1

Węgrzy szanuję bardzo

0

@Hanok no ale po tych 10 minutach musieli by ich znieść z boiska bo by padli z wycieńczenia

3

Przyjemnie znów oglądać mecze z prawie pełnymi trybunami które żyją :)

0

@bodzio10 skąd wiesz?

3

@Deviler Raz to i ślepej kurze ziarno się może trafić. Na siłę próbujecie zrobić z obecnej reprezentacji Hiszpanii jakieś ameby piłkarskie. Owszem do tamtego pokolenia nikt nie ma podjazdu ale ta obecna młodzież grać potrafi.

1

@Hummer brawo, wreszcie ktoś mądrze mówi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?