VEBVC14
Dołączył/a: maj 2026
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jeszcze niech się Japończyki po nich przejadą i wracają do domu
0
@Katalończyk 99 dlatego to nie stwierdzenie tylko pytanie
0
Jazda po manite
0
Jeśli ktoś nowy miałby wygrać mundial to jest to Holandia?
2
Nigdy bym nie pomyślał że tak się będę cieszył z goli Holandii
2
@FcPortoFan1999 ale przez 13 minut wygrywaliśmy a potem po prostu zrobiło nam się żal walecznych Holendrów
1
No cóż niektórzy na poprzednim wielkim turnieju potrafili prowadzić z Holandią ale wiadomo że są poziomy w tej grze.
2
No i pięknie oby jeszcze dołożyli jak najwięcej
0
@FcPortoFan1999 nie bo dla nich to nie mecz o wszystko a dla nas by był
1
Ehh a mogłaby teraz taka napinka na mecz o wszystko być
1
Ponownie pytanie do naszych nocnych ekspertów lepiej obejrzeć Brazylię z Haiti czy Turcję z Paragwajem?
4
Niesamowite ujęcie
5
Fajnie że jest la rambla bo samemu to smutno by było mecz w nocy oglądać a tak to nie smutno. Super że jesteście nie zmieniajcie się
11
Widzę że nocne życie na La Rambli ma się dobrze
3
@PolskiBarcelonista10 to nie Węgrzyn ale zgadzam się Borkiem też już rzygam
1
@Hubertusk no właśnie aż sztucznie to brzmi jakby każdy ten sam tekst recytował tylko zmieniał nazwisko i państwo
9
Już chyba o dwudziestym piłkarzu na tym mundialu słyszę tą samą niesamowitą i niespotykaną historię o urodzeniu się w obozie dla uchodźców
0
@AmigoBlancos wiem wiem o faulu słyszałem ale myślałem że to jedyne ciekawe wydarzenie z tego meczu
2
@Spider_Man @Marusek dziękuję za uratowanie bo pewnie na logike bym Meksyk wybrał
1
Mógłby mi ktoś z nocnych koneserów napisać bez zdradzania wyniku czy bardziej się opłaca obejrzeć powtórkę meczu Kanady czy Meksyku?
3
Jakby mi ktoś w 70 minucie powiedział że w tym meczu 5 goli padnie to bym się popukał
3
Niby Araujo kontuzjowany ale duchem cały mundial z nami. Prawdziwy Kapitan
2
Szacunek dla każdego kto po tych dwóch widowiskach zostanie jeszcze oglądać do 2 w nocy partidazo Kanady z Katarem
6
Shaqiri wiecznie żywy
0
@Faro najgorsze że już dzisiaj widziałem albo tu albo na x jak ktoś się żalił że Laskowski najgorszy komentator w Polsce bo gada od rzeczy i nie skupia się na grze więc przez takie podejście się może na większą skale nie przyjąć taki styl ale obym się mylił
8
Jak już tyle nowości na tym mundialu to w przypadku remisu w przerwie powinni udostępniać kibicom ankietę czy chcą żeby druga połowa w ogóle się odbywała
1
@michaleu nasz talizman
2
@Faro też ostatnio o tym myślałem że brakuje tego typu komentarza w innych meczach
0
@AmigoBlancos w dalszym ciągu jedno wymęczone zwycięstwo z Walią to dość mało na mistrzów europy no ale niestety wyszło jak wyszło
0
@Xaviball na papierze to większość tych meczów nie powinna być zła a potem niestety wychodzi jak wychodzi