Xpert77
Dołączył/a: grudzień 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Plus F1 w Viaplay jest na pewno taki, że nie ma takiego spamowania reklamami jak w Eleven, tylko od razu studio i komentarz i to nie byle jaki!
2
@Bogan kupiłem bodajże 5 lat temu używaną przez pare miesięcy S8 i to był wspaniały zakup. Zapłaciłem jak na tamte lata prawie tysiąc zł mniej, a telefon był jak nowy. Podobnie zrobiłem z Samsungiem Galaxy s20 i tez się bardzo dobrze sprawował, jednak z racji mojej pracy, gdzie przebywam dużo na telefonie po roku musiałem zmienić, bo bateria była fatalna, ale dużo na nim nie straciłem. Także ja osobiście mogę polecić, ale też dobrze trafiałem.
0
@require Dlatego wprowadzono limity budżetowe oraz np. to, ze jak jesteś wyżej w tabeli, to masz mniej czasu w tunelu aerodynamicznym. Jest trochę większa szansa na jakieś niespodzianki.
1
@Kondziubarca Niestety zapewne tak będzie, a pisze niestety, bo bardzo nie lubię redbulla z tym bucem na czele.
0
Od wielu lat czekam na jakąś niespodziankę w F1 i żeby nie wygrał mistrzostwa ktoś z Redbulla, Merca czy Ferrari (chociaż oni muszę czekać już dość długo na mistrza). Oby to był ten sezon gdzie Aston zaskoczy. Fernando w takim wieku mistrzem? Biorę w ciemno.
1
Ten Aston naprawdę wydaje się mocny. Może być ciekawy początek sezonu
1
@Kidd 1) Verstappen
2) Verstappen
3) Redbull
4) Alonso
5) Verstappen, Perez, Hamilton
6) 4
1
@Emhyr Idąc takim tokiem rozumowania, to Real w zeszłym sezonie w LM też nie zasłużył na wygraną w meczach, bo w większości byli gorsi od przeciwników.
19
https://x.com/9to5leandemon/status/1505689303371825154/photo/1
Klasycznie po każdym klasyku
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Comentateiro Kompany może być naprawdę dobrym trenerem. Życzę mu tego, bo jak na razie radzi sobie bardzo dobrze
1
@lucas/catalan Ten "haracz" to jest jeden wielki żart. Spokojnie w F1 mogłoby być 12 zespołów.
1
@Kidd Proszę o oznaczenie! Chętnie wezmę udział w zabawie :D
1
@Cotutajsiedzieje Ta debata skończyła się bardzo dawno temu!
0
@Criss18Barca Mam dokładnie tak samo i tez nie wiem jak to naprawić
0
@sergio5 Na początku tez narzekano na F1 w Eleven, ale z czasem się wyrobili. Dajmy im czas
1
@Pawel13sz wyglada to bardzo słabo. Następny sezon to będzie ostateczna weryfikacja. Jak nie uda mu się dojść minimum do 1/4 LM to powinnismy zmienić trenera.
5
@Bobo25 To dopiero za tydzień :D
5
No panowie! Rozpoczynamy przedsezonowe testy F1! Brakowało tego :D
3
@Messibestplayerintheworld Czekamy na powrót mistrza!
1
@Faro Ok. Dzięki za nieproszoną analizę.
1
@Faro Fanatyku, kto to mówi haha
3
Tysiąc razy bardziej wole nie presującego Messiego niż naszą nową dyche, która jak widać, jest tak zaangażowana w grę, że ani w obronie, ani w ataku zbyt wiele ostatnio nie daje.
1
@Emhyr Moje marzenie. Niech wróci na te dwa lata. Nie musi grać wszystkiego od dechy do dechy, bo to już nie ten wiek, ale z Messim zawsze będziemy silniejsi. Martwią jednak słowa jego ojca…
23
Jeszcze 3 i witamy Liverpool w elitarnym gronie 8:2 XD
0
Żodyn się nie spodziewał XD
11
Ja to już mam takie podejście do tych meczów Realu w LM, że nawet gdyby w tym meczu dostali 4 to w Madrycie by pewnie to odrobili i się prześlizgnęli. Po zeszłym sezonie ja już nawet nie chce się wkurzać :D
3
@_Niko_ We wszystkim.
123
@barcanawieki Bardziej kompletny xddddd
0
@Kuba_1 To bardzo mocne źródło prawda?