Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CPuyol jak nie masz piłki przy nodze to musisz za nią biegać.... Logiczne
2
W atletico najwidoczniej Kamil G zaczął pracę jako admin na koncie twitterowym
4
A co jeśli to przedłużanie ofijalki Gordona to zabieg specjalny :
3 oficjalki na raz : Gordon, Alvarez, silva. W Madrycie by coś pękło
5
Jest coś czego nie można kupić za pieniądze .... Godność i szacunek ..... Dlatego właśnie bycie kibicem atletico nie jest powodem do dumy
0
@Kosmita95 ten sezon przegraliśmy w momencie gdy go zabrakło i co teraz by go sprzedali .... Nie po to Flick buduje na nim drużynę żeby go oddać .... Pójdzie kounde, de Jong / olmo + casado ter Steven i Fati. My nie mieliśmy problemów z kasą jako zapłata za transfer tylko z limitami
0
@michal26 w następnym sezonie walka Zawiercie - Lublin i dalej daleko daleko nic
Zawiercie : tavares- Rychlicki - fornal - russel- kochanowski - bieniek - popiwczak
Lublin: Leon, komenda , sasak, takahashi, gozdanov, gueye- ogawa
Ale tu jest moc .... Do tego mocna Warszawa, Rzeszów i liczę że Skra
2
@icon3520 po pierwsze to de Jong powinien otwierać listę sprzedaży... Zarabia najwięcej , kontuzje w tym sezonie , i jego bezjajecznosc, brak agresji i zaangażowania i nieporadność w defensywie są zbyteczne w taktyce Flicka. Kolejny to kounde bo .... Najłatwiej go zastąpić i można zarobić
Trzeci: araujo ale to pod warunkiem że ktoś przyjdzie bo zostaniemy w 3 stoperów.
8
Deco się bawi w fc26 w karierę menedżera i włączył sobie tryb bogaty inwestor....
Jak on w dwa dni klepnie Gordona i Silvę to się boje co zrobi 7 dnia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 znajdź 9 która gwarantuje liczby, biega , walczy w pressingu, umie grac systemowo i nie trzeba dać 150 milionów . Joao Pedro to nie jest ten napastnik
0
@Kgorecki2500 z Alvareza za to strzelec wyborowy
5
100 razy wolę Gordona, rasha i cancelo niż za te sama cenę wielkiego Alvareza . W taktyce Flicka idealna 9 byłby rapha / Gordon / i ferran w formie . Jakby dołożyć do tego muriquiego ktory w lidze sobie poradzi robi się ciekawa linia ataku
3
Spokojnie zaraz się rozkręci ten wyścig
0
Mclaren zagrał wszystko albo nic
4
@esem91 nie na naszą korzyść a na korzyść sprawiedliwości. To znacząca różnica bo nie skorzystaliśmy na tym tylko stała się sprawiedliwość
0
To nie jest karny.... W normalnych warunkach
0
Nie no bramka na konto esparta
0
@kulek22 i -10 dla evertonu
0
Karny i czerwona kartka i 10 spotkań zawieszenia
0
Piękne zwięczenie tych 4 lat. Brawo lewy
3
I brak kartki..... Dramat
0
Balde co se truchta
1
Jak można tego przynajmniej w światło bramki nie trafić
0
@Ryse Alaves - Vallecano 1/-2.5 2:0
2. Betis - Levante 1+2.5 2:1
3. Celta - Sevilla x/+2.5 2:2
4. Espanyol - Real Sociedad 2/-2?5 0:1
5. Getafe - Osasuna 1/-2.5 2:0
6. Girona - Elche 1/+2.5 2:1
7. Mallorca - Oviedo 1/+2.5 2:1
8. Real Madryt - Bilbao1/+2.5 3:0
9. Valencia - Barcelona2/+2.5 1:2
10. Villareal - Atleticox/+2.5 2:2
8
Wielki człowiek .... Do tego tak swobodnie mówi po hiszpańsku do publiczności
6
Oczy mi się pocą....
11
Zastał barce drewnianą a zostawił murowana ... Tak to można powiedzieć w skrócie
4
Ktos miał lepsze pożegnanie na camp nou. ? Nie liczę Hiszpanów
6
Ja rozumiem że jego czas już minął .... Ale zwyczajnie tak smutno
2
Ale sędziowie var też piękne powtórki dali ... Takie z dupy