VinDiesel
Dołączył/a: grudzień 2024
Wrocław
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie cieszcie się zbyt szybko xd
4
@MesQueUnClub96 od 10lat to słyszę xd
4
W 94 kolejna na wygraną i tak to się kręci
3
Zrobi to jeszcze 10razy, nie są gotowi
8
Ależ pressing realu wyglada mocarnie XD
1
Pakt z diabłem dalej aktualny
0
Hahahahah Kubo xd ale placun
3
Belingcham znowu coś tam szczeka pod nosem xD
3
Ostatni raz tak gowniany mecz oglądałem w sobotę wieczorem
0
Ale co piłe skleił to jegoXD
0
Liga Negreiry ewidentnie
0
@Szmulek akurat na mecz z nimi będzie się potykał o własne nogi
0
@Ghostface o co ci chodzi przecież wygrali 1;0XD
1
@Kapitan9 ale wymyślasz, niby skąd wiesz że z nikim nie rozmawia i czuje się samotny? Ostatnio przecież wrzucał foto z jacuzzi z całą ekipą, kiedyś latały filmiki jak po meczu robili trening bodajże z cubarsim, latały filmiki jak grają razem w piłkarzyki itp
To że gość z nikim nie gada na meczu to co to za wyznacznik?
0
@LinekMichal jak będzie coś płakał na temat tego że ma konkurencję to znaczy, że jest miękki jak parówka z morlinek podgrzana w mikrofali
1
@lucas75 ta, ter a podam se do przeciwnika Stegen
0
@jimmyltd stare znalem
5
Digidong forma mutant
0
De jong i rajd przez pół boiska bez kółeczek? Nie wierzę w to co widze
5
Meczyk pięknie wydrukowany, można się rozejść
2
Żenada to jest XDD
4
@Barca_Big_Moment aleś wymyślił
2
Pięknie aż pałka mięknie
0
@yoli to jakich tam dobrych graczy masz na PO?
0
Baby shark tutututu
0
@Eto'o9 R10 wtedy by była narracja „prawo nie działa wstecz” „celta nie złożyła żadnego zażalenia” xd
2
@Pressinho ale tutaj nie zagrał nieuprawniony zawodnik XD
0
Śmieszny mały klubik z pampeluny, życzę wszystkiego najgorszego, oby spadli i nigdy nie wrócili
0
Osasuna oficjalnie złożyła skargę, Haha co to są za placki
Reszta szacunku do nich właśnie się ulotnila
2
I kto to znowu naszponcił, oczywiście Osasuna do spółki z tebasem