Yakoob
Dołączył/a: grudzień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Najgorzej że taki Pan Makkelie i jego kumple (pierwszy VAR assistant to też holender Pol van Boekel) za de facto wypaczenie wyniku meczu, popełnienie jakby nie było poważnego błędu - dostaną kolejne super mecze do posędziowania za tydzień/dwa. I tu wszystko git, zrobimy klip szkoleniowy wszystko spoko, klep klep po pleckach, nie możemy karać sędziów bo nikt nie jest nieomylny - a poza tym nie będzie komu sędziować itd... Nie - jeśli doszliby do wniosku że zawalił VAR - Panowie w fazie grupowej już mają wolne od rozgrywek europejskich i sędziują krajówkę, to samo z głównym - zespołowi dziękujemy na parę tygodni - następnym razem zatrzymamy grę na 30-45 sekund i nie wypaczymy wyniku spotkania.
Dla porównania - jeżeli w procesie awansu (początki drogi sędziowskiej - B, A klasa, okręgówka) zespół popełni taki poważny błąd na obserwacji (mecz oceniany przez delegata związku) nie mając przecież do dyspozycji VAR-u ani nawet 'słuchawki' to taki błąd skutkuje tym że taki kolega ma już na 90% po awansie, nawet jeśli reszta meczy będzie piękna i czeka do następnej rundy / sezonu... a przecież na każdy mecz LM ma swoich delegatów m.in. od oceny zespołu sędziowskiego i oni to wszystko analizują więc to nie jest tak że to umyka, nikt tego nie widzi.
Tak samo brak jakichkolwiek konsekwencji dla zespołu sędziowskiego z meczu Juve - Salernitana - to dla mnie jest nie do pomyślenia - z jednej tylko sytuacji: -2 pkt dla Juve, zawieszenie dwóch piłkarzy i trenera (+1 zawodnik gości)
7
@TR3YWAY Bill Gates i Steve Jobs pozdrawiają
0
@DLFCB Tyle samo co PL - wnioski? :D
2
Jong zmiana w 5 minut
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@draxidox I cyk pineska na góglu dodana, będę w Poznaniu to na pewno odwiedzę, dzięki ;)
0
@doc Bałwanek widzi co się dzieje, i o ile Mordic to pewniak i Kroos jeszcze w tym sezonie, to on gralby znacznie mniej, mistrzostwa za pasem a na dodatek tu wbija jakiś dwóch francuzików za grubsze pieniądze... A w United jest kolega Varane, hajs się będzie zgadzał bardziej niż w Realu, presja mniejsza - swetna opcja na koniec kariery
0
@patrickjacob Też się zastanawiam. Taktyk
2
@Sulimo Ja już dawno skreslilem tę pozycję, nie śledzę, nie obchodzi mnie co tam się znajdzie. Bajka fabularna bez przesłania, która ma być kojarzona ze światem Tolkienowskim. Dramat na który szkoda czasu i idzie się dalej :)
0
@DonMatteo901 To jest dramat jakiś...
1
@Kgorecki2500 Oj wiem, zgrywam się ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
I kto tu kogo skolonizował :D
3
@Kgorecki2500 to Wlk. Brytania czy Indie?
0
@Sulimo
Tak jest i nie ma co z tym gadać nawet...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@arasz1819 Dla mnie niewiele wyżej - Masz do wyboru z przodu Ferrana, Aube, Fatiego, teraz 3 sroki za ogon - Dembele, Raphinia i Lewandowski - któregoś z nich cenisz mniej niż Depaya?
0
Tutaj cały czas wszystko na odwrót... najpeirw kupno potem sprzedaż - znów będzie kadra 30 grajków z Braithem, Pjaniciem, Depayem, Mingueza, Puig - wszyscy bez szans na grę przy realizacji transferów do klubu...
0
Jóźwiak kontynuuje świetną ligową passę z Derby (58 M -1G - 2A) za oceanem (7-0-0). Trochę kiepsko jak na skrzydło / wahadło... ale wygral tym transferem do juesej - co pożyje to jego ;D
0
@BorzyKrzys U samych zainteresowanych nie, ale w ich obronie będą protestować inni
1
@TheBigShow Lineage II ♡
1
@ObserwatorLaBambli Guimaraes z Lyonu w zimie wyciągnięty, wyglądał na prawdę dobrze w rundzie wiosennej
1
@Kidd Dokładnie robi się jeszcze ciekawiej... całe szczęście że viaplay wjeżdża na białym koniu :/
1
@aldewir Ja mam wrażenie że psg jest dla nich lekcja że samograja nie kupisz nawet za morze $$$ więc uznali że zaczną lepić i budować- i o dziwo chyba nawet zaczęli od fundamentów, nie od dachu
1
@Kidd Ja jestem ciekaw właśnie czy będzie w stanie osiagnąc puchary w przyszłym sezonie- jakiekolwiek - nawet ligę konferencji bo w PL chyba o to mogą realnie powalczyć, może LE na wyrost jeszcze
0
Newcastle miało się bawić w jednej piaskownicy z psg, a tu wygląda na w miarę przemyślany projekt po mału(Eddie Howe,Trippier, Bruno, teraz Botman... to z kim Nasser ma grać w FM w prawdziwym życiu? Ehhh
0
@Emhyr Przecież u nich właśnie w środku pola jest najgorzej - tam oprócz Verrattiego nie ma pomocnika, same przecinaki i przeciętniaki
0
@GCBW Wychodzi na to że Burnley gra w piłkę, nie grając piłką :D
5
@endriuuu2 Zwykłe zezwierzęcenie... Ale to chyba wykształceni z dużych ośrodków, więc się nie kłócę ;)
0
@Xpert77 Raczej się nie doczekasz, a szkoda :(
1
@Gappeq Teraz już praktycznie nie da się tego zwalić, oby w końcu ta 2 liga weszła :D
1
@Jestjakjest Masakra jakaś... :(