Vince37
Dołączył/a: sierpień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Po co to robi udowodnili im na boisku i wystarczy a nie zniżać się do ich poziomu
8
Ciekaw jestem jutrzejszej relacji tej ściekowej tv z vardrytu bo sędzia rozegrał lepszy mecz dla śmietanek jak oni sami żałosne
0
@bady48 żebyś wiedział ta p.zda zasługuje na konkretną przeorke
3
Guliwer i beliham ????????
0
A śmietankowych nie rozliczają bo wiadomo nergeria im pomaga ????????
2
Nienawiść do Barcy kreowana przez śmietankowych od dekad przybiera bardzo nie przyjemna formę
2
Pierwsza i najważniejsza rzecz przeszkodził bramkarzowi szybkie wznowienie gry i tu jest cały konsensus całej debaty
7
Angol ze srealu wciśnięty na sile
0
@[Oli] karma im wyrówna spokojnie zresztą już to robi z 5 pkt przewagi 4 straty ????
1
Zakompleksiony klubik ????
8
Ja bym się zainteresował ich koneksjami we wszystkich strukturach w Hiszpanii i nie tylko o piłkę nożną tu chodzi
0
Lewy wyłapał 3 mecze za palec na nosie ????
0
Żałosne farbowanie faktów
0
Cały świat boli dupa Barca idzie po ich trupach ???? już niedługo znowu będziemy mieli złotą erę ????????
9
Mówi gościu który podkrada zawodników mających ważne umowy i po cichu negocjuje a to jest zakazane Haaha Niemcy to jednak Niemcy
0
Hahahahaha nie no spoko przecież oni mogą grać rękoma wszędzie co to takiego
3
Czemu tacy wyszczekani nie są jak chodzi o zawodników śmietanek ?
1
Swoje premie zgarnął w historii się zapisał wystarczy???? wydoi kolejnych i arabia
0
Żałosny madridista zaczynam podejrzewać że Tusk może liczyć na transfer w przyszłym roku
0
Japrdle oni są jak tfusk
0
Ciekaw jestem jego narracji gdyby wynik był w drugą stronę ????
0
Najpierw niech spojrzą u siebie
2
Ale jak oni dla kasy grali KMS to później udawali poszkodowanych że za krótki okres przygotowawczy ????????
0
@LeoMessiiBarcaPepa i zlatan dalej uważa iż jest najlepszy na świecie i zawsze był więc on może i mówi co myśli jednak nie zawsze się to pokrywa z prawdą
2
@BARCA1899Messi dokładnie