0

@pepulinho właśnie na tym poziomie to on powinien umieć kończyć bez skupiania się

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@johny11 chyba ty

0

Co z tego, że Xavi gada, że my reagujemy zamiast prowadzić mecz...on jest trenerem niech ich ustawi bez tyc rotacji

0

Gdzie jest Oriol?

1

Frenkie i Pedri powinni grać regularnie aby zgrywać się po przerwie. Pytanie co odwali Szawi z rotacjami.

0

Za to Xavi nie i wpuści Romeu

1

To będzie bolesny koniec roku

7

Barcelony z taką grą może nie zbawić nawet talent na miarę Ronaldo. Pamiętajmy, ze strzelił wtedy 34 gole w La Liga, wygrał Złotą Piłkę a Barcelona tylko wicemistrzostwo. Mamy zawodników, nie mamy trenera.

3

@Rejn brawo, dobry tekst

2

Drugi karny. Żenada.

1

@robertocarlos76 niestety tutaj jest masa takich osób jak @pepulinho którzy wszystko zwalą na Lewandowskiego. Nawet pracę trenera. Lewy jest jaki jest ale tylek ratuje nam dość często.

0

@pepulinho hejterku

0

@GucioH trener prowadzi zespół

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I to nie był karny?

1

Pedri mi się podobał dziś.

1

@pepulinho bo twoją receptą na sukces jest zastąpienie jednego gracza. Z taką taktyka to i Mbappe nie pomoże.

0

Jaki był cel wystawiania Romeu? Po co tyle tych rotacji? Oni nigdy się nie zgrają.

1

@pepulinho powinieneś skasować konto.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ile mozna kosić Lewandowskiego i nic?

4

Czyli Pedri nikogo nie dotknął i faul. Lewego powalili i nic.

1

@Maynard666 bo nie ma hajsi

0

Co wolicie? Mistrzostwo i Xavi zostaje czy brak mistrzostwa i odchodzi?

2

@michasfcb89 chodzi o to, ze wymiana Lewandowskiego nic nie zmieni.

3

2

@Czarny_ck ty out.

4

Oczywiście masa inteligentów zwala winę na Lewego. Takie osoby powinny pójść do psychiatry.

6

Lewy nie dostaje piłek. To nie Messi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?