3

Ale chłopaki Victor i Valle pięknie grają brawo dla nich

0

Skończyły mu się synonimy dyplomatyczne dla stwierdzenia nie stać nad i już się gotuje :P oj Lapcio więcej czytaj wzbogacaj słownictwo to i ściemy dłużej pociągniesz ;)

4

Drogie Mundo skończcie pierd.... Barca zdecyduje o zakupie kogogolwiek nie po USA nie po tym czy tamtym tylko kiedy będzie miała hajs koniec opowieści. Po co się bawić w takie głupie podchody.

0

@Pablozeusz fakt ale to właśnie kwiat polityki ;)

0

@kejdzi a co on sam sobie takie kontrakt dał? Sam pensje ustalił? I nie gra ch... tylko nie został zaleczony i już był zajeżdżany przez Xaviego... jak nie zdążył się wyleczyć i znowu się łamał z tego powodu to ciężko żeby coś pokazał... mało w tym wszystkim jego winy

0

@Pablozeusz a gdzie widzisz kłamstwo? Jest tylko niedopowiedzenie... kupić możemy ale zarejestrować nie ;)

0

Mam nadzieję że po tym świetnym meczu jest już kolejka chętnych na naszego kapitana Clementa?

1

Laporta sprzedawaj coś za 80mln bo Alvarez do wyjęcia z City :( sprzedaj dom albo coś...

1

@Krecinho Leglet kto Ci da taka ofertę? Sprzedaż nie wygląda jak w Fifie trzeba honorować kontrakt zarobki. Jedynie Turcy się zgłosili z pokryciem połowy pensji a Ty odpływasz tu że tylko całkowita sprzedaż...

0

@CPuyol zgadzam się ale jeszcze gorsze jest to że serio średnio jest komu dać jak nie jemu jedyna nadzieja w Rodrim

1

Ansu widzę że ma to w dna... chwilę niesamowitości okupuje kontuzją. Bardzo bym chciał żeby chłop wrócił ale coraz mniej realnych szans na to widzę...

7

Obawiam się że to najlepsza oferta jaką możemy dostać za tego wirtuoza ławki rezerwowej...

10

Ci którzy głosują na Lewandowskiego winni znaleźć filmik krążący po necie w którym motywuje Polską szatnie przed meczem z Holandią... gość ma mentalność ameby a wam jego sukcesy i bramki strzelone przyćmiewają ocenę rzeczywistości. Typ nie nadaje się na kapitana i tyle. Kapitanem powinien być Guno albo Mats niemiecki ordung na całego trener i kapitan ;)

3

Ciężko to wypowiedzieć nawet i to strasznie bolesne ale chyba Curvajal

0

Czyżby nie wierzyli w 20mln zmiennych uzależnionych od trofeów Barcy?

5

@Azazel_Pazuzu zpreparowanie kartki z datą która wpisał wydaje się niemożliwe! ;)

0

@tomasthc mamy jeszcze prawdziwego lisa pola karnego z nosem do okazji i instynktem - Deco

0

Na mocy tego Hiszpania drży czy czasem nie cofną bramki z finału Euro... (z przymrużeniem oka)

0

Deco zaproponował 500zł chciał zrobić zrzutkę na rambli ale to za słaba propozycja. W klubie jest optymizm zwiększymy zrzutkę i damy radę

0

@mientusek1407 obawiam się że bardziej doktor alban

30

Fati poprostu tak się palił do udowodnienia swojej wartosci że mu się podeszwy zapaliły

0

Ledwo się Flick za niego wziął i już out :P chłop zajedzie te panienki jak słoń porcelane:P

0

@Fake69 rozwiązanie kontraktu musiałoby się wiązać z amicjami Clementa. Ma kontrakt który Barca musi honorować i to mu się należy. Tylko gdyby chciał zaistnieć np w reprezentacji mógłby rozwiązać... ale Francja ma z 3 garnitury obrony i on wie że nie ma jakichkolwiek szans tam zaistnieć... Więc dobrze ze nie wierzysz bo to nie realne ;)

0

Oj takie rozwiązanie polubowne kontaktu z Lengletem i puszczenie go do Besiktasu to miód by był

1

@FCBCzarnuH Thiago potrzebował coś do cv i mu Lapcio ogarnął ;)

0

Ciekawe czy Dovbyk zagra kolejny mocny sezon... 40mln brzmi jak promocja w dzisiejszych czasach za takiego dzikusa chyba że w następnym sezonie okaże się pastowaną świnią ;)

2

Ugrillować tłustego swiniaka!

0

Nierealny transfer raczej a szkoda bo myślę że o niebo lepszy dla Barcy niż Lewy. I dopisze standardowo że oczywiście uważam że Lewy to super gracz ale nie nadaje się do Barcy. Może Flick coś z niego wykrzesa jeszcze to jedyna nadzieja.

0

@Murazor to był sarkazm... dalej uważam że Pan ma potencjał i mam nadzieję że Flick go wyciągnie ;) mój komentarz to bardziej żart z tego ze meczyk wewnętrzny został wyciągnięty...

0

Roque tyle go broniłem że nie grał to nie oceniać... a ten karnego nie potrafi strzelić... świetnie:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?