Zmijas96
Dołączył/a: czerwiec 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Powinna być żółta za takie wejście od tyłu. No ale dobrze, że chociaż odgwizdał faul…
2
Mam wrażenie, że sędzia nam nie sprzyja.
2
Niech obejmie Bayern, wtedy inne drużyny będą miały szansę wygrać ligę :)
4
Ferran i lewy od 70 minuty
0
Trafił 2 gole ze średniakiem i cwaniak, a jak przychodzi poważny mecz to do pustej nie trafia.
1
I tak nikt z tym nic nie zrobi.
17
Powinni jeszcze wymienić sytuację z października 2024 gdy tchouameni faulował pedriego i nie zobaczył nawet żółtej.
0
Yamal nauczył się nurkować jak vini i mbappe
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
Mam nadzieje, ze to nic poważnego. Musi grac do końca sezonu, żeby ktoś chciał go kupić.
13
Idealny duet Bastoni z Araujo i kończymy mecz w 9 ;)
0
@RumbleDelivery Mi też to wyglądało na spalonego. Sędzia bezwzględny; karny, czerwona, 2 żółte, aż nie chce się tego oglądać, a miał być hit.
17
Niby sędzia podjął dobrą decyzję, ale jestem pewny, że gdyby to było w 2 stronę to narysowaliby spalonego…
1
Nie mogę patrzeć już na tego raphinie, niech wejdzie raszfi.
4
@xavi890 ostatnio z newcastle na wyjeździe wygraliśmy
7
Jagiellonia ostatnio pokazała jak to się robi. Vamos!
10
Ale mi się będzie dziś dobrze spało :)
25
Test psychiki dla Araujo
2
On jest warty więcej, jakby tak grał to nawet zimą by mogli go odsprzedać do PL za jakieś 40-50 mln. Moim zdaniem spoko.
0
@BarcaKings965212 rashford ich znów wyjaśni
0
@lysy1015 czytam na bieżąco newsy piłkarskie i zawsze wielkie dramy rasistowskie z biednym vinim. Sam prowokuje, a potem się dziwi, że kibice albo piłkarze go wyzywają.
0
@lysy1015 to według ciebie wszyscy są wyzywani i biedactwa się boją odezwać, a jedynie vini próbuje coś zrobić?
7
Dziwne, że w drużynie „los blackos” tylko biedny vini jest obrażany.
0
Napastnik spoko, a co z obrońcą?
1
@piJohn ale podczas podejmowania decyzji nikt nie pytał :)
15
To dobrze, że nikt cię nie pytal o zdanie.
0
Piękna, uśmiechnięta buzia Tebasa
0
Jak widać są równi i równiejsi.
1
@Caviour Ja mam. Ale bardziej niechęć niż kompleks :)
1
@ali3gator zamiast frenkiego bym dał fermina