0

Ale brama, az mnie zatkało

0

Byle do karnych i trzeba liczyć na Ter Stegena :)

0

@Korek365 ja nie mówię że nie, super akcja ale to już nie była jego szybkość :)

0

Ale Dembele spuchł, oj widać że już zmęczony :)

0

@Korek365 no i słusznie

0

Ciężki mecz, nie dziwie się że Real nie dał rady. Świetnie grają w obronie, nie ma tam żadnych luk, będzie męczarnia do końca

4

Brawo Ter Stegen, przekozak

0

@Czarny19 de Jong słupek, Dembele trafił a Ter Stegen 2 obronione

1

Jeszcze napiszcie że Ter Stegen obronił bo go Puig zmotywował

1

@tomekjd jakby się nie opieprzał na treningach to by pewnie grał. Nic nie mam do chłopaka ale nic nie pokazał jeszcze w tym klubie, kolejni trenerzy go skreślają a tu wszyscy piszą jakby po 50 bramek na sezon ładował

0

@FutbolToMagia mam nadzieję że to ironią

0

@Alan_fcbfan Co? To Trincao już dał więcej bo przynajmniej pozwolił się sfaulować blisko pola karnego

3

@dariooo spokojnie, znajdą wymówkę albo i tak powiedzą ze super grał

1

@Rivaldinho11 bo jego 70% siedzi na trybunach :)

0

Ja pier.... Jak kontuzja to się chyba załamie

1

@bbartekfcb napisz do niego bo jak taki ekspert kanapowy to już widzi to chłopak nie będzie bez sensu tenowal i marnował czasu

4

@lukasz159 tak zbawca Puig który zagrał 5 minut i nic nie zrobił. Tego już się nie da czytać

0

@LOWEL tak............

1

@Ksyku262 ogorasami? Weź się stuknij w głowę i jak nie pasuje to nie oglądaj

0

@Filipfcb2000 jakie ataki bocznymi obrońcami? :) Alba piłki jeszcze dzisiaj nie widział

0

@MagicznySzeryf straty? Chyba masz zły kanał włączony

1

@yoli robił takie interwały że może trochę czuć w nogach ale chwilę dychne i będzie dobrze. Wydaje mi się że już normalnie biego chociaż się cofnął trochę

0

@artVeBtom Myślę że już trochę podmęczony bo sam gra na razie

1

@mikokarla Pedri może, De Jong powinien ale Griezman no to ku*** musi

1

Nie jestem żadnym fanem Puiga ale przez to jak uśmiechnięty i z jaką energia wyszedł ostatnio powinien wejść jak najszybciej. Dembele sam wyszedł na ten mecz i dwoi się i troi a reszta ma pełne gacie, widać że bez Messiego boją się wziąć na siebie ciężar gry. Griezman ostatnio kapitalny mecz ale w takich meczach to on powinien wziąć na siebie ciężar gry a nie chować się za innymi tak jak to na razie robi

0

@fifek patrząc na to co się dzieje to chyba dobra decyzja :)

0

@Karol_VeB jestem, dzisiaj świetny mecz Busiego i czapki z głów. Oczywiście dalej mam nadzieję że będzie grał ogony albo wcale bo nie nadaje się do tego zespołu. Szacun za to co zrobił dla Barcy ale jego czas minął

2

@Artur97 na pewno prędzej na trenerow niż na Ciebie. Spróbuj, skoro Twoja wiedzą jest tak wielka może właśnie na kogoś takiego czekają w Barcelonie.

0

@4Fabregas4 aż się zaśmiałem czytając Twój komentarz. Nie wiem czy za dużo czegoś bierzesz czy po prostu żyjesz w jakimś świecie równoległym :)

0

@juri90 ja nie mam nic do Puiga ale zdam się na trenerów a nie "znawców" z tej strony. Myślę że żaden trener sam sobie na złość nie robi że nie daje mu wielu szans

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?