Yakoob
Dołączył/a: grudzień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Niech ktoś napisze że „Będzie dobrze”, nawet jeśli w to nie wierzy xD
10
@Dari0G pozostaje się „uśmiechnąć”
0
@Drozdu7 Przecież Chiesa to cień piłkarza po kontuzji
0
@Cule1234 Polkoś w jakimś ostatnim odcinku FT mówił że ogranicza obecność bo dyrektorowanie… to się naprezesował chłopak :/
2
@RosjaninBut „we need to leave you there… we have security there” mnie kupiło xD dla nich już jest za późno chyba - tam będzie wojna rasowo- kulturowa
0
Dziś Duplantis rekord jak nic
1
Było 11:9 - do 13:23 niesamowity przestój
1
@Matheu12 Pewne rzeczy są po prostu pewne - śmierć , podatki i flop transferowy Barcelony za gruby hajs - i trzeba się z nimi pogodzić
4
Niech już odpalają ten znicz i się zaczynają prawdziwe igrzyska - to jest poniżej krytyki - najgorsza ceremonia w historii
1
@DLFCB Otwiera ci się winda w bloku a tam praktycznie komora do kremacji…
1
Ahahaha xD najlepsze co Francja może zaoferować światu
0
@DLFCB Ale jest dobry w plażówkę- where problemy …xD
0
@DonMatteo901 Ten ostatni tekst to samorodek xD
0
@blakkudium Bye Kiwior
0
@BorzyKrzys taktyk
2
@fcbarcafan19 Dla mnie powinni pod koniec sezonu robić konkurs wśród fanów na wzór strojów i zlecać ich produkcję za hajs z prę- orderu - jeśli by im się to spięło to by zarobili więcej niż na „partnerstwie”
0
Ale tam zaleciało Magłajerem
0
I hope they’re comming home
0
Więcej niz klub
0
Całe szczęście że tam Membeppe nie szuka karnego na Betoniarku bo mógłby ze 2 już znaleźć
0
@Cule1234 Nieśmiertelny Lomacz >.
0
@Lionel_Messi10 taki środek pola do noszenia fortepianu :|
1
Zamiast żółtej i wolnego dla Czechów - bramka dla Portugalii - brawo Guida
4
To je vyborne xD Lets go Pepički!
0
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
3
Padolino a’la Madritiño
5
@Transu96 czyli teraz to jest Bimberlake?
2
Karny Trippiera- var xd
0
@Sulimo teraz pani ostaszewska czy inne szataństwa nie musza już jeździć na granicę - mogą się opiekować tymi, którym udało się NIELEGALNIE przekroczyć granicę - oczywiście w ich własnym interesie będzie zgłoszenie tego odpowiednim organom by w cywilizowanych warunkach mogli czekać na deportację, a nie na przystanku w Czerlonce
0
@Kazragore sasinowe to też niby były grosze „w skali państwa”, a mam wrażenie że w mentalności niektórych przeciwników przejebał roczne pkb Polski. Jak dla mnie to powinien powstać audyt na temat tych przetargów na audyty :D