Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB W płaczu? Wręcz przeciwnie! Skala odbioru się liczy.
1
@agaFCB Filmowego, bo książkowego - ani trochę.
1
Nostalgiczny tekst, trochę wspomnień odżyło i cóż aż miałem ciarki w momencie przeczytania, że już nigdy nie zagra w Barcy, w La Liga, w Lidze Mistrzów.
0
@xvcWinterSoldier Mi chodzi o to, że po co "klepać" jedno i gadać drugie. Już mi nie chodzi o obraz meczu.
1
Drodzy Cules!!! W zespole Barcy jest wiele kontuzji, ale to nie może być wymówką, pamiętajcie o tym!
0
Zawsze to samo...były absencje, ale to nie wymówka! To po co to gadać?
1
Xavi wg mojej opinii stosuje ustawienie jak Pep Guardiola w Klasyku w sezonie 09/10. Typowy prawy obrońca - Dani Alves grał ustawiony wyżej jako skrzydłowy. I to samo wg mnie planuje obecny szkoleniowiec Barcy.
1
@SeWo77 Nic? Totalna bzdura co piszesz. Był artykuł, w którym pokazane jest ile Pedri daje jak gra.
0
@michalgajdek Albo nie przeczytał newsa.
0
Pamiętam Jego debiut przeciwko Maladze na La Rosaleda. Zagrał dobry, przyzwoity mecz, lecz później trochę trema go "zjadla". Pamiętam też celebrację mistrzostwa w sezonie 2009/10 i kilka zdań wypowiedzianych i wydukanych po hiszpańsku. Pep wtedy nie dowierzał :D
0
@beny23 Właśnie chciałem to też napisać. Trochę na wyrost ten gracz na okładce Sportu.
4
@Remi70 "Unii" piszę przez dwa "ii".
4
@AduŚ07 Doczytaj kontekst zdania, a nie tytuł.
0
@PatrychoO A to wygrywają cały czas? Śmiem wątpić!
0
Tytul przekręcony, bo w wywiadzie mówi inaczej:
"Gdyby przydarzyło mi się coś podobnego, będąc na czele CSD, musiałbym podać się do dymisji. Nie mogę wyrazić się jaśniej."
Niby podobnie, a jednak różnica w kontekście zdania.
0
@jary99 I Roberto na prawej.
2
@FcPortoFan1999 Kiedyś remisowaliśmy z Anglią na wyjeździe, a dziś remisujemy z Mołdawią u siebie.
1
@ZygmuntTrzeciFaza W wywiadzie wszystko jest zawarte :)
0
Fajna wizualizacja, połączenie tradycji i kultury miasta z mitycznym stadionem daje świetny efekt.
0
@Murazor Ale wiadomo, że pensje pokroju Gundogana, czy Lewego będą wyższe od tych z klasy średniej w kadrze Barcy, którzy będą mieli te 4-5 mln.
2
Dario Srna! Do dziś pamiętam mecz, w którym strzeliłeś bramkę Barcy, rzecz jasna honorową na Camp Nou.
0
@Rifek A miała być?
0
@lntrowertyk ie porównujmy wypożyczenia z transferem, bo ta druga opcja wiąże się z definitywnym zerwaniem kontrakutu i klub że stolicy Hiszpanii nie pozwoli Mu za grosze opuścić Atletico, które zainwestowało spore pieniądze w Portugalczyka.
0
@lntrowertyk Co to znaczy mógł? Atletico na pewno postawi twarde warunki licytacji jak Felix się sprawdzi prze rok gry w Barcy.
0
@waletpl Skoro ta wirtualna pensja stała się rzeczywistością, i nie maja wpływu na FFP, a mimo to jest to i tak minimalne wynagrodzenie gracza, który się sprawdza to daje mi do myślenia, choć przyznam, że sceptycznie patrzyłem na Jego przyjście do klubu.
7
@lntrowertyk Felix został wypożyczony bez obowiązku wykupu, gdzie wałek?
2
@Bogan Przydomek klubu, w którym gra. Los Colchoneros - Materace.
0
Christensen był jednym z odpowiedzialnych za pierwszą straconą bramkę. Źle był ustawiony i zagubił się w momencie podania do Brayana.
PS. Asysta Balde była w 85. minucie, a nie 10 minut później.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Litman Nie do końca zacytowałeś całą wypowiedź.
"Przede wszystkim prosi nas, abyśmy nie tracili piłek, grali między liniami, cały czas patrzyli, gdzie są przeciwnicy, szukali przestrzeni. A osobiście prosi mnie, abym strzelał spoza karnego, co jest jedną z moich zalet, i grał swój futbol, to wszystko"
Zmienia postać rzeczy, prawda? :)