1

@KRISU77 może punkt wpadnie

3

@RozowaPantera był pierwszy przy piłce i to nie było celowe zagranie. Wybił najpierw piłkę, a potem zatrzymał rozpędzona nogę. Nie jest to ani celowy faul, ani nie dodał siły w ten faul. Żółta kartka. Nic wiecej

7

@RozowaPantera ja tam żadnych jaj nie widzę

0

Spokojnie, bo Lucek będzie chamom robić zdjęcia. Jeszcze druga połowa jest

0

@Ilka i co dalej?

0

@BojanKriKicz bo o klasykach się mowi, tym bardziej jak tak wygrywasz

1

Jedziemy z nimi!!!!!

4

@Luciano99 każdy trener/selekcjoner ma swojego pazia

1

@gumaz ja wypije

1

@Demollation Zrobione.

1

@FcPortoFan1999 szybki przelew

0

@Gall po to jest Grosicki

3

@APTAPT albo 90 min i wolne do września. Czego nie rozumiesz

0

@VamoSBarca88 wstawaj.... Pobrudziles całe łózko

0

@Arden zawsze kupon do przodu. Trzeba szukać pozytywów

2

@Comentateiro I dobrze. Po co te zarywanie nocek na oglądanie. W wakacje trzeba wypoczywać

0

@Ilka tak, grajmy trzema obrońcami. Z Albania, która gra świetnie w kontratakach. Powo.

1

@FcPortoFan1999 może 0:1 i skupmy się na klubach? Po co ta Ameryka i oglądanie w nocy jak ciężko trzeba pracować.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pt9 ja. Zawsze wjeżdża 40 deko kaszanki

1

@Jakchcesz może w słoik nalales zamiast do pojemnika

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Teraz jazda z kurwami

1

Kuerwa..... ...

0

Komentarz prześcieradła: Tibo to broni

0

222222222222222

0

@FabianekMrozek no i wszystko jasne

0

Materace 1111111111

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Szicek10 oczywiście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?