aiven
Dołączył/a: sierpień 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
I niech mu się wiedzie. Bo potencjał jest i niewykluczone, że w następnym sezonie mógłby zasilić skrzydełka
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Albo on ma dość i robi wszystko żeby go wyjebali
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@aiven widzisz jak mało brakowało. Wywolujesz typa do tablicy to wstaje
3
@Mavcin1980 nie wywoluj busiego z lasu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LatajacyHolender a z valladolid i villareal
0
O.masakra co zmiana
0
I w takiej akcji widać jak busiemu nie jest w stanie.dojsc do goscia
0
@Barca2022 lahoz na koniec pewnie Granderby dostanie i odjebie nr stulecia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mroziu niech tak gra jednak
0
@Mroziu na razie się nie zanosi
0
Śmiem stwierdzić że Realowi by odgwizdali karnego przy stemplu na gavim
2
Oby to był ten zajebisty mecz dembele. 1 na pół sezonu
3
@Tridente2015 to taki kataloński atmosferovic
0
Odejście busquetsa wymusiłoby zmianę systemu, a na to pewnie nie jest przygotowany. Z ostatnich meczy wynika, że chłopaki mają klepać może coś z tego wyjdzie
0
@DJ1992 rewolucja jak po Bayernie, Romie czy Liverpoolu. Wyjebią ogrodnika
2
Niech nie płaczą moze jakby nie grał to nie wywieźliby nawet punktu
11
Dobrze że trener zajebiście kontrolował mecz i zawodników. Z takim espanyolem to by y sobie raków poradzil
2
@galix22 mam to samo tylko, że przedłużyłem z canal+. Fart, że wstrzymałem się viaplay raz, że męczy nie idzie oglądać. Dwa, że pewnie tylko będzie dwumecz z united
5
Nie ma co się łudzić gra będzie tak samo ujowa jak za Koemana setiena i reszty. Nie mamy skrzydeł, nie wygrywają pojedynków i nie ma kto dogrywać. Jak komentator mówi że lepszym skrzydłowym byłby balde niż fati czy Torres to jest pełen obraz. I niestety się z nim zgadzam
3
Gówno się zmieniło po przerwie na MŚ. Dalej dzbany jak najmniejszym nakładem sił. Zamiast zamykać mecz to klepią setki podań bez sensu. Żenada ale chyba nie ma co się spodziewać że będzie lepiej
2
Dajcie mu bramkę od rugby może wsadzi
2
I dzban dalej nie potrafi z 18 m w bramkę trafić zajebisty h mamy z przodu grajkiw
4
Lewy jak cię nigdy nie hejtowalem tak wypierdalaj na tego sylwestra
2
@Niemczyk na żadnym poziomie co mecz jest to samo
1
Dawać chłopy remontade jak z osasuna