1

Komentarz usunięty

0

@barcelonaLM Taki return zawsze miał dobry. Dziwne to było dzisiaj bo wprowadzałem piłki po serwisem ale zupełnie bez kierunku, bez mocy.

1

@mekston To fakt, dlatego aż dziwne, że Djoko bestia na returnie dziś masa błędów jakby miał właśnie 20lat i nie potrafił jeszcze radzić sobie z taką presją . A u Carlosa tym bardziej doceniam, że jednak Saszke dwa razy przełamał i było kilka szans na więcej.

1

@mekston To wyglądało jakby tylko nazwiska pozmieniali na grafice, przebieg w 99% procentach dokładnie taki sam. Upodobnili się do siebie na AO ale chyba nie tak jak by chcieli :D

0

Singer zasłuży na ten finał i pewnie go wygra. No gra bardzo równo na tym turnieju, nie ma dużych spadków w jego grze. Jestem teraz bardzo ciekawa dalszej części sezonu.

0

Chyba już jednak Djoko nie wróci w tym meczu. Dawno nie grał aż tak słabo przy własnym serwisie, w zasadzie na returnie tak samo

1

Mam wrażenie, że taki sam mecz oglądaliśmy w środę. Jeden męczy się na serwisie cały czas by w 3 secie na chwilę coś zagrać i znowu męczyć bułę.

0

@cchesterr43 Męczy ten serwis strasznie

1

Cały Djoko, teraz może psychicznie ograć Włocha. Z Djoko jak nie dobijesz go przy pierwszej okazji to on jak feniks z popiołu powstanie

1

@mekston Najwyraźniej ból o niego jest za duży. Jeszcze Djoko nie skończył kariery a ten już sobie kogoś szuka do kibicowania żeby Carlos jak najmniej wygrywał ;D W sumie tak samo jak ktoś napisze post o Nadalu to Dodi pierwszy w komentarzach

3

Uj tam ,weźmie się gdzieś chwilówkę i jakoś to będzie xD

1

@ShawnC Ja miałam w życiu z 10 psów za każdym ryczałam. Ciężko mi sobie wyobrazić, że ten co mam teraz kiedyś niestety odejdzie. A ma ataki padaczki co jakiś czas i serce za szybko mu bije więc mimo, że dopiero 7 lat ma to ciężko stwierdzić czy dożyje jeszcze drugie tyle czy nie. To cudowne zwierzaki tylko za krótko z nami są.

4

@ShawnC Znam ten ból. Najważniejsze żeby się teraz nie zamykać na posiadanie następnego psa i może uratować jakiegoś ze schroniska. Wiadomo nie tak od razu

0

@Encore Bardziej bym zakładała, że Sabalenka może taką prędkość zrobić .

1

@MesQueUnClub96 Ja nie mam żadnego problemu, ty najwyraźniej masz.

1

@MesQueUnClub96 Mówisz, że Sinner w końcówce wygrał jakieś 2x500 i ledwo jednego Mastersa a gdzie był jak Carlos wygrywał 6 pucharów w sezonie a wśród nich szlema , 2 Mastersy? Bo ci powiem jak na gościa co ma ledwo 20 lat i nie gral w ogóle na AO wtedy i trochę się wyłączył po US Open to genialny wynik. A to, ze forma po Wimbledonie trochę spadła to nic nadzwyczajnego i tak młodego zawodnika. Rune ma to samo

2

@MesQueUnClub_87 To akurat facet był :D

3

Mieszkaniec Skandynawii- Kanadyjczyk xD Nie no Familiada rozbraja czasem

6

@Rust_Cohle Nie no kucharka to ja jedynie mogę do gara z zupą wrzucić

1

@Popitek12 @mekston nie jest pro serbski tylko realnie ocenia sytuację, tzw factos

2

Ale ten Skolim czy jak go zwą to cringe xD To jakieś latino dla ubogich chyba. Włączyłam na chwilę 4fun i tego się nie da słuchać

2

@MesQueUnClub96 Nikt nie będzie ustawiał meczu z myślą o tobie. I dobrze, ze grają też jako pierwsi i nie dali ich na sesje wieczorną gdy Zverev i Med grali swoje mecze dzień później i mają jeden dzień mniej wolnego.

0

@TR3YWAY W Barcelonie to awans jest traktowany jak wypadek przy pracy xD

0

@Kalin33 Dobrze, że ty nie prowadzisz klubu bo coś by Ci to słabo szło.

1

@mekston Czyli wszystko na niebie i ziemi za Novakiem. Chyba, że Sinnera nagle cos tak natchnie całkowicie ale szlem to zupełnie inny kaliber niż jakis tam puchar Davisa czy finały ATP i mecz grupowy.

1

@mekston Tez tak mi się wydaje chociaż nie takie fikołki już były w sporcie. Musieli się akurat te dwa razy odpalić w meczach z młodym

1

@Lionel_Messi10 A ja nie mam nic przeciwko niej, nie jestem fanką żadnej z tenisistek ogólnie. Tu jednak byłam bardziej za Coco ale Sabalenka w niczym mi nie przeszkadza . Poza kortami jest bardzo sympatyczna i zabawna.

0

@mekston Chyba, że Zverev zagra drugi tak świetny mecz jak wczoraj i awansuje do finału to mógłby on wygrać. A jak nie to Djoko

1

@mekston Pewnie wygra cały turniej, jak Djoko

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?