2

Z tym Martinezem żart jest dobry raz góra dwa potem staje się lekko stary jako i Pan Martinez w sumie...
Brait leć do arabów tam fajna developerka jest...

0

Powodzenia Sam. Mimo że krótko to dal tyle radości swego czasu że życzę mu powrotu do formy!

1

@hazo428 żeby nie pokazał na co go stać i nie odrzucił podpisania :P

0

A kto pytał? Im mocniej o tym przekonują tym bardziej to śmierdzi...

1

Riki otwórz bloga i spisuj sobie pamiętnik zamiast gadać te farmazony w wywiadach

14

Wybierają między holenderskim lwem a polskim dachowcem :P

0

A tak btw Gaya chyba ma kontrakt do 06.2023... skoro nie próbujemy tzn ze Barca go odpuszcza definitywnie?

0

Ma więcej czasu na fortnite'a Więc wszyscy zadowoleni :P

0

Blade wieczny łowca na zmiennika Alby i ocenić po sezonie czy trzeba to zmienić czy nie. Trzeba było brać Angelino jak na siłę szukamy kogoś zamiast Blade'a

5

Niedźwiedź nie rób scen bierz Depaya

2

@aiven bo 80 min murowali bramkę...

6

@Barca2022 myślę ze klub tego nie przeżyje utrata takiego kibica jak ty to prawdziwy cios

0

@JarekS let's get ready to Rambla! :P

1

Kounde bez nóg lepszy niż Roberto...

19

Jakby Roberto się nie dało zarejestrować to nie tragedii :P

2

Jak w Bollywood czasem słońce czasem deszcz :D

1

Sytuacja Duńczyka :D nikt go nie chce a on chce to usłyszeć po raz setny

3

Swoje dla klubu zrobili mogą iść godnie reprezentowali barwy! :P

0

Śmierdzi to argumentem na utrzymanie Messiego. Byle jaki argument (na początku rundy rewanżowej wszyscy modlili się o top4) żeby pogonić Koemana a dać kolejnego kolegę Messiego żeby tylko mu było dobrze... Xavi przyjdzie Messi zostanie... Oczywiście jak każdy kibic Barcelony wiem ile i jeden i drugi dali Barcelonie ale nie wiem czy nie czas odciąć pępowinę tych dwóch legend

1

@Zoker Rains of Castamere podmieniłbym na to w wykonaniu Serja Tankiana ależ on tam robi robotę! :)

A od siebie dodałbym Supernaturals bo kawał klasycznego rocka tam wsadzili!

0

Sprzedajny Cubasa niech go szlag

0

Busi cudeńko posłał

1

Lenglet to jest paralityk...

19

Joachim Low opcją Realu do zastąpienia Zidane'a - lubi grzebać w złych miejscach więc faktycznie pasuje :D

0

handi -2 na pierwszą dałem proszę Pany ;)

2

Grizlly ale urwał :)

0

Moriba cały mecz się rozgrzewa :) ma chęci chłopak

4

Messi jaki Kocur :D

0

Wie ktoś może gdzie znaleźć jakieś aktualne informacje na temat kontuzji Fatiego i Coutinho? u Fatiego 4msc więc powoli powinien wracać chyba...

1

@Fabik87 Fernando TestoToress :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?