7

Jeszcze niech się Japończyki po nich przejadą i wracają do domu

0

@Katalończyk 99 dlatego to nie stwierdzenie tylko pytanie

0

Jazda po manite

0

Jeśli ktoś nowy miałby wygrać mundial to jest to Holandia?

2

Nigdy bym nie pomyślał że tak się będę cieszył z goli Holandii

2

@FcPortoFan1999 ale przez 13 minut wygrywaliśmy a potem po prostu zrobiło nam się żal walecznych Holendrów

1

No cóż niektórzy na poprzednim wielkim turnieju potrafili prowadzić z Holandią ale wiadomo że są poziomy w tej grze.

2

No i pięknie oby jeszcze dołożyli jak najwięcej

0

@FcPortoFan1999 nie bo dla nich to nie mecz o wszystko a dla nas by był

1

Ehh a mogłaby teraz taka napinka na mecz o wszystko być

1

Ponownie pytanie do naszych nocnych ekspertów lepiej obejrzeć Brazylię z Haiti czy Turcję z Paragwajem?

4

Niesamowite ujęcie


5

Fajnie że jest la rambla bo samemu to smutno by było mecz w nocy oglądać a tak to nie smutno. Super że jesteście nie zmieniajcie się

11

Widzę że nocne życie na La Rambli ma się dobrze

3

@PolskiBarcelonista10 to nie Węgrzyn ale zgadzam się Borkiem też już rzygam

1

@Hubertusk no właśnie aż sztucznie to brzmi jakby każdy ten sam tekst recytował tylko zmieniał nazwisko i państwo

9

Już chyba o dwudziestym piłkarzu na tym mundialu słyszę tą samą niesamowitą i niespotykaną historię o urodzeniu się w obozie dla uchodźców

0

@AmigoBlancos wiem wiem o faulu słyszałem ale myślałem że to jedyne ciekawe wydarzenie z tego meczu

2

@Spider_Man @Marusek dziękuję za uratowanie bo pewnie na logike bym Meksyk wybrał

1

Mógłby mi ktoś z nocnych koneserów napisać bez zdradzania wyniku czy bardziej się opłaca obejrzeć powtórkę meczu Kanady czy Meksyku?

3

Jakby mi ktoś w 70 minucie powiedział że w tym meczu 5 goli padnie to bym się popukał

3

Niby Araujo kontuzjowany ale duchem cały mundial z nami. Prawdziwy Kapitan

2

Szacunek dla każdego kto po tych dwóch widowiskach zostanie jeszcze oglądać do 2 w nocy partidazo Kanady z Katarem

6

Shaqiri wiecznie żywy

0

@Faro najgorsze że już dzisiaj widziałem albo tu albo na x jak ktoś się żalił że Laskowski najgorszy komentator w Polsce bo gada od rzeczy i nie skupia się na grze więc przez takie podejście się może na większą skale nie przyjąć taki styl ale obym się mylił

8

Jak już tyle nowości na tym mundialu to w przypadku remisu w przerwie powinni udostępniać kibicom ankietę czy chcą żeby druga połowa w ogóle się odbywała

1

@michaleu nasz talizman

2

@Faro też ostatnio o tym myślałem że brakuje tego typu komentarza w innych meczach

0

@AmigoBlancos w dalszym ciągu jedno wymęczone zwycięstwo z Walią to dość mało na mistrzów europy no ale niestety wyszło jak wyszło

0

@Xaviball na papierze to większość tych meczów nie powinna być zła a potem niestety wychodzi jak wychodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?