1

@ranger3120 smakuwa ni

0

@Rewolucja123 no i? Co to zmienia w kontekście że się uważał za goata HW?

0

@mordini123 nareszcie
Jon Jones niekwestionowany GOAT tego sportu, ale mega wkurzał ostatnimi czasy - pokonał stuletniego Miocicia i się uważał za goata HW a do Aspinalla nie chciał wyjść;v

0

@Elvisek w ilości meczy w których mu odcina prąd i w ilości kontuzji to racja, ten wóz z węglem nie ma do Araujo podjazdu ;V

0

@Elvisek Taa, żebyś się tylko nie zdziwił z tym Araujo XD

0

@directedbyfcb spokojnie, zaraz się rozkręci

2

@Guillegavira w AV coś tam kopał chyba

1

@PatrychoO iks k*rwa de

0

@adamek20151 to mówisz ze te 5 lat jeszcze pogra? Uff, całe szczęście

0

@Popitek12 mówię ze to bardzo dobra płyta

1

@Joe_Barbaro ptasznikiem australijskim tak o dla hecy

0

@TR3YWAY stara szkoła boksu, teraz już takich ni ma :D

0

@tomcias10 to akurat fakt, źle zinterpretowałem Twój komentarz. Natomiast w kontekście sytuacji w PZPN i tego całego burdelu odejście Lewandowskiego prócz tego ze jeden selekcjoner dłużej zagrzeje posadkę nic nie zmieni, dalej będziemy tkwić w tym bagnie, gdzie nie ma żadnych wyników

0

@messi564 tylko Alvarez

1

@tomcias10 a Ty myślisz że jak lewy odejdzie to się skończy i wszystko będzie w porządku?

2

@Messiankaramessi ogolnie FIFA kuleje, bez znaczenia na jakiej platformie ale raczej jest grywalna
w FC 24 na PC w fut champions dużo było cziterów i to mega wkurzalo a tak to git

0

@LeoMessiiBarcaPepa Ty ziomek jak już przepowiadasz przyszłość to we no zapodaj numery na 6 w totka, co?

0

Gdzieś to już słyszałem…

0

@Rifek hipokryzja? Stare, znałem

0

@rocky5 a u Ciebie w klubie ktokolwiek był wymieniany jako główny kandydat do ZP i stawiany na równo z najlepszymi na świecie?

0

@Gall ale jaki wpływ? Myślisz ze neymar sprowadza mu na wczasy najdroższe escortki a koks i wóda idą paletami?

1

@pszemko87 ale Wy jesteście ograniczeni umysłowo, wstyd za takich kibiców barcy - nawet nie chce mi się z Tobą dyskutować :D

1

@norbi77 -Do Choroszczy?
-Do Choroszczy
-Na badania?
-Nie k*rea, w kaftan bezpieczeństwa i na oddział zamknięty XD

2

@Marcelinho132 Co jak co ale z Grzesiem to by dali do pieca równo

0

@Messiah10 Lawasz sosa otri minso mieszana

1

@slayer sam idź na stronę realu, nie obchodzi Cie to ale jednak wchodzisz w artykuł i płaczesz XD

2

@norbi77 poważnie tak piszą?JAK TAK TO
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

7

@KondiCules mnie obchodzi a co?

8

Popłacz się i tupnij nóżką, tyle Ci zostalo biznesmenie :D

1

@RoberDzik i williamsa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?