryplet i pokonanie mistrzów kraju w drodze po piątą ligę mistrzów! Rok później było już tylko gorzej.
0
@myscooter Do trzech razy sztuka! Miały zostać wyciągnięte wnioski po meczu z Romą, Liverpoolem i teraz po meczu z Bayernem. Oby tym razem coś przemyśleli, bo jak narazie słabo to wyszło.
1
@fcbarcakamil Bo Ter Stegen, Vidal, Messi, Busquets, Lenglet i Semedo podnieśli średnią.
https://www.fcbarca.com/mecz/7399/liverpool-fc-fc-barcelona/oceny-za-mecz/a" target="_blank" rel="nofollow">https://www.fcbarca.com/mecz/7399/liverpool-fc-fc-barcelona/oceny-za-mecz" target="_blank" rel="nofollow">https://www.fcbarca.com/mecz/7399/liverpool-fc-fc-barcelona/oceny-za-mecz
2
Alba w przyszłości na emeryturze na tym zdjęciu?
0
Oby miał rację, choć sceptyczny jestem do wypowiedzi byłych piłkarzy Barcy. Zwłaszcza jak rodak chwali rodaka. Np. Rivaldo polecał Barcie sprowadzenie Coutinho.
https://www.fcbarca.com/74886-rivaldo-poleca-barcelonie-coutinho.html
0
Jak oglądam sobie nagrane przeze mnie mecze Barcy Guardioli na ławce trenerskiej to obecna sytuacja mnie smuci, a jednocześnie nie dowierzam, że takie bagno jest w klubie. Nawet ten mecz z Chelsea z sezonu 11/12 obejrzałem (zremisowany 2:2 na Camp Nou). I pomimo odpadnięcia z półfinału widać było walkę i zaangażowanie w grze. Nawet po tym meczu kibice wstali z krzesełek i bili brawo piłkarzom, machając bordowo - granatowymi flagami.
0
@Pilka_jest_okragla Wszystko zależy od wyników i gry zespołu. Guardiolę jak zatrudniano ludzie krzyczeli kim jest? Po co taki niedoświadczony trener do takiego klubu? Jeśli Koeman przewietrzy skład, wróci radość gry, wyniki i trofea to Holender stanie się nietykalny (przynajmniej przez sezon, jeśli wprowadzi drużynie z Camp Nou ład i porządek).
0
@BarcaInfo Setien wraca na swoją łąkę, przynajmniej krowy będą szczęśliwe.
21
5 lat tolerował złe decyzje zarządu, w którym grzał tyłek!!! Temu Panu dziękuję.
5
Pamiętajcie cules!!! Jeszcze nadejdą lepsze czasy i znów będziemy dumni za Barcę!!! Mam głęboką nadzieję, że rewolucja i trzęsienie ziemi w klubie przyniosą efekty, powróci styl, poukładana gra, efektywna i efektowna gra, przemyślane ruchy transferowe z domieszką utalentowanych wychowanków, twarda ręka trenera, i racjonalne działania zarządu!!! Mam Barcę w sercu, choć są teraz trudne czasy mocno wierzę, że będzie lepiej :)
1
Lepiej późno, niż wcale!!!
2
Ryba psuje się od głowy! Potrzeba zmian począwszy od prezydenta klubu, który od porażki z Romą, Liverpoolem po ostatnim blamażu z Bayernem nie uczy się na błędach!!!
2
@jark3 Ja nie mogłem spać po meczu z Liverpoolem na Anfield. W dodatku serce mi waliło jak szalone i myślałem, że dostanę zawału.
0
@otylla12 Co do Xaviego, to myślę, że sam powinien zdecydować kiedy byłby trenerem Barcy, a nie żeby Messi dyktował warunki kiedy ma prowadzić klub, który wlazł w niezłe bagno!!! Oczywiście brzmi to pięknie, ale osobiście uważam, że sam Xavi musi czuć się gotowy, by poprowadzić taki klub. Lepiej żeby był cierpliwy, nabrał doświadczenia, bo bycie świetnym piłkarzem nie gwarantuje, że może być świetnym trenerem. Oczywiście ja jestem za tym, by został szkoleniowcem klubu z Camp Nou, ale to ma być Jego decyzja, a nie Messiego, czy ludzi z zewnątrz!
0
@Filipfcb2000 Początek rządów Bartomeu to sezon 14/15, czyli tryplet! Niestety potem z roku na rok było tylko źle :(
0
Olmooo!!! Ładna, składna akcja Lipska i 1:0!!!
1
@Azi Inne partie robiłby to samo - straszyły "pandemią".
1
@MesQueUnClub96 Ok, a ja odpisuję co uważam na temat tych "danych".
12
@MesQueUnClub96 Te statystyki są tak wiarygodne co długoterminowa prognoza pogody.
1
@koksik2700 Np. w meczu Borussią Moenchengladbach, w którym strzelił hat tricka :)
1
Szkoda Atalanty, ale i tak wielki szacunek co robią w tym sezonie grając jak równy z równym z wielkimi piłkarskimi firmami!
0
@kaktus wg mnie nie jest, ale każdy może mieć swoje zdanie na ten temat.
0
@franegpro Dosłownie nie, ale w przenośni tak.
1
@Niente Jeszcze zaznaczę, że co roku na choroby związane z otyłością umiera 5mln ludzi. O tym nikt nie mówi.
1
@Niente A izolowales się będąc przeziębionym? Dezynfekowales ręce? To wszystko jest tylko otoczką i farsą!!! Takie "organizacje" jak WHO, zezwalają truć ludzi pozwalając wejsc na rynek fast foodom i wyrobom tytoniowym. Więc niech nie mówią nam o zdrowiu, bo ich to nasze zdrowie nie obchodzi.
2
@RKS1979 Izolujmy tych, którzy są starsi i tych poważnie chorych np. na nowotwory. A nie mlodych, zdrowych ludzi! Potem dziwią się, że jest kryzys ekonomiczny jak nie ma komu pracować, bo ogłoszą kwarantanne na bezobjawowego "chorego" gościa.
15
@MontelQ Takie są wirusy, nie tylko ten. Czy słyszałeś wcześniej, by przy grypie bądź przy przeziębieniu izolować się i łazić z maseczką?
0
@Maker0Niektórzy członkowie już pierwszej drużyny Francisco Trincão, Rafinha, Oriol Busquets, Juan Miranda, Pedri, Jean-Clair Todibo, Matheus Fernandes, Moussa Wagué i Carles Aleñá.
2
Maradona dojrzał "dużo wcześniej" od Messiego :D Ma poczucie humoru :)
1
@adam444 Pamiętaj, by na placu manewrowym zanim zaczniesz wyjeżdżać z koperty podczas przygotowywania do jazdy odwrócić głowę w tył na lewo i prawo. Bezsensowne to jest, ale konieczne. Poza tym ja słuchałem dużo ulubionej muzyki i grałem na konsoli...pomogło, bo zdałem za pierwszym :) Skoncentruj się na każdym poleceniu egzaminatora i powodzenia :)