0

@CPuyol jak nie masz piłki przy nodze to musisz za nią biegać.... Logiczne

2

W atletico najwidoczniej Kamil G zaczął pracę jako admin na koncie twitterowym

4

A co jeśli to przedłużanie ofijalki Gordona to zabieg specjalny :
3 oficjalki na raz : Gordon, Alvarez, silva. W Madrycie by coś pękło

5

Jest coś czego nie można kupić za pieniądze .... Godność i szacunek ..... Dlatego właśnie bycie kibicem atletico nie jest powodem do dumy

0

@Kosmita95 ten sezon przegraliśmy w momencie gdy go zabrakło i co teraz by go sprzedali .... Nie po to Flick buduje na nim drużynę żeby go oddać .... Pójdzie kounde, de Jong / olmo + casado ter Steven i Fati. My nie mieliśmy problemów z kasą jako zapłata za transfer tylko z limitami

0

@michal26 w następnym sezonie walka Zawiercie - Lublin i dalej daleko daleko nic
Zawiercie : tavares- Rychlicki - fornal - russel- kochanowski - bieniek - popiwczak
Lublin: Leon, komenda , sasak, takahashi, gozdanov, gueye- ogawa
Ale tu jest moc .... Do tego mocna Warszawa, Rzeszów i liczę że Skra

2

@icon3520 po pierwsze to de Jong powinien otwierać listę sprzedaży... Zarabia najwięcej , kontuzje w tym sezonie , i jego bezjajecznosc, brak agresji i zaangażowania i nieporadność w defensywie są zbyteczne w taktyce Flicka. Kolejny to kounde bo .... Najłatwiej go zastąpić i można zarobić
Trzeci: araujo ale to pod warunkiem że ktoś przyjdzie bo zostaniemy w 3 stoperów.

8

Deco się bawi w fc26 w karierę menedżera i włączył sobie tryb bogaty inwestor....
Jak on w dwa dni klepnie Gordona i Silvę to się boje co zrobi 7 dnia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kgorecki2500 znajdź 9 która gwarantuje liczby, biega , walczy w pressingu, umie grac systemowo i nie trzeba dać 150 milionów . Joao Pedro to nie jest ten napastnik

0

@Kgorecki2500 z Alvareza za to strzelec wyborowy

5

100 razy wolę Gordona, rasha i cancelo niż za te sama cenę wielkiego Alvareza . W taktyce Flicka idealna 9 byłby rapha / Gordon / i ferran w formie . Jakby dołożyć do tego muriquiego ktory w lidze sobie poradzi robi się ciekawa linia ataku

3

Spokojnie zaraz się rozkręci ten wyścig

0

Mclaren zagrał wszystko albo nic

4

@esem91 nie na naszą korzyść a na korzyść sprawiedliwości. To znacząca różnica bo nie skorzystaliśmy na tym tylko stała się sprawiedliwość

0

To nie jest karny.... W normalnych warunkach

0

Nie no bramka na konto esparta

0

@kulek22 i -10 dla evertonu

0

Karny i czerwona kartka i 10 spotkań zawieszenia

0

Piękne zwięczenie tych 4 lat. Brawo lewy

3

I brak kartki..... Dramat

0

Balde co se truchta

1

Jak można tego przynajmniej w światło bramki nie trafić

0

@Ryse Alaves - Vallecano 1/-2.5 2:0
2. Betis - Levante 1+2.5 2:1
3. Celta - Sevilla x/+2.5 2:2
4. Espanyol - Real Sociedad 2/-2?5 0:1
5. Getafe - Osasuna 1/-2.5 2:0
6. Girona - Elche 1/+2.5 2:1
7. Mallorca - Oviedo 1/+2.5 2:1
8. Real Madryt - Bilbao1/+2.5 3:0
9. Valencia - Barcelona2/+2.5 1:2
10. Villareal - Atleticox/+2.5 2:2

8

Wielki człowiek .... Do tego tak swobodnie mówi po hiszpańsku do publiczności

6

Oczy mi się pocą....

11

Zastał barce drewnianą a zostawił murowana ... Tak to można powiedzieć w skrócie

4

Ktos miał lepsze pożegnanie na camp nou. ? Nie liczę Hiszpanów

6

Ja rozumiem że jego czas już minął .... Ale zwyczajnie tak smutno

2

Ale sędziowie var też piękne powtórki dali ... Takie z dupy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?