1

@Ojciec5tkidzieci mówią, że na dziesięciu rudych jedenastu jest fałszywych.

1

@JohnA kłuje w oczy strasznie, a jak zwrócisz uwagę to wielkie oburzenie.

2

@JohnA to nie trend, to analfabetyzm wtórny.

0

@FcPortoFan1999 mnie ciakawi co wniesie deZerbi

0

@FcPortoFan1999 w sumie to bardziej interesowały mnie mecze Marsylii niż gwiazd z PSG.

0

@Ryse niedobrze, taką Marsylię czasem bym obejrzał.

0

Ligue 1 pokazuje jakaś stacja, czy nikt nie wykupił praw?

0

A Bartra golas....

1

@Majowy_ 4:1 i 3:0

0

To Leszek Orłowski dalej komentuje? Miało go nie być od tego sezonu.

1

@Romario87 xD xD ahaha

1

@ranger3120 canal+

10

Do Wielkiego Piątku powinni zdążyć

0

@mordini123 efekt olimpiady

7

Daję znać w komentarzu: mam to w dupie, a po staropolsku, mam to w rzyci.

1



Wiadomo skąd Atleti miało kasę na Alvareza ;-)

1

Barca przygotowana tak jak Fajdek na igrzyska

1

@Pasiak barca one, aplikacja

0

@blakkudium ta transmisja wygląda jak gra Barcelon6

0

@TheNekro94 nie oglądałem pierwszej połowy więc się nie wypowiem :)

0

@Fabik87 u mnie do dupy póki co

0

Jak transmisja na barca one? Dopiero włączyłem i tnie co chwilę, a i jakość też nie jest najlepsza

0

Jak transmisja na barca one? Dopiero włączyłem i tnie co chwilę, a i jakość też nie najlepsza

1

@Herato Ronaldo Luís Nazário de Lima

0

@tristan87 do tesco akutat udało mu się wjechać

0

@tristan87 jeden traktorem na komendę chciał wjechać

0

@LeonadisPL T-Raperzy znad Wisły

2

@mordini123 Pat i Mat, asy nad asami.

0

@Dankho94isback luis enrique

2

W końcu odetnie pępowinę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?