VinDiesel
Dołączył/a: grudzień 2024
Wrocław
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ranger3120 smakuwa ni
0
@Rewolucja123 no i? Co to zmienia w kontekście że się uważał za goata HW?
0
@mordini123 nareszcie
Jon Jones niekwestionowany GOAT tego sportu, ale mega wkurzał ostatnimi czasy - pokonał stuletniego Miocicia i się uważał za goata HW a do Aspinalla nie chciał wyjść;v
0
@Elvisek w ilości meczy w których mu odcina prąd i w ilości kontuzji to racja, ten wóz z węglem nie ma do Araujo podjazdu ;V
0
@Elvisek Taa, żebyś się tylko nie zdziwił z tym Araujo XD
0
@directedbyfcb spokojnie, zaraz się rozkręci
2
@Guillegavira w AV coś tam kopał chyba
1
@PatrychoO iks k*rwa de
0
@adamek20151 to mówisz ze te 5 lat jeszcze pogra? Uff, całe szczęście
0
@Popitek12 mówię ze to bardzo dobra płyta
1
@Joe_Barbaro ptasznikiem australijskim tak o dla hecy
0
@TR3YWAY stara szkoła boksu, teraz już takich ni ma :D
0
@tomcias10 to akurat fakt, źle zinterpretowałem Twój komentarz. Natomiast w kontekście sytuacji w PZPN i tego całego burdelu odejście Lewandowskiego prócz tego ze jeden selekcjoner dłużej zagrzeje posadkę nic nie zmieni, dalej będziemy tkwić w tym bagnie, gdzie nie ma żadnych wyników
0
@messi564 tylko Alvarez
1
@tomcias10 a Ty myślisz że jak lewy odejdzie to się skończy i wszystko będzie w porządku?
2
@Messiankaramessi ogolnie FIFA kuleje, bez znaczenia na jakiej platformie ale raczej jest grywalna
w FC 24 na PC w fut champions dużo było cziterów i to mega wkurzalo a tak to git
0
@LeoMessiiBarcaPepa Ty ziomek jak już przepowiadasz przyszłość to we no zapodaj numery na 6 w totka, co?
0
Gdzieś to już słyszałem…
0
@Rifek hipokryzja? Stare, znałem
0
@rocky5 a u Ciebie w klubie ktokolwiek był wymieniany jako główny kandydat do ZP i stawiany na równo z najlepszymi na świecie?
0
@Gall ale jaki wpływ? Myślisz ze neymar sprowadza mu na wczasy najdroższe escortki a koks i wóda idą paletami?
1
@pszemko87 ale Wy jesteście ograniczeni umysłowo, wstyd za takich kibiców barcy - nawet nie chce mi się z Tobą dyskutować :D
1
@norbi77 -Do Choroszczy?
-Do Choroszczy
-Na badania?
-Nie k*rea, w kaftan bezpieczeństwa i na oddział zamknięty XD
2
@Marcelinho132 Co jak co ale z Grzesiem to by dali do pieca równo
0
@Messiah10 Lawasz sosa otri minso mieszana
1
@slayer sam idź na stronę realu, nie obchodzi Cie to ale jednak wchodzisz w artykuł i płaczesz XD
2
@norbi77 poważnie tak piszą?JAK TAK TO
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
7
@KondiCules mnie obchodzi a co?
8
Popłacz się i tupnij nóżką, tyle Ci zostalo biznesmenie :D
1
@RoberDzik i williamsa!