0

@Radioactive9705 Princeps? To brzmi jak jakiś książęcy mięsień.

0

Jak chcecie utrzymać dobry humor i z uśmiechem iść spać to polecam na dobranoc film "Męska paczka". Wczoraj obejrzałem i na taki niewyszukany gust jak mój ta komedia siadła ideolo ;)
https://www.filmweb.pl/film/M%C4%99ska+paczka-2018-803178

4

Lamine Quaresma ;)

0

Rambla chciała Penię, to będzie mieć Penię... Ja jebe :/

0

Tibo Kurła solidaryzuje się z ter Stegenem.

0

1

O kurła, w programie Twoja twarz brzmi znajomo kolesia mieli ucharakteryzować na Ryszarda Rynkowskiego a wygląda jak Till Lindemann z Rammsteina xD

0

No i niestety, Adolf H. wraz ze swoją rzeszą piłkarzy po raz drugi w tym roku triumfuje nad Barceloną...

1

@misterio Team Tesla!
Ale ten wiersz to myślałem, że będzie w stylu "Einstein, Einstein, ty ch#ju", a tu miłe zaskoczenie :)

1

Pep to pewnie ma flashbacki z 2010 roku widząc taki autobus, a jak patrzy na Simeone to ten zamienia się w Mourinho.

2

@NeroTFP1 Tak to tylko zostawię...

6

8:2, włączają się flashbacki z Wietnamu...

1

Nie no, powrót multi Ligi Mistrzów powoduje zaciesz na mej japie. Szybko czas meczowy leci przy takim formacie :)

2

@macio_944 I podpis: "Oh shit, here we go again".

3

Oni tej Girony nie zjedli, panie komentatorze. Oni ją przeżuli, przetrawili i wysrali.

0

Dobry ten wynalazek jest? Mocno w japę pali? https://zapodaj.net/images/044b1cc4f12e1.jpg

3

Ale powiem wam, że miło w końcu zobaczyć Słońce po około tygodniu ciągłego zachmurzenia :)

0

@Enerio Oglądam mecz na Polsat Box Go i śmiga jak ta lala.

2

Wiecie jaka jest różnica między Las Vegas a Wuhan?
Co dzieje się w Vegas, zostaje w Vegas.

0

@Herato A tu przeróbka tej słynnej symulki ;)

1

@Kessie Sok z gumijagód, pychotka.

8

@Luciano99 Nie no, Lucek w formie olimpijskiej, a nawet paraolimpijskiej ;) @Comentateiro jak zwykle rozwala system xD No i nie wiedziałem, że @Kessie tak ładnie się angielskim posługuje...

4

@Luciano99 Ja jebe, ta seria jest genialna xD

9

@Danny Gaucho Jeden odcinek Dr. House'a dziennie działa cuda. Oprócz tego siada przy laptopie i chłonie demotywatory.
#pdk

1

To nam Norek golazo załadował...

1

Ten trener Szkotów wygląda z leksza jak Sir Davos Seaworth...

0

@Aragorn33 Przecież "poręczenie" od Pinokia powinno działać obciążająco xD

0

@Smixu Kurde, ależ ten serial wciągał... Obejrzałbym go kiedyś raz jeszcze.

0

Pedri po godzinie gry u Flicka wygląda na bardziej wypoczętego niż po kwadransie grzania ławy u Xaviego xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?