0

To info dla tych którzy gadali, że gra tak słabo, bo gra jako lewy stoper. A jemu to się jak widać podoba. Może z czasem wróci do dyspozycji z sezonu 23/24

1

@Piecu11 na naszych wybitnych obrońców wystarczy :)

1

ter Stegen na bramce Olimpiacosu

0

Genialna była ta bramka Greków. Garcia zagrywa ręką, Balde odpuszcza i nie bieganie za piłką, bo myśli że wyjdzie za linię i gość do piłki dochodzi i dośrodkowuje na typa przeskakującego Cubarsiego. Obronę mamy TOP! Jak Real nam nie strzeli 4 bramek plus to będzie cud

0

@Criss18Barca jak teraz nam nie wklepią z 5 bramek, to już chyba nigdy

2

Duńczyk dobry obrońca, ale on co chwilę połamany, szkoda czasu i pieniędzy na jego nowy kontrakt

5

Abstrahując od Kane’a
Schlotterbeck kozak totalny w drugiej połowie. Gra w obronie zjada naszych obrońców wszyskich razem wziętych

1

Paradoksalnie to może wyjść na plus, bo będzie z góry obserwował co i jak i potem przekazywał uwagi

0

@AdrianFCB10 super, choć jak i tak planował ich oszczędzać to powinien przynajmniej jeden zacząć z ławki

0

Pedri i Yamal oszczędzani czy jakieś urazy?

3

Jeśli coś można zarzucić Flickowi to fakt, że pod względem obrony to jest beton. Przecież ta wysoka linia nie działa już wiele wiele miesięcy. Regularnie nam ładują po 2/3/4 bramki w meczu. Tak nie można grać

0

@greedo raczej nie ma się czego doszukiwać. Zagrał po prostu kolejny słaby mecz, słusznie zdjęty z boiska

0

@Crakitic plątał się dużo, też nic pozytywnego za bardzo nie wniósł. De Jong dużo dużo lepiej się zaprezentował. A wracając do Olmo, bo jednak zagrał cały mecz, to był po prostu najgorszym zawodnikiem u nas

0

Olmo nie ma prawa wychodzić w pierwszym składzie, dziś wyszedł tylko dlatego, że nie ma ludzi do grania. Gość podobnie jak Ferran w pierwszym składzie jest kiepski. Obaj wyglądają dużo lepiej z ławki. Blondas nie ma prawa wyjść na drugą połowę

9

Dziś to w ogóle od straty bramki to w ogóle grali jakby Rayo miało zaraz samo sobie bramki strzelać, bo gra z wielką Barceloną. Totalnie lacha wyłożona, zero zaangażowania. Nie wiem czy to jakiś przesyt, ale po tych 3 meczach nie widać za bardzo tego głodu bramek itd. A dziś ten Ferran, Olmo czy Raphinha to była kompletna katastrofa z przodu, zmiennicy weszli w ich buty i dostosowali się do poziomu ;)

1

@directedbyfcb zgadzam się. Sporo przechwytów, powrotów, ale oczywiście zawsze on jest wszystkiemu winny

0

@Barceloniarz987 Fermin, którego w ogóle nie było widać. Jeden i drugi się nie nadaje do pierwszego składu

2

@lucca87 żaden Cubarsi, na niego nie da się patrzeć, ile on jeszcze musi zawalić bramek, żeby ludzie zrozumieli, że to nie jest aktualnie zawodnik na pierwszy skład

1

@Veysel a może ten Cubarasi gra po prostu na swoim poziomie? Może to jest zwyczajnie zawodnik na max Villareal/Betis. Ciężko mówić, że gość jest pod formą od jakiegoś roku. Nie wiem ile on musi spieprzyć bramek, żeby w końcu przyspawali go do ławki

2

@ShawnC ja nie rozumiem jego fenomenu, w debiutanckim sezonie fajnie chodził, ale teraz to żadna ostoja. Chistensen go zjada

2

Generalnie na miejscu Mallorcki bym miał mega wkurła. Chłop nam nie chce dawać kartek. Rapha mógł dostać czerwo, Araujo bez żółtej, Fermin też

0

@tbas a to bez wątpienia prawda

5

@VeB 1899 a teraz tamci go shandlują do Anglii za 50/60 i wyjdziemy znowu na frajerów XD
A tak poważnie to oni dobrze wiedzą, że tak będzie, ale są pod kreską z tymi rejestracjami i liczy się każdy grosz

0

Czyżby Kounde z kontuzją? Było jakieś info? Trochę dziwne że gra Eric w pierwszym

0

Lewandowski to ma teraz kontrakt normalnie do czerwca 2026 czy znowu ma jakieś automatyczne przedłużenie gdy zagra w ponad 50% meczów?

1

@adi7adi8 Kounde też jak przyszedł to w pierwszym na pewno i nie wiem czy też nie w drugim meczu la liga był niezarejestrowany

1

@Faro
Kounde - Christensen - Inigo - Balde
W ogóle mnie nie przekonuje Cubarsi

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

1

@APTAPT miał sezony… czytaj 2 sezony. Pozostałe 8 lat nas sabotował

0

Było może jakieś info jak się sprawuje Joan Garcia? Widziałem jakieś filmiki, ale może jakiś dziennikach pisał jakie wrażenia ma sztab

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?