agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@barcelonaLM Taki return zawsze miał dobry. Dziwne to było dzisiaj bo wprowadzałem piłki po serwisem ale zupełnie bez kierunku, bez mocy.
1
@mekston To fakt, dlatego aż dziwne, że Djoko bestia na returnie dziś masa błędów jakby miał właśnie 20lat i nie potrafił jeszcze radzić sobie z taką presją . A u Carlosa tym bardziej doceniam, że jednak Saszke dwa razy przełamał i było kilka szans na więcej.
1
@mekston To wyglądało jakby tylko nazwiska pozmieniali na grafice, przebieg w 99% procentach dokładnie taki sam. Upodobnili się do siebie na AO ale chyba nie tak jak by chcieli :D
0
Singer zasłuży na ten finał i pewnie go wygra. No gra bardzo równo na tym turnieju, nie ma dużych spadków w jego grze. Jestem teraz bardzo ciekawa dalszej części sezonu.
0
Chyba już jednak Djoko nie wróci w tym meczu. Dawno nie grał aż tak słabo przy własnym serwisie, w zasadzie na returnie tak samo
1
Mam wrażenie, że taki sam mecz oglądaliśmy w środę. Jeden męczy się na serwisie cały czas by w 3 secie na chwilę coś zagrać i znowu męczyć bułę.
0
@cchesterr43 Męczy ten serwis strasznie
1
Cały Djoko, teraz może psychicznie ograć Włocha. Z Djoko jak nie dobijesz go przy pierwszej okazji to on jak feniks z popiołu powstanie
1
@mekston Najwyraźniej ból o niego jest za duży. Jeszcze Djoko nie skończył kariery a ten już sobie kogoś szuka do kibicowania żeby Carlos jak najmniej wygrywał ;D W sumie tak samo jak ktoś napisze post o Nadalu to Dodi pierwszy w komentarzach
3
Uj tam ,weźmie się gdzieś chwilówkę i jakoś to będzie xD
1
@ShawnC Ja miałam w życiu z 10 psów za każdym ryczałam. Ciężko mi sobie wyobrazić, że ten co mam teraz kiedyś niestety odejdzie. A ma ataki padaczki co jakiś czas i serce za szybko mu bije więc mimo, że dopiero 7 lat ma to ciężko stwierdzić czy dożyje jeszcze drugie tyle czy nie. To cudowne zwierzaki tylko za krótko z nami są.
4
@ShawnC Znam ten ból. Najważniejsze żeby się teraz nie zamykać na posiadanie następnego psa i może uratować jakiegoś ze schroniska. Wiadomo nie tak od razu
0
@Encore Bardziej bym zakładała, że Sabalenka może taką prędkość zrobić .
1
@MesQueUnClub96 Ja nie mam żadnego problemu, ty najwyraźniej masz.
1
@MesQueUnClub96 Mówisz, że Sinner w końcówce wygrał jakieś 2x500 i ledwo jednego Mastersa a gdzie był jak Carlos wygrywał 6 pucharów w sezonie a wśród nich szlema , 2 Mastersy? Bo ci powiem jak na gościa co ma ledwo 20 lat i nie gral w ogóle na AO wtedy i trochę się wyłączył po US Open to genialny wynik. A to, ze forma po Wimbledonie trochę spadła to nic nadzwyczajnego i tak młodego zawodnika. Rune ma to samo
2
@MesQueUnClub_87 To akurat facet był :D
3
Mieszkaniec Skandynawii- Kanadyjczyk xD Nie no Familiada rozbraja czasem
6
@Rust_Cohle Nie no kucharka to ja jedynie mogę do gara z zupą wrzucić
1
@Popitek12 @mekston nie jest pro serbski tylko realnie ocenia sytuację, tzw factos
2
Ale ten Skolim czy jak go zwą to cringe xD To jakieś latino dla ubogich chyba. Włączyłam na chwilę 4fun i tego się nie da słuchać
2
@MesQueUnClub96 Nikt nie będzie ustawiał meczu z myślą o tobie. I dobrze, ze grają też jako pierwsi i nie dali ich na sesje wieczorną gdy Zverev i Med grali swoje mecze dzień później i mają jeden dzień mniej wolnego.
0
@TR3YWAY W Barcelonie to awans jest traktowany jak wypadek przy pracy xD
0
@Kalin33 Dobrze, że ty nie prowadzisz klubu bo coś by Ci to słabo szło.
1
@mekston Czyli wszystko na niebie i ziemi za Novakiem. Chyba, że Sinnera nagle cos tak natchnie całkowicie ale szlem to zupełnie inny kaliber niż jakis tam puchar Davisa czy finały ATP i mecz grupowy.
1
@mekston Tez tak mi się wydaje chociaż nie takie fikołki już były w sporcie. Musieli się akurat te dwa razy odpalić w meczach z młodym
1
@Lionel_Messi10 A ja nie mam nic przeciwko niej, nie jestem fanką żadnej z tenisistek ogólnie. Tu jednak byłam bardziej za Coco ale Sabalenka w niczym mi nie przeszkadza . Poza kortami jest bardzo sympatyczna i zabawna.
0
@mekston Chyba, że Zverev zagra drugi tak świetny mecz jak wczoraj i awansuje do finału to mógłby on wygrać. A jak nie to Djoko
1
@mekston Pewnie wygra cały turniej, jak Djoko
2
@Popitek12 Taa