Wiking88
Dołączył/a: luty 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale chłopaki Victor i Valle pięknie grają brawo dla nich
0
Skończyły mu się synonimy dyplomatyczne dla stwierdzenia nie stać nad i już się gotuje :P oj Lapcio więcej czytaj wzbogacaj słownictwo to i ściemy dłużej pociągniesz ;)
4
Drogie Mundo skończcie pierd.... Barca zdecyduje o zakupie kogogolwiek nie po USA nie po tym czy tamtym tylko kiedy będzie miała hajs koniec opowieści. Po co się bawić w takie głupie podchody.
0
@Pablozeusz fakt ale to właśnie kwiat polityki ;)
0
@kejdzi a co on sam sobie takie kontrakt dał? Sam pensje ustalił? I nie gra ch... tylko nie został zaleczony i już był zajeżdżany przez Xaviego... jak nie zdążył się wyleczyć i znowu się łamał z tego powodu to ciężko żeby coś pokazał... mało w tym wszystkim jego winy
0
@Pablozeusz a gdzie widzisz kłamstwo? Jest tylko niedopowiedzenie... kupić możemy ale zarejestrować nie ;)
0
Mam nadzieję że po tym świetnym meczu jest już kolejka chętnych na naszego kapitana Clementa?
1
Laporta sprzedawaj coś za 80mln bo Alvarez do wyjęcia z City :( sprzedaj dom albo coś...
1
@Krecinho Leglet kto Ci da taka ofertę? Sprzedaż nie wygląda jak w Fifie trzeba honorować kontrakt zarobki. Jedynie Turcy się zgłosili z pokryciem połowy pensji a Ty odpływasz tu że tylko całkowita sprzedaż...
0
@CPuyol zgadzam się ale jeszcze gorsze jest to że serio średnio jest komu dać jak nie jemu jedyna nadzieja w Rodrim
1
Ansu widzę że ma to w dna... chwilę niesamowitości okupuje kontuzją. Bardzo bym chciał żeby chłop wrócił ale coraz mniej realnych szans na to widzę...
7
Obawiam się że to najlepsza oferta jaką możemy dostać za tego wirtuoza ławki rezerwowej...
10
Ci którzy głosują na Lewandowskiego winni znaleźć filmik krążący po necie w którym motywuje Polską szatnie przed meczem z Holandią... gość ma mentalność ameby a wam jego sukcesy i bramki strzelone przyćmiewają ocenę rzeczywistości. Typ nie nadaje się na kapitana i tyle. Kapitanem powinien być Guno albo Mats niemiecki ordung na całego trener i kapitan ;)
3
Ciężko to wypowiedzieć nawet i to strasznie bolesne ale chyba Curvajal
0
Czyżby nie wierzyli w 20mln zmiennych uzależnionych od trofeów Barcy?
5
@Azazel_Pazuzu zpreparowanie kartki z datą która wpisał wydaje się niemożliwe! ;)
0
@tomasthc mamy jeszcze prawdziwego lisa pola karnego z nosem do okazji i instynktem - Deco
0
Na mocy tego Hiszpania drży czy czasem nie cofną bramki z finału Euro... (z przymrużeniem oka)
0
Deco zaproponował 500zł chciał zrobić zrzutkę na rambli ale to za słaba propozycja. W klubie jest optymizm zwiększymy zrzutkę i damy radę
0
@mientusek1407 obawiam się że bardziej doktor alban
30
Fati poprostu tak się palił do udowodnienia swojej wartosci że mu się podeszwy zapaliły
0
Ledwo się Flick za niego wziął i już out :P chłop zajedzie te panienki jak słoń porcelane:P
0
@Fake69 rozwiązanie kontraktu musiałoby się wiązać z amicjami Clementa. Ma kontrakt który Barca musi honorować i to mu się należy. Tylko gdyby chciał zaistnieć np w reprezentacji mógłby rozwiązać... ale Francja ma z 3 garnitury obrony i on wie że nie ma jakichkolwiek szans tam zaistnieć... Więc dobrze ze nie wierzysz bo to nie realne ;)
0
Oj takie rozwiązanie polubowne kontaktu z Lengletem i puszczenie go do Besiktasu to miód by był
1
@FCBCzarnuH Thiago potrzebował coś do cv i mu Lapcio ogarnął ;)
0
Ciekawe czy Dovbyk zagra kolejny mocny sezon... 40mln brzmi jak promocja w dzisiejszych czasach za takiego dzikusa chyba że w następnym sezonie okaże się pastowaną świnią ;)
2
Ugrillować tłustego swiniaka!
0
Nierealny transfer raczej a szkoda bo myślę że o niebo lepszy dla Barcy niż Lewy. I dopisze standardowo że oczywiście uważam że Lewy to super gracz ale nie nadaje się do Barcy. Może Flick coś z niego wykrzesa jeszcze to jedyna nadzieja.
0
@Murazor to był sarkazm... dalej uważam że Pan ma potencjał i mam nadzieję że Flick go wyciągnie ;) mój komentarz to bardziej żart z tego ze meczyk wewnętrzny został wyciągnięty...
0
Roque tyle go broniłem że nie grał to nie oceniać... a ten karnego nie potrafi strzelić... świetnie:P