0

@KrwawiaceoczyVEB W płaczu? Wręcz przeciwnie! Skala odbioru się liczy.

1

@agaFCB Filmowego, bo książkowego - ani trochę.

1

Nostalgiczny tekst, trochę wspomnień odżyło i cóż aż miałem ciarki w momencie przeczytania, że już nigdy nie zagra w Barcy, w La Liga, w Lidze Mistrzów.

0

@xvcWinterSoldier Mi chodzi o to, że po co "klepać" jedno i gadać drugie. Już mi nie chodzi o obraz meczu.

1

Drodzy Cules!!! W zespole Barcy jest wiele kontuzji, ale to nie może być wymówką, pamiętajcie o tym!

0

Zawsze to samo...były absencje, ale to nie wymówka! To po co to gadać?

1

Xavi wg mojej opinii stosuje ustawienie jak Pep Guardiola w Klasyku w sezonie 09/10. Typowy prawy obrońca - Dani Alves grał ustawiony wyżej jako skrzydłowy. I to samo wg mnie planuje obecny szkoleniowiec Barcy.

1

@SeWo77 Nic? Totalna bzdura co piszesz. Był artykuł, w którym pokazane jest ile Pedri daje jak gra.

0

@michalgajdek Albo nie przeczytał newsa.

0

Pamiętam Jego debiut przeciwko Maladze na La Rosaleda. Zagrał dobry, przyzwoity mecz, lecz później trochę trema go "zjadla". Pamiętam też celebrację mistrzostwa w sezonie 2009/10 i kilka zdań wypowiedzianych i wydukanych po hiszpańsku. Pep wtedy nie dowierzał :D

0

@beny23 Właśnie chciałem to też napisać. Trochę na wyrost ten gracz na okładce Sportu.

4

@Remi70 "Unii" piszę przez dwa "ii".

4

@AduŚ07 Doczytaj kontekst zdania, a nie tytuł.

0

@PatrychoO A to wygrywają cały czas? Śmiem wątpić!

0

Tytul przekręcony, bo w wywiadzie mówi inaczej:
"Gdyby przydarzyło mi się coś podobnego, będąc na czele CSD, musiałbym podać się do dymisji. Nie mogę wyrazić się jaśniej."
Niby podobnie, a jednak różnica w kontekście zdania.

0

@jary99 I Roberto na prawej.

2

@FcPortoFan1999 Kiedyś remisowaliśmy z Anglią na wyjeździe, a dziś remisujemy z Mołdawią u siebie.

1

@ZygmuntTrzeciFaza W wywiadzie wszystko jest zawarte :)

0

Fajna wizualizacja, połączenie tradycji i kultury miasta z mitycznym stadionem daje świetny efekt.

0

@Murazor Ale wiadomo, że pensje pokroju Gundogana, czy Lewego będą wyższe od tych z klasy średniej w kadrze Barcy, którzy będą mieli te 4-5 mln.

2

Dario Srna! Do dziś pamiętam mecz, w którym strzeliłeś bramkę Barcy, rzecz jasna honorową na Camp Nou.

0

@Rifek A miała być?

0

@lntrowertyk ie porównujmy wypożyczenia z transferem, bo ta druga opcja wiąże się z definitywnym zerwaniem kontrakutu i klub że stolicy Hiszpanii nie pozwoli Mu za grosze opuścić Atletico, które zainwestowało spore pieniądze w Portugalczyka.

0

@lntrowertyk Co to znaczy mógł? Atletico na pewno postawi twarde warunki licytacji jak Felix się sprawdzi prze rok gry w Barcy.

0

@waletpl Skoro ta wirtualna pensja stała się rzeczywistością, i nie maja wpływu na FFP, a mimo to jest to i tak minimalne wynagrodzenie gracza, który się sprawdza to daje mi do myślenia, choć przyznam, że sceptycznie patrzyłem na Jego przyjście do klubu.

7

@lntrowertyk Felix został wypożyczony bez obowiązku wykupu, gdzie wałek?

2

@Bogan Przydomek klubu, w którym gra. Los Colchoneros - Materace.

0

Christensen był jednym z odpowiedzialnych za pierwszą straconą bramkę. Źle był ustawiony i zagubił się w momencie podania do Brayana.
PS. Asysta Balde była w 85. minucie, a nie 10 minut później.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Litman Nie do końca zacytowałeś całą wypowiedź.
"Przede wszystkim prosi nas, abyśmy nie tracili piłek, grali między liniami, cały czas patrzyli, gdzie są przeciwnicy, szukali przestrzeni. A osobiście prosi mnie, abym strzelał spoza karnego, co jest jedną z moich zalet, i grał swój futbol, to wszystko"
Zmienia postać rzeczy, prawda? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?