1

Stefan syn Djoko lubi Carlitosa no proszę ,Dodi już pewnie nie lubi młodego xD

1

Gratulacje dla Djoko

0

@michal26 Djoko mu trochę teraz pomoga

2

Przez godzinę gry Sinner wygrał 2 pkt na returnie xD Myślałam, że gorzej niż Carlitos wczoraj się nie da a tu proszę

1

@tomek8756 Najpiękniejszy to hymn Włoch zwłaszcza gdy masa ludzi go odśpiewuje,coś pięknego.

2

@Lionel_Messi10 Ee da się przeżyć bez problemu. Ale za to, że wypada to w niedziele akurat to dodatkowa kasa wpadnie.
@HighestInTheRoom oj tak, tyle ile jedzenia się marnuje to dramat

1

@Lionel_Messi10 A ja zawsze w sylwestra mam inwentaryzację xD
@FcPortoFan1999 Ja nie mówię o sobie tylko o nienormalnych ludziach co będą się zachowywać jak dzikusy w sobotę. Ja mam wywalone na święta, zresztą co mi potrzeba kupie sobie w pracy. Chodzi mi o fakt, że ludzie nie przeżyją 3 dni bez sklepów xd

0

@FcPortoFan1999 W niczym, mówię tylko ,że ludzie się pozabijają w sobotę przed wigilią po prostu. Dla mnie to obojętne,mogę wtedy pracować
@kuz przed chwilą widziałam info o tym,chyba to prawda

5

Oo w ogóle wigilia ma być dniem niehandlowym. 3 dni będą sklepy zamknięte, czeka nas armagedon^^

0

@TR3YWAY Mógłby sobie tylko te spodnie podciągnąć bo sobie zaraz korzonki zawieje

0

@Emhyr Po prostu wkurzające jest gadanie po jego porażkach, że on już lepszy nie będzie a inni to mają czas i nieważne, że mają też duże wahania formy. Tylko o to mi chodzi. Rune też bardzo od dłuższego czasu gra fatalnie ale jemu nikt nie wróży ,że już lepiej nie będzie grać. Kazdy z nich ma czas na błędy I poprawę . Carlitos na i tak lepszy sezon od Sinnera mimo złej końcówki. Zresztą chodzi nawet o progres Carlitosa to 1 tytul więcej niż w zeszłym roku ,szlem dołożony, tytuły na nawierzni trawiastej gdzie nie potrafił na niej grać. Na dzień dzisiejszy nie ma co wymagać więcej.

0

@Emhyr Carlitos też tam nie grał prawie nic a moment załapał o co chodzi. Myslisz ,że on grał tam niebotyczną ilość spotkań, no nie. To nowe środowiska dla niego. Maczka to żywioł Carlitosa. I takie gdybanie,że Carlitos już osiągnął swoj najlepszy tenis w karierze i lepiej nie będzie (20.lat ledwo) to chore. Równie dobrze Sinner moze grać to co teraz najlepsze i więcej nic nie będzie. Obaj są wciąż jedną wielką niewiadomą. I liczmy cały sezon a nie tylko powiedzmy ostatnie dwa miesiące. Carlitos pełen gaz do US Open a później lekki zjazdzik. Sinner do US Open szału nie robil

0

@Emhyr Sinner dobrze gra na hardzie ale zobaczymy co pokaże na mączce czy trawie w przyszłym sezonie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@zgiru ty bardziej

1

@MesQueUnClub96 Pan specjalista od wszystkiego czyli od niczego przemówił.

0

@michal26 No wiadomo, że najlepszy poziom Djoko to kosmos. Carlitos jest daleko od swojego możliwego prime'u. Zaczyna karierę dopiero ,pole do poprawy jest ogromne. Ale dajcie się Carlosowi rozwijać w spokoju. Musiał przyjść czas obniżki formy bo cały czas granie jak przez 3/4 sezonu u niego to byłoby chore. Teraz jest czas na zbieranie doświadczenia dalej, naukę. Zebrać kilka oklepow też trzeba bo z porażek można wyciągnął bardzo dużo na przyszłość. I dobrze ,ze też inni się rozwijają bo rywalizacji wyjdzie mu ma dobre.

1

@MesQueUnClub96 Wiatr mu przeszkadzał? A co to skoki, przegrał na wimbledon bo był gorszy w tamtym meczu a Carlitos grał wspaniały tenis

2

@michal26 Dzis było czuć różnice między nimi ale na Wimbledonie czy w Madrycie czy Cincinnati tego nie było,poza Cincinnati im dalej w mecz tym młody wyglądał lepiej. On przyjadąc do Turynu był w kryzysie formy a mimo to dotarł do półfinału więc jest ok. Mecz do zapomniałam dla niego bo nie udał mu się po prostu. Zresztą on za bardzo póki co nie jest asem jeśli chodzi o grę w hali. A i między Djoko a całą resztą zawodników widać zdecydowane różnice ale Carlitos w formie z jakiej go znamy nie oddaje grą od Djoko , odstaje doświadczeniem i tym jak grać w najcięższych momentach bo dopiero nabiera doświadczenia właśnie przez takie mecze jak dziś

3

@MesQueUnClub96 Bardzo to "madre" przypierdalać się ,że 20 latek na początku kariery przegrał wyraźniej od zawodnika w kwiecie wieku sportowego. Brawo Dodi

0

@MesQueUnClub96 20 latek nigdy nie będzie w szczycie formy kondycyjnej i każdej innej

0

No nic przy formie Carlitosa zdecydowanie poniżej poziomu swojego to półfinał to i tak dobre osiągnięcie w debiucie. Spróbuje za rok

0

Oj Carlitos :/ No nic nie idzie dziś

0

@Encore Podpalił się za szybko przy tym ataku do siatki. Szkoda bo miał swoje szanse dziś

0

Aj Carlitos kolejne szansy pokpił, szkoda

0

Po meczu niestety. Carlosa już nie ma kompletnie. Głowa nie dojechała dziś

0

Posypał się Carlitos po świetnym początku meczu, nie można tyłu błędów robić

1

Oj Carlitos nie z taką grą na półfinał

0

Coś mi tu niestety pachnie szybkim 2-0 dla Djoko

0

Dopiero 19:03 a czuję się zmęczona jakby było już 15 po . Trzeba się chyba zdrzemnąc przed drugim półfinałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?